Şimdi Ara

3 Kasımda Askerim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar TERÖRİZMLE MÜCADELE EĞİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ KOMUTANLIĞI. ISPARTA/MERKEZ. Buraya düşmüşüm nasıl biyerdir ? burdan nereye giderim? tavsiyeleriniz nelerdir ? Teşekkürler.

• şubatta geldim askerden alt devre. 356 kd olarak yaptım şimdi kaçlar gidiyor kim bilir. sor askerlikle ilgili istediğin soruyu. gerçi ben kıbrısta yaptım ama olsun. acemilik de amasya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Mesa

şubatta geldim askerden alt devre. 356 kd olarak yaptım şimdi kaçlar gidiyor kim bilir. sor askerlikle ilgili istediğin soruyu. gerçi ben kıbrısta yaptım ama olsun. acemilik de amasya.

Kuzenimde şuan asker, askerlikle ilgili şeyleri biliyorumda yer nasıl biyer ordan nerelere yolluyorlar onu merak ettim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShnStyL

quote:

Orijinalden alıntı: Black Mesa

şubatta geldim askerden alt devre. 356 kd olarak yaptım şimdi kaçlar gidiyor kim bilir. sor askerlikle ilgili istediğin soruyu. gerçi ben kıbrısta yaptım ama olsun. acemilik de amasya.

Kuzenimde şuan asker, askerlikle ilgili şeyleri biliyorumda yer nasıl biyer ordan nerelere yolluyorlar onu merak ettim. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Dostum komando eğitimi alacaksın. %98 doğuya düşeceksin. Acemi birliğinde eğitimini sıkı al.Eğitimde ter dökmeyen. Muharebe de kan döker.

Allah canını sağ etsin...

• Helal be. Bedelli yapanlara inat askere gidiyor. Yiğit.
  • üniversite okuyorum şuanda , dondurup gidicem teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emırkozcuoglu

Helal be. Bedelli yapanlara inat askere gidiyor. Yiğit.
    Valla kardeşim acemiliğini yapacağın yerden belli nerelere düşeceğin. Muhtemelen doğuya düşersin. Allah kolaylık versin. Her doğuya düşenin askerliği zor geçmiyor. Akıllı ol askerde denileni yap isyan etme neticede belli bir süre bu hep bunu düşün yani gelip ve geçecek. Zati sonrasın da gülüp geçiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T4RK4N

Dostum komando eğitimi alacaksın. %98 doğuya düşeceksin. Acemi birliğinde eğitimini sıkı al.Eğitimde ter dökmeyen. Muharebe de kan döker.

Allah canını sağ etsin...

Teşekkürler Alllah hepimizin canını sağ etsin...
  • hayırlı teskereler.
  • Şu zorlu dönemde Allah yardımcın olsun. Benim halamin oğlu Isparta da yaptı acemiliği. Sonrada Şırnak Kuzey Irak'ta gezici tim olarak yapti. Hayırlısıyla git gel inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

hayırlı teskereler.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HipoTR

Şu zorlu dönemde Allah yardımcın olsun. Benim halamin oğlu Isparta da yaptı acemiliği. Sonrada Şırnak Kuzey Irak'ta gezici tim olarak yapti. Hayırlısıyla git gel inşallah.

Çok teşekkür ederim. Şırnakta bizim vatanımız :)
  • ShnStyL kullanıcısına yanıt
    Gidecegin gün konu acabilirsen ac seni yolcu edelim. EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER gibi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B877E4756

Gidecegin gün konu acabilirsen ac seni yolcu edelim. EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER gibi gibi.
    30 aralıkta dağıtım iznine çıkıyorum . Usta birliğim Ankara/Çankaya cumhurbaşkanlığı muhafız alayı komando birliği :)
  • Üniversite mezunu olan herkes mi kısa dönem askerlik yapıyor?
  • Hayırlı teskereler hocam.
  • hayır eğer 2 senelik mezunsan 12 ay 4 senelik bitirip astegmen olarak katılırsan 12 ay yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

hayır eğer 2 senelik mezunsan 12 ay 4 senelik bitirip astegmen olarak katılırsan 12 ay yaparsın

peki bu sınavla mı belirleniyor
  • ShnStyL kullanıcısına yanıt
    Sarayı koruyacaksın. Yolun açık olsun dostum. Tayyip'e selamlar.
  • eskiden sınavdı şimdi otomatik belirleniyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.