Şimdi Ara

3 Film Macerası...(+18)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
16.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta işlerimden dolayı Ankara'ya gittim Çankaya İlçesinin Maltepe semtine... Neyse orada da cemaatte kalan arkadaşım vardı çocuk internet kafelerdeki yasaklardan dolayı ve evde film izleyemeyişinden dolayı iyice delirmişti Neyse bir tane harddiskin içine baya bir film attım ulan şansa Ankara'ya giderken harddiski evde unuttum neyse Ankaraya gidersin arkadaş şaka sanar ama nafile ne yapsak ne etsek...Neyse eski tbmm'nin oraları Hacı Bayram camiine kadar olan kısımları gezdik bir cd bulamadık. Maltepede benim gördüğüm ve dikkatimi çeken iki sinema vardı birincisi kerem 3 film sineması ikincisi eti 3 film sineması.Arkadaş dediki hadi buraya girelim biz kerem 3 filme gittik. Ben bilmiyorum tabi bunların ne olduğunu girdik içeriye iki kişi öğrenci fiyatı 6+6=12 lira verdik. Ulan alta doğru inmeye başladık 2 kat indik adam dedi beni bekleyin kapıyı açtı koca sinema her yer karanlık kimse görünmüyor içeride her yer pis zaten neyse içeriye bir girdik baktık ki çoğu yer dolu neyse kendimize bir yer bulduk oturduk ulan karşıda dev ekranda film oynuyor ben de iyi bir film bekliyorum o da ne 80-90 yapımı fransız filmi tabi büyük bir hayal kırıklığı,benim canım sıkıldı zaten ulan evde tenezzül etmeyeceğim filmler neyse ara oldu herkes dışarıya bekleme yerine çıktı genellikle ayyaş tipler saç sakal karşık kara kuru tipler orta yaşın üzerinde ve yaşlı adamlar ben çıkma ısrarındayım ama arkadaş devamını izleyelim diyor girdik şansımıza aradan sonra filmler iyi çıktı aslında nefret ederim böyle filmleri arkadaşlarla izlemekten ulan bırak arkadaşı milletle izliyoruz Neyse film biter bitmez kimsenin yüzüne bakmadan çıktık gittik arkadaş tabi temkinli cemaatten birileri görmesin diye neyseki kimse görmedi bir 3 film macerası bu şekilde bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erbaa82 -- 16 Temmuz 2011; 2:40:15 >

• İlk defa duyuyorum ama güldüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.