Şimdi Ara

3 aydır elektrik faturasi gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Antalyada yaşıyorum ve 3 aydan beri elektrik faturası gelmiyor.
    Aynı sorunla karşılaşan var mı ? Kaçak elektrikte kullanmıyoruz. 3-4 aylık gelecekse 1.000 TL civarında elektrik faturası gelecek.. Devlet çok seviyor böyle şeyleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erayozdemir -- 7 Ocak 2015; 17:22:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benimde bu ay henüz gelmedi bu zamana kadar gelmesi lazımdı halbuki
  • Bizimde gelmemişti gittim baktım sorumlu şirket devretmiş yeni kayıt açtılar ödenmemiş ayları aldılar hep.
  • Ödemiyon diye ümidi kesmişlerdir belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay ne kadar olursa olsun yatırıyoruz
    Nasıl haciz gelir ? Sadece bizde değil binamizda herkeste aynı sıkıntı var...

• bizede bazen su faturası 2-3 ay gelmiyor
  • sayac ın resmini çek veya ordaki yazıları yaz bi kağıda ve eski faturalardan bitanesini yanına al git tedas a öde faturanı bence ilerde sıkıntı yaratmasınlar sana
  • Bahsettiğiniz fikir illegal olmaz mı hocam ?

• yok amcam gile aynisi oldu tedas a gitti onlar soyledi boyle yapmasini ve ayrica
    herhangi bi illegallik yok sadece resim cekiyon
    bu isi illegal amacli kullananlarda yok degil bi ara adamin biri fazla borcu birikmis diye gelen gorevliye biraz fazla yazda borcu yavas yavas kapatilim demisti adamda yazdi valla

• Bize de 5 aydır gelmiyor işin garibi sayaç son okuma değerleri hep aynı gidiyorum sayaca bakıyorum tüketim 0 hala aynı değer görünüyor. Sonradan yüklü miktarda borç gelir mi ne yapmalıyız?

• Benim de 2 ay gelmediği olmuştu, geçmiş olsun, temmuzda ve 1 ekimde zam geldi. Yani eğer sayaç okuyucu erken gelseydi %30 daha az para verecektin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.