Şimdi Ara

3. yilda tipa gidilebilirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

3. yilda tipa gidilebilirmi ?

(En Son Oy Tarihi: 28.6.2015)
Giriş
  • Lise 4 basinda ameliyat oldum vs ilk 2 ay gitmedim dersaneyede yazilmadim bos gecti hep

Mezun olup dersaneye gittim tecrubem yoktu 6 ay ygs calistim babayi yedim ygs de bide 2 ayda lys 0 dan bitirdim bi boka yaramadi ama 23 bin deyim 2014 e gore

Sizce kalsam ucuncu yila yurttada kalsam kazanabilirmiyim bebce 2. Yilim olucak kendime guvenim sonsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: garezli1

Lise 4 basinda ameliyat oldum vs ilk 2 ay gitmedim dersaneyede yazilmadim bos gecti hep

Mezun olup dersaneye gittim tecrubem yoktu 6 ay ygs calistim babayi yedim ygs de bide 2 ayda lys 0 dan bitirdim bi boka yaramadi ama 23 bin deyim 2014 e gore

Sizce kalsam ucuncu yila yurttada kalsam kazanabilirmiyim bebce 2. Yilim olucak kendime guvenim sonsuz

bu benim 3.yılım.. bizzat yasadım ve kesinlikle cok istiyorsan kal..milletin ne dediği önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben 22

quote:

Lise 4 basinda ameliyat oldum vs ilk 2 ay gitmedim dersaneyede yazilmadim bos gecti hep

bu benim 3.yılım.. bizzat yasadım ve kesinlikle cok istiyorsan kal..milletin ne dediği önemli değil

Aga ne oldu insallah kazandin ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ben 22

quote:

Aga ne oldu insallah kazandin ?

ygs 3900

ilk 5k da bekliyorum işte lys olur inşallah

• benim de 3. yılım. bence kimsenin ne dediğini umursama, içinden nasıl geliyorsa öyle yap. benim ilk iki yıldaki sıralamam burda ibiş ibiş konuşan çoğu hödüğün hayallerini süsleyen sıralamalardı. o hödüklere sorsan " aa şuna bak 3. yılına kalmış eki eki eki " diye sırıtırlar. ama herkesin ayrı hedefi, hayalleri var. o yüzden nasıl istiyorsan öyle davran. kimsenin seni etkilemesine müsaade etme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 22 kullanıcısına yanıt
    Masallah gayet iyi evdekiler hukuga gitmemde israrci ama kalicam cunku

• Eğer ki kazanacağını düşünüyorsan kal.Çok görüyoruz böyle 3. hatta 4. sınıfta bırakanları tekrar hazırlananları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.