Şimdi Ara

30 bin max 35 bin araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

öncelikle yakıt konusunda uygun ve otm vites araç arıyorum tabi öncelğim yakıt tasarrufu
    ilk arabam olacağı için çok kişiyle konuştum, forumda bir çok konuyu okudum max 15000 km yaparım yıllık oda maksimum yani
    konu böyle olunca benzinli araca yöneldim tabi ilk arabam olacağı için kullaktan dolma bilgilere sahibim
    2 kişi kullanacak sıklıkla aracı bir de çocuk var ş.dışına çıkarken belki araç 5 kişi olur diye tahmin ediyorum
    kendi araştırmalarım sonucunda buldum bir kaç araba var

1. mitsubishi colt 2011 1.3 benzinli yarı otm vites 68bin km 33500 tl ş.içi 7.1
    2. toyota yaris 2009 1.3 tera manuel 90 bin km 27000 tl ş.içi 6.2 ş.dışı 4.2
    3. polo 1.2 tsi 3 silindir manuel 80 bin km 32500 tl ş.içi 7.3 ş.dışı 4.5

araçaların hasar kayıtları 3 aşağı 5 yukarı aynı ama ağır hasarda yok komple boyalı olanda aracı bende eşimde kulanacak araç çocuk için
    alındığından haliyle eşim daha çok kullanacak araba konusunda benim bulduklarım bunlar arabayı bugun alıp yarın satmayacağım için 2.el piyasasından sa
    aracın sağlamlığı ve 3 kişilk bir aileye yetebilmesi benim için çok daha önemli maalesef bütçemden ötürü 2. ele bakmak zorundayım birde kia picanto var
    ama listeye eklmedim çünkü pek bilgiğim bir araç değil çevrem kullanan ve tavsiye edende yok bu konuda tavsiyelere ihtiyacım var.

NOT: araç ekim sonu kasım başı gibi satın alınacak çünkü para o zaman elime geçecek

• Colt alin gecin, 2006 dan 2011 e dek avrupada b segmentinin en az ariza yapan araci secilmistir cilt adac tarafindan.

Icide cok genistir, 3 kisi icin hayli hayli yeter.

Donanimida o seneler icin makul duzeyde.

Bu tuketim degerlerini nereden buldunuz? Ben 9 sene cokt kullandim istanbul sehirici 7.5 litre civari yakar ama yajtiginin hakkini verir cok seri atak bir aractir. Sanziman tek kavrama tabir edilen sistemden .getrag marka. Hayirli gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2tane colt sahibi olarak söylüyorum ilacınız Colt. 2009 lpgli otomatik yeni kasa, 2010 cz3 benzinli otomatik araçlarım

piyasası yok filan diyenlere bakma otomatik colt her türlü gidiyor. Düzgününü alırsan sahibindene ilana koyup ertesi gün çok rahat satarsın.

Yakıtı performansına göre çok iyi. uzun yolda 5lt yakıyorum. şehiriçi 7-7,5lt yakar. sıkışık trafikte tabi artabilir ama diğer modellerle aynı yakacaktır :) benim yıllık ort. 6.4lt benzin.

Diğer colt lpg'li önceden onu kullanıyordum şimdi kız kardeşim kullanıyor her gün işe git gel için. ayda 1200km rahat yapıyor, yakıtından çok memnun.

lpg'li olan 4.5yıldır/75bin km'dir bizde. Kardeşime geçen yıl alışsın diye vermiştim iyice alıştı trafik vs sıkıntı olmuyor, şimdi satıp daha modelli bi şey alalım dedikçe sattırmıyor çok memnun. 1yılda 18bin km yapmış

3-4parça boyalı trameri çok fazla olmayan otomatik bir colt alırsan 2.eli çok hızlıdır ve rahatça satarsın. Arkadaşıma colt ararken kaç tane araba kaçtı böyle...

geçen yıl kardeşime araba lazım olunca kendi planımı 1yıl erteleyip(lpgli olanı satıp c sınıfı yeni model bi şey alacaktım) bildiğim araba diye cz3ü aldım. Şimdi cz3ü satıp c sınıfı araba düşünüyorum. Kardeşim bi 2-3sene daha lpg'li olanı kullanmaya niyetli satmayacağım diye tutturdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 26 Eylül 2017; 12:33:41 >

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    yakıtlar fabrika verileri milletin ortalamaları değil tavsiye için ayrıca teşekkür ederim
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    hocam yorum gerçekten güzel olmuş baya açıklaycı sağolasın
    şimdi benzinli almayı düşünüyorum ben milletin söylemlerinden dolayı sen kullandığın için sana sorayım benzinli alıp lpg taktırayım mı yok benzinliliğini hiç bozmıyayım mı?
  • Mazda 2 yide ekle bence listeye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • die_caprio kullanıcısına yanıt
    şimdi mazda 2 yi araştırdım da biraz gayet güzel araç ama 30-35 bin arası 100 bin km üstü değer mi sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.