Şimdi Ara

30 levellar falan bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim gibi daha pıro olmamış arkadaşlara bikaç taktik verebilir misiniz mesela şu turnuva oyunlarını izlerken farkettim adamlar sürekli etrafa ward koyuyo o kadar ward'u hangi parayla alıyolar ve cidden ward koymak önemli mi ben hiç satın almam mesela
    yada yine turnuvada oyunun başında 5 kişi birden jungle'da geziyo sonra dağılıyo neden yapıyolar bunu eğlence için değildir adamlar bi bildiği vardır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrimsonRed -- 23 Haziran 2011; 23:33:36 >

• Bende önceleri oracle, ward falan almazdım.Ezreal kullanıyorum artık kuytu yerlere ward falan dikiyorum az hp'le kaçıyo diyelim adam ward sayesinde görüyorum ultiyi atıyorum oraya direk kill geliyo

Edit: 30 lvl değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHXS -- 23 Haziran 2011; 23:20:40 >
  • Çok önemli. Yüksek seviyeli bütün oyunlar ward etrafında döner. Sonuçta haritayı görüyorsun 3 dakikalığına, o ward belki de 1-2 kişiyi yakalamanı en iyi ihtimalle de oyunu kazandıracak. Bunların yanında 75 gold nedir ki Jungle da geziyor çünkü yalnız bıraktığı kişi daha iyi kasabiliyor. Ve jungle a gittiği zaman haritayı wardlamadıysan nerden geleceğini tahmin etmek zor oluyor. Mutlu mesut lanedeki adamla kapışırken ensene yediğin ice blast, işte jungle gitmelerinin nedeni o
  • tamam da bu kadar ward'a nasıl para yetiştiriyolar ben onu anlamıyorum asıl ben 15-20 dakikada 3 item tamamlayamıyorum adamlar her tarafa ward dikiyo aynı sürede kaçırdığım bişeyler var ama..
    forumda nerde bi championla ilgili konu olsa yada build konusu olsa altında sayfalarca yok o itemı alan noobdur yok şu skill'i alan noobdur diye tartışan çok böyle sorulara hiç yardım edilmiyo ama
    edit: refresh attım gördüm cevapları teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrimsonRed -- 23 Haziran 2011; 23:26:05 >
  • Oyuna ilk başladığımda kill alamıyodum. Bi kaç kendime göre, iyi build bulunca düzelttim durumu. Ashe ve Master Yi ile oynuyorum. IP biriksin Karthus alıcam. Öneriler iyi olabilir aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 23 Haziran 2011; 23:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Mutlu mesut lanedeki adamla kapışırken ensene yediğin ice blast, işte jungle gitmelerinin nedeni o

benim sormaya çalıştığım şey o değildi oyunun başında 5 kişi iki takım da jungle'a giriyo bekliyo sonra tekrar lane'lere dağılıyo bunun nedeni nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrimsonRed

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Mutlu mesut lanedeki adamla kapışırken ensene yediğin ice blast, işte jungle gitmelerinin nedeni o

benim sormaya çalıştığım şey o değildi oyunun başında 5 kişi iki takım da jungle'a giriyo bekliyo sonra tekrar lane'lere dağılıyo bunun nedeni nedir

First blood almak için kullanıyorlar o yöntemi. Genelde mavi buffın oraya giderler çünkü jungler kişi genelde ilk mavi buffdan başlar.

Minionların son vuruşlarını kaçırma, para öyle kasarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 23 Haziran 2011; 23:30:02 >

• first blood almak için iyiymiş 5 kişi ormana girmek peki başka böyle püf noktaları var mıdır bilmek gereken? levelım çok düşük değil bu arada 26yım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrimsonRed

first blood almak için iyiymiş 5 kişi ormana girmek peki başka böyle püf noktaları var mıdır bilmek gereken? levelım çok düşük değil bu arada 26yım

Bir yandan first blood almak için bir yandan arkadaşını korumak için.Smite aldığını veya jungler bir champ aldığını görürlerse direk ganka gelir düşman.Bu yüzden birlikte jungler yapan kişinin yanında kalırlar.
    Sana vericeğim tek tavsiye bol bol gang-gank yapman
  • o turnuvalarda adamların deli gibi last hit yaptığını görmüyorsunda o kadar wardı hangi parayla aldıklarını soruyorsun :)
  • Senin 50 dk da tamamladıgın buildi adam 30 dk da tamamlıyor cünkü deli gibi last hit yapıyor. Oyunun bana gore en onemli kısımlarından birisi hatta oyunun yaklasık %25 ini kapsayan bir olay last hit . Üzerinde cok durulması ve ustalasılması gerekiyor kolay yapamıyorsan aoe skilleri olan bir chample işini yürütebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CookieMonster

Senin 50 dk da tamamladıgın buildi adam 30 dk da tamamlıyor cünkü deli gibi last hit yapıyor. Oyunun bana gore en onemli kısımlarından birisi hatta oyunun yaklasık %25 ini kapsayan bir olay last hit . Üzerinde cok durulması ve ustalasılması gerekiyor kolay yapamıyorsan aoe skilleri olan bir chample işini yürütebilirsin.

şöyle birşey var senin düzenli last hit atabilmen için karşındakininde bunu yapması lazım duo lanede bir support bir range dps olunca last hit atılıyor aynı şekilde top soloysada atılıyor ancak normal gamede işler biraz daha farklı yürüyor.Duo lanede karşı taraf sürekli push yaparsa last hit atmanız cidden çok zor özellikle 2 carry gidilen duo lanelerde 2 sininde kasması gerekli Oradaki adamlar olayı sürekli lanenin ortasında çeviriyorlar asla pushlamıyor mesela öyle olursa 30 dakikada build bitirirsiniz ranked maçlarında denk gelir mutlaka

edit:normal gamede 2 tarafında jungle'ı yoksa midde herzaman bir taraf diğerini pushlar gank tehlikesi yoktur çünkü böyle olunca last hit kaçar eklemeyi unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marvel_Recai -- 24 Haziran 2011; 0:04:39 >

• last hit olayı da auto attack yapmadan sadece son vuruşu almakmış daha neler öğrenicem acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrimsonRed -- 24 Haziran 2011; 3:42:45 >
  • Aynen biz 10 minionun 3-4 ünü last hit yapabiliyorsak onlar 8-9.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.