Şimdi Ara

3 gün Sonra Muayeneye Gidicem.Traş Olmak Şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sakal traşı olmak şart mıdır?Sakallı gideniniz varmı?

Ayrıca kimine soruyorum donu indirtmiyolar diyor kimiside indirtiyor diyor.Ya eskiden mi indiriyolar dı artık bitti ti bu iş?Yada kalabalık yerlerde il , ilçe gibi yerlerde mi indirtiyolar kasaba gibi yerlerde indirtmiyolar mı ne olacak yani?

Aklıma takılan bişe olursa sorarım yine.

• Yok öyle bi muayene fln. Nasıl gidersen git.

Seni sağlık kurumuna yolluyolar gidip imza kaşe olayını halledip geliyosun. Orda da öyle bi muayene yok. Varmı bişeyin diyip geçiştiriyolar.
  • arkadaşım giderken sakallı gitti bişi diyen olmamış,,hem don indirme eskide kaldı artık,,
  • bende topsakal vardı:D kimse bişey demedi hatta vesikalıkta o şekilde çekindim verdim bişey diyen olmadı. muayenede bişeyin varmı oglum. yok doktor bey. devam et:d
  • git kardeş kafana göre şortla bile git hiç seslenmezler cünki soyuyorlar seni sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Yok öyle bi muayene fln. Nasıl gidersen git.

Seni sağlık kurumuna yolluyolar gidip imza kaşe olayını halledip geliyosun. Orda da öyle bi muayene yok. Varmı bişeyin diyip geçiştiriyolar.

O senin dediğiin köy , kasaba gibi ücra yerlerde oluyor diye biliyorum.İl ve ilçelerde doktor ve askerlerden oluşan bir komisyonunun karşısında muayene oluyorsun diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc_07

arkadaşım giderken sakallı gitti bişi diyen olmamış,,hem don indirme eskide kaldı artık,,

Kime sorduysam sakallı gitme azar işitirsin diyolar.Geçen sene istanbulda muayene olan bi arkadaşın donunu da indirmişler.

quote:

Orijinalden alıntı: eÜp_07

bende topsakal vardı:D kimse bişey demedi hatta vesikalıkta o şekilde çekindim verdim bişey diyen olmadı. muayenede bişeyin varmı oglum. yok doktor bey. devam et:d

Arkadaşlar muayene olduğunuz yeri ve yılı belirtiniz çünkü herkes farklı bişe söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Artık Benden Sonra -- 4 Eylül 2010; 22:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Artık Benden Sonra

Arkadaşlar muayene olduğunuz yeri ve yılı belirtiniz çünkü herkes farklı bişe söylüyor.

18 Ağustos 2010

Don indirme fln yok. Sağlık ocağında doktorla muhabbet ve atılan imza + kaşe
  • bir sorun olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

bir sorun olacağını sanmıyorum

Ben yinede kesicem nolur nolmaz herkes farklı bişe söylüyor askerde hiçbir şeyin sabiti yok anlaşılan.

quote:

quote:

18 Ağustos 2010

Peki ben şubeye gittiğimde ayın 1 ile 8 i arasında komisyon gelicek buraya demişlerdi.Ordan sağlık ocağına mı gidicez?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Artık Benden Sonra -- 5 Eylül 2010; 0:08:49 >

• quote:

quote:

quote:

18 Ağustos 2010

Peki ben şubeye gittiğimde ayın 1 ile 8 i arasında komisyon gelicek buraya demişlerdi.Ordan sağlık ocağına mı gidicez?

Şubeden şubeye değişiyor bu durum. Kimi şube muayeneyi kendisi hallediyor kimiside bende olduğu gibi sağlık ocağına yollayıp imza kaşe istiyor. Muayene olayıda gittiğin yerdeki doktora yada şubedeki doktora göre değişir.

18 Ağustos 2010 tarihinde Ümraniye Askerlik Şubesine Başvurumu yaptım. Sağlık raporu için sağlık ocağına yolladı gittim doktorla meraba nasılsınız muhabbeti ve belgeyi onaylattıktan sonra götürdüm şubeye ve işlem tamam.

Başka bi şubede daha farklı bi yol izlenebilir.

Bende soyunma veya daha farklı bi muayene fln olmadı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

18 Ağustos 2010

Şubeden şubeye değişiyor bu durum. Kimi şube muayeneyi kendisi hallediyor kimiside bende olduğu gibi sağlık ocağına yollayıp imza kaşe istiyor. Muayene olayıda gittiğin yerdeki doktora yada şubedeki doktora göre değişir.

18 Ağustos 2010 tarihinde Ümraniye Askerlik Şubesine Başvurumu yaptım. Sağlık raporu için sağlık ocağına yolladı gittim doktorla meraba nasılsınız muhabbeti ve belgeyi onaylattıktan sonra götürdüm şubeye ve işlem tamam.

Başka bi şubede daha farklı bi yol izlenebilir.

Bende soyunma veya daha farklı bi muayene fln olmadı.

Sağol cevabını beğendim.

• Hiç traş olmayı sevmeme rağmen 155 gün hergün traş olunca

askerde nasıl olsa adam ediyolar

kışlaya girene kadar hiç bir şey yok :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.