Şimdi Ara

30+-2 bin tl ye araç tavsiyesi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 bin lira elimde var klimalı çelik jant sis farlı biraz donanımlı 150 bin i geçmemiş alınacak dizel de olur benzinlide araç tavsiyesi satan varsa super olur

• pm atıldı
  • mitsubishi coltlara bakın.

hayırlı günler.
  • 1.5 dCI Symbol alın ekonomi yaparsınız.
  • Jazz bulunmaz da bulursan hemen al
  • Cruze 2011 lt var muayenesi yok gidemedim tavsiye edermisiniz
  • leeeooon kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir ? 30-32 bin liraysa pek iyi durumda değildir o araç, muayenesi niye yok ?
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Parasızlıktan dedi
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Sizde de var sanırım cruze
  • leeeooon kullanıcısına yanıt
    Evet ben de cruze kullanıyorum. Bu fiyatlara 2011 model cruze çok zor bulunur, olanı da temiz değildir, iyice baktırmak lazım durumuna, masraf açmasın.
  • Araç Aydında satilmazsa servise baktirsam anlar mi ki şu sibop erimesi kronik hastalıkları var sanırım opel servisi bakıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: leeeooon

Araç Aydında satilmazsa servise baktirsam anlar mi ki şu sibop erimesi kronik hastalıkları var sanırım opel servisi bakıyor diye biliyorum

Subab erimesi var ama çelik subablarla değiştirsen sorun olmuyo. O fiyattadaki cruze pek iyi durumda değildir masraf açabilir Illa exper yaptirim diyosan aydina felan gitme. Facebook da Gezen adam diye sayfa var.. Onlari ara senin yerine orda exper yapiyolar resimleri cekiyolar aracin sorunlarini sana soyluyorlar .. Alip almamak sana kaliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 3 Kasım 2017; 23:44:53 >
  • Aveo bütçe üç beş artarsa bravo
  • __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    Gezen adam gerçekten ilk defa duydum.fiyat maliyet kaça patlıypr
  • 1,6 corolla sol paket. Sis far, camların hepsi otomatik, dijital klima, 8 hava yastığı.
  • Jazz bulabilirsen kaçırma
  • Mazda 3 tavsiye ederim.
  • LPG uyumludur düşünürseniz:

2010 Lacetti 1.6 wtcc 109 hp

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2010-lacetti-92000-km-de-491296359/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 5 Kasım 2017; 13:59:41 >
  • opel corsa veya ford fiesta bak. hyundai accent de olabilir.
  • kerotobil K kullanıcısına yanıt
    İl neresi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.