Şimdi Ara

30.000- 35.000 arası araç tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2011 skoda fabiamla yaptığım kaza sonucu airbagler açıldı ve aracı sigortadan belli bir ücret karşılığı sattım.

1 hafta içinde araç almak istiyorum. Benim fabiam 1.4 lpg'liydi ve bu aracı sıfır almıştım 50.000 km kullandım sorunsuz.

Yine bu tarzda bu aracı aratmayacak düşük km'li ve yakıt tüketimi minimum bir araç almak niyetindeyim. Lpg'li tercih ediyorum. 30.000 - 35.000 arası bütçem var.
    Gönlümdeki araçlar: c4, 308, fiesta bu tarz araçlar bakıyorum yani. uygun km de 2010 ve üstü araç bulursam alıcam inşallah. Ankara'da oturuyorum piyasa biraz yüksek. Dediğim bütçeyle bu araçları bulmakta zor gözüküyor. Fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

• Golf 5 bulunabiliyor o paraya, astra hb de var, honda civic hb bulunabilir,
    illa 2010 üstü istiyorsanız o paraya c sınıfı araç zor, punto , renault clio hb, peugeot 207 bunlar da diğer seçenekler
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ogretmenden-temiz-bakimli-lpgli-celik-jantli-sigara-icilmemis-c4-202209184/detay

Bu araç uygun gözüktü ama iyi bir ekspertiz lazım :)

C değil de B sınıfı olur belki 1.4 corsa filan gibi.
  • 2012 Cruze alınabilir.
  • C4 güzel ama 2011 kasa için bütçeyi biraz daha artırmak lazım
  • 308 1.6 vti
  • İkince el kaygınız fazla yoksa 2012 model dizel LTZ paket chevy aveo öneririm. 50bin kmye kadar tahmin ediyorum 33-34 bine alabilirsiniz pazarlıkla. 6 ay boyunca bizzat kullandım, aynı yıl km ve daha az özelliği olan araçlar 40bin TL ediyor, sınıfındaki en iyi yol tutuşu da cabası

Bu arada 6 ay içinde 18bin km yaptım ve aldığımın biraz üzerine bile sattım...
  • Aveo'nun tasarımını beğenmiyorum. İbizaların baz modelleri 35.900. Bildiğim motor gayet memnundum. Bu aralar onu düşünüyorum ama model çok boş ve lpg + style paket bütçemi aşıyor.

308 1.6 vti + lpg yakıt tüketimi biraz fazla gelir ve lpgli skıntı çıkarabilir diye aklımdan geçti hatta c4 1.4 vti 'dan da bu sebeple vazgeçtim sayılır. Hala araştırıyorum sorunsuz yakıt tüketimi uygun diyenler de var tersini yazanlar da var.
  • O paraya 2003 - 2007 Model arası İlk sahibinden, kazasız, boyasız , değişensiz COROLLA SOL sedan alınır ve tertemiz masrafsız binilir....Çok arayan var..kazasız olanı kimse satmıyor... Çok çok az...
  • ARKADAŞLAR SELAM
    benimde bütçem 32-33bin civarı
    baktığım araçlar aşağıdaki gibi
    yardımcı olabilirmisiniz.

2012 model seat ibiza sporttour 120bin km de servis bakımlı ve kazasız bi araç buldum 32bin civarında. bu aracı alıp almamak arasında kaldım baya bi.
    farklı tavsiyesi olan varmı acaba?

aynı ayarda;
    2010-2011 kia ceed 1.6 crdi cool-comfort-motion modellerine de baktım

ya da;
    2007-2008 opel astra 1.9 ctdi comfort
    2005 passat 1.9 tdi exclusive
    2007-2008 seat leon 1.9 tdi style
    2006-2007 volvo s40 1.6 d dynamic
    vs...
    gibi yüksek kalite düşük modelli araçlara mı yönelsem
    yada;
    2013 chevrolet aveo 1.3 d
    2011 Opel Astra 1.3 ctdi
    vs...
    gibi düşük kalite yüksel model araçlara mı ?

kafam çok karışık...kararsız kaldım yardımcı olabilirmisiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profession -- 21 Mart 2015; 10:51:04 >
  • Profession için uygun olabilir araç sayın canoto13 :) ben düşük km bakiyorum. Makam araarabası gibi plaka için alınır satilir. :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.