Şimdi Ara

3 hayal kiyikligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. yari boyunca benim icin 3 tane buyuk hayal kirikligi oldu.

1-Jo:Geldiginden beri bir sey yapmadi. Alemleri de cabasi.

2-Dos Santos: Genis alanda cok etkili. Muthis hizli ve adam gecmeyi biliyor. Fakat sutlari cok zayif ve de genel olarak etkisizdi. Dar alanda da pek basarili degil gibi. Galatasaray 'a karsi bir cok takim da kapali oynayacagi icin pek de Galatasaray 'a lazim bir futbolcu degil gibi.

3-Rijkaard: Buyuk takim kariyeri ortada ama basarisizligini sadece orta sahadaki adam eksikligine baglayamiyorum artik. Yaptigi/yapmadigi hamleler, takimin muthis istikrarsizligi, trasnsferlerin basarisiz olmasi, B planina gerek yok dedikten sonra bir anda B ve C planlari yaratmasi v.s. ile bana artik pek guven vermiyor. Kariyeri dolayisiyla bir sene daha basta kalacaktir ama benim kendisine olan inancim kalmadi artik.

Insallah duzelirler diyecegim ama hic isik goreniniz var mi ki?

• Bırakın ikinci olmayı avrupa kupalarına katılmak bile hayal gs için. Hiç ruh kalmamış.
  • Emre Çolak diye bir oyuncumuz var. Bir kere koklattı gerisi yok. Ne yaptıki bu çocuk burnu sürtsün der gibi hep oturtuyor merak ettim. Olayı sadece Giovanni'ye bağlama arkadaşım. Takım gibi takım değiliz. Bir arkadaşta söylemişti; Barış, Sarp, Ayhan, Topal'ı koy Arsenal'ın kadrosuna, sadece bu 4 oyuncuyu. Bu Arsenal batmazmıydı? Servet var daha. Geçen seneki performansını aratıyor. Diğerleri kötü olunca Servet'te onlara uydu diyeceğim ama Neill neden kötü oynamıyor peki? Şu an takımda bir Neill var gerisi yalan bence
  • neden öyle diyorsunuz,trasfer olunca elano,gio,jo galatasarayda antu şokta komada plajda kumda diyordunuz,ne olduda fikriniz değişti
  • Jo dışındakilere katılmıyorum. Tekrar söylüyorum. Sen teknik direktör olsan bu takımda barış ayhan topal servet sarp gibi adamlar varken avrupa yada Türkiye'de başarılı olabilirmiydin ? Çık başarılı ol tamam ozaman rijkaard'a laf ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy39

Jo dışındakilere katılmıyorum. Tekrar söylüyorum. Sen teknik direktör olsan bu takımda barış ayhan topal servet sarp gibi adamlar varken avrupa yada Türkiye'de başarılı olabilirmiydin ? Çık başarılı ol tamam ozaman rijkaard'a laf ederiz

Galatasaray sampiyon olurken de Baris, Ayhan ve Topal vardi. Bildigim kadariyla Barcelona 'nin sisteminde de Xavi ve Iniesta gibi 2 yeteneklinin yaninda Toure(yanlis yazmis olabilirim) gibi iyi bir kesici var. Yani Topal gibi bir kesici zaten sistemine lazim. Ayhan Besiktas 'a 10 numara olarak gelmisti. Yani top teknigi son derece yuksek bir adam. Baris da nisbeten top ile oynayabilen bir adam. Ama Rijkaard israrla Topal ile Sarp 'i oynatti. Bu ucluyu neredeyse hic oynatmadi. Elano gibi bir arti da cabasi. Tamam bir bildigi vardir. sistemini ondan iyi bilemem fakat bu zaman da sistemine uyan transfer yapmamis gibi gozukuyor. Yani bence Topal ve Ayhan 'i verimli kullanamayan da o, madem kullanmak istemiyor, dogru transfer yaptirmayan da o. Altyapidan yararlanmayan yine o. Yani ya bizim cok ovundugumuz o altyapimiz palavra, hic bir gencimizde is yok ya da Rijkaard elindekilere hic bakmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

Bırakın ikinci olmayı avrupa kupalarına katılmak bile hayal gs için. Hiç ruh kalmamış.

he.. hatta son alınan bilgilere göre 2.Lige düşecekmişiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

neden öyle diyorsunuz,trasfer olunca elano,gio,jo galatasarayda antu şokta komada plajda kumda diyordunuz,ne olduda fikriniz değişti

in haldun vi tırast
  • Jo Bizi Diskoya Götür
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

neden öyle diyorsunuz,trasfer olunca elano,gio,jo galatasarayda antu şokta komada plajda kumda diyordunuz,ne olduda fikriniz değişti

in haldun vi tırast

Okunuşu komik

• konuya bjk ve fblilerin ilgi göstermesi daha acaip
  • bence sadece jo bi işe yaramıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

konuya bjk ve fblilerin ilgi göstermesi daha acaip

dünkü çocuk adam olmuş!
  • Bilmiyomda santosu eleştirenler dün maçı izlemedi sanırım dün maçtan en cok kosan , bir şeyler yapmak için çabalayan adamların basında geliyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boynuz

quote:

Orijinalden alıntı: badboy39

Jo dışındakilere katılmıyorum. Tekrar söylüyorum. Sen teknik direktör olsan bu takımda barış ayhan topal servet sarp gibi adamlar varken avrupa yada Türkiye'de başarılı olabilirmiydin ? Çık başarılı ol tamam ozaman rijkaard'a laf ederiz

Galatasaray sampiyon olurken de Baris, Ayhan ve Topal vardi. Bildigim kadariyla Barcelona 'nin sisteminde de Xavi ve Iniesta gibi 2 yeteneklinin yaninda Toure(yanlis yazmis olabilirim) gibi iyi bir kesici var. Yani Topal gibi bir kesici zaten sistemine lazim. Ayhan Besiktas 'a 10 numara olarak gelmisti. Yani top teknigi son derece yuksek bir adam. Baris da nisbeten top ile oynayabilen bir adam. Ama Rijkaard israrla Topal ile Sarp 'i oynatti. Bu ucluyu neredeyse hic oynatmadi. Elano gibi bir arti da cabasi. Tamam bir bildigi vardir. sistemini ondan iyi bilemem fakat bu zaman da sistemine uyan transfer yapmamis gibi gozukuyor. Yani bence Topal ve Ayhan 'i verimli kullanamayan da o, madem kullanmak istemiyor, dogru transfer yaptirmayan da o. Altyapidan yararlanmayan yine o. Yani ya bizim cok ovundugumuz o altyapimiz palavra, hic bir gencimizde is yok ya da Rijkaard elindekilere hic bakmiyor.

Ayhan 10 numara olarak geldi demişsin. Unutmayalım bu sene Tabata 10.5 numara olarak geldi BJKye :) Hem Ayhan iyiydi. Yani zamanında. Aynı şekilde Topal ve Barışta öyle. Sarp ligin ilk yarısında çok etkiliydi ama ikinci yarıda Sarp'tan eser yok. Hiçbiri şuanda eskisi gibi değil. Altyapı iyi güzel ama böyle kritik maçlara girilirken altaypıdan adam çıkarmak tecrübeli oyuncuları kulübede oturtmak Rijkaard'a x2 eleştiri getirir. Yani altyapının şu sıralar pek zamanı değil. Orta sahaya topal gibi değil topaldan daha iyi bir kesici lazım. Benim düşüncelerim böyle :)

• Son iki uc mac icin tabi ki altyapiyi kullanmamasini anlarim da sene basindan beri ne kadar genc varsa bir sekilde gonderildi. Super lig Galatasaray 'dan yetisme ama Galatasaray 'da oynayamamis adam ile dolu. Bir Emre Colak kendini kurtarabildi o da daimi yedek. Senelerdir herkesin cok verimli dedigi altyapiyi kullanmadiysa ya altyapimiz fos ya da Reijaard kor.

Sahaya 6 yabancinin cikacagini dusunursek, Baros, Kewell, Keita, Elano, Santos, Neill ile de devam edilecekse, yabancilarimizin buyuk bolumu forvet hattini dolduracak. Herkes oyunu 2 yonlu oynayan bir de yabanci istiyor. Dolayisiyla kesicimiz Turk olmali. Turkiye 'de formda bir Topal 'dan daha iyi bir kesici var mi sence?
  • benim için en büyük hayal kırıklığı elano oldu.
  • Size kısadan şunu söyleyeyim arkadaşlar...Rijkaard ile ilgili kafanızı hiç bu kadar yormayın,suçlamayın da.

Dünyada ne kadar klas hoca varsa;

Alex Ferguson,Arsen Wenger,R.Benitez,Morinho (başka aklınıza gelen varsa ekleyin buraya) ,bu hocaların hepsi tek tek dün akşamki sivas maçını oynasalar,,hatta daha ileri gideyim,4ü deneyimlerini birleştirip bu maçı ortak oynasalar sonuç değişmeyecekti.!!!

İyi oyuncunun yeteneği becerisi kadar aklı da olur..Ama bizim takımın %80nde,her ikisinden de yok,hele hele akıl,bişeye sürülcek kadar bile yok,,anca bu kadar oynar.

Arda-Gio-Kewel-Keita-Baros-Neill-Sabri-Ufuk hariç,,gerisini kazıyıp atacan çöpe ya da vercen hurdacıya,bi torba mandal alırız belki..

Kalın sağlıcakla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANİMET

Size kısadan şunu söyleyeyim arkadaşlar...Rijkaard ile ilgili kafanızı hiç bu kadar yormayın,suçlamayın da.

Dünyada ne kadar klas hoca varsa;

Alex Ferguson,Arsen Wenger,R.Benitez,Morinho (başka aklınıza gelen varsa ekleyin buraya) ,bu hocaların hepsi tek tek dün akşamki sivas maçını oynasalar,,hatta daha ileri gideyim,4ü deneyimlerini birleştirip bu maçı ortak oynasalar sonuç değişmeyecekti.!!!

İyi oyuncunun yeteneği becerisi kadar aklı da olur..Ama bizim takımın %80nde,her ikisinden de yok,hele hele akıl,bişeye sürülcek kadar bile yok,,anca bu kadar oynar.

Arda-Gio-Kewel-Keita-Baros-Neill-Sabri-Ufuk hariç,,gerisini kazıyıp atacan çöpe ya da vercen hurdacıya,bi torba mandal alırız belki..

Kalın sağlıcakla,

Bence Galatasaray 'in kadrosu eksikleri olsa da Turkiye 'nin en iyi kadrosu. Bugun sampiyonluga oynayan Bursa 'nin kadrosunun ne katilesi ne de derinligi bir Galatasaray ile yarisabilir fakat sonuc ortada. Bence sorun sadece kadroda degil. Sisteme uymayan kadro denebilir ama o zaman da yapilan transferlein yanlis oldugunu kabul etmemiz gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: boynuz

Son iki uc mac icin tabi ki altyapiyi kullanmamasini anlarim da sene basindan beri ne kadar genc varsa bir sekilde gonderildi. Super lig Galatasaray 'dan yetisme ama Galatasaray 'da oynayamamis adam ile dolu. Bir Emre Colak kendini kurtarabildi o da daimi yedek. Senelerdir herkesin cok verimli dedigi altyapiyi kullanmadiysa ya altyapimiz fos ya da Reijaard kor.

Sahaya 6 yabancinin cikacagini dusunursek, Baros, Kewell, Keita, Elano, Santos, Neill ile de devam edilecekse, yabancilarimizin buyuk bolumu forvet hattini dolduracak. Herkes oyunu 2 yonlu oynayan bir de yabanci istiyor. Dolayisiyla kesicimiz Turk olmali. Turkiye 'de formda bir Topal 'dan daha iyi bir kesici var mi sence?

Bu sene gönderilenlere bir bakalım. Aydın bu adama daha kaç maç dayanabilirdik? Sağ kanatta çok verimsizdi. Mehmet Güven kesici görevini kesinlikle yapamıyordu. Sanırım Fazla gönderilen isim yoktu. Varsa da aklıa gelmiyor şimdi. İşe yarayanlar zaten kendini belli ediyor. Mesela bahsettiğin Emre Çolak. Aydın'a tanınan şans ona tanınsaydı zamanında şimdi ikinci bir Arda olabilirdi. Örneğin Özgürcan forvetti galiba. O ne kattı takıma ? Sence bunlar boşamı gönderildi ? Ayrıca Kewell ve Baros sakatlandığı ve alternatifi olmadığı için yabancı transfler o yüzden o mevkiiye yapıldı. Sene sonunda zaten orta sahaya gerekli takviyeyi yapacaktır yönetim. O kadar da kör olamazlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.