Şimdi Ara

3.20 mi c220 mi golf7 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba. yakın zamanda bir araç almayı düşünüyorum inşallah. pek karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. istanbulda yaşıyorum. günde 80km yol yapıyorum haftada 5 gün tabi. limitim 75-80 bin tl. ama 75 tercihimizdir. 3 araç arasında feci şekilde kaldım. bmw 320d 2010 model km 50bin-80bin civarı, mercedes c220cdi 2008-09 model ve km 120bin-150bin civarı, golf 7 2012-13 model 15bin-30bin km. en az bulunan mercedes, sonra golf ve en çok olan da tabiki 320d. aracın dizel olması lazım. bu 3 araç da birbirinden güzel. ben arada kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim sebebini de söylerseniz çok güzel olur şimdiden herkese teşekkürler... (Arkadan itis bi araci ozellikle bmw yi kisin hic kullanmadim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.20d nin 170beygirlini bulursan al. 100km de 6lt sehir ici fabrika verisi var, hedi biz 8lt yakalim ve gayet iyi bir sonuc.

Golfu mercedes ve bmw nin yaninda adini bile anma, audi volvo vs dersen anlarimda wv ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 4 Kasım 2013; 13:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

herkese merhaba. yakın zamanda bir araç almayı düşünüyorum inşallah. pek karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. istanbulda yaşıyorum. günde 80km yol yapıyorum haftada 5 gün tabi. limitim 75-80 bin tl. ama 75 tercihimizdir. 3 araç arasında feci şekilde kaldım. bmw 320d 2010 model km 50bin-80bin civarı, mercedes c220cdi 2008-09 model ve km 120bin-150bin civarı, golf 7 2012-13 model 15bin-30bin km. en az bulunan mercedes, sonra golf ve en çok olan da tabiki 320d. aracın dizel olması lazım. bu 3 araç da birbirinden güzel. ben arada kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim sebebini de söylerseniz çok güzel olur şimdiden herkese teşekkürler... (Arkadan itis bi araci ozellikle bmw yi kisin hic kullanmadim)

Aşırı sert yapısını sizin için problem değilse bu seçeneklerin için de en mantıklısı tâbiki Bmw.

Şahsen benim tercihim asla Bmw olmaz, o Km'de Mercedes'te almam şahsen.

• 3.20 ve ya C220 arasinda kaldiysaniz golf gitmez buraya bence jetta daha rakipci olur golfü 5.20 veya e180 ile kiyaslarsaniz daha mantikli bi tercih olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: subicity

3.20 ve ya C220 arasinda kaldiysaniz golf gitmez buraya bence jetta daha rakipci olur golfü 5.20 veya e180 ile kiyaslarsaniz daha mantikli bi tercih olurdu

+2175 bi bitmediler ya bitmediler yakinda golf mu s class mi 7 serisimi dye konu acarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Akşam yemekte adana kebap mı urfa kebap mı yesek? Yoksa keçiboynuzu pekmezi mi?''

3 serisi ve C class yanında golf ne ya
  • Uçak Gemi Golf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omerguzel

herkese merhaba. yakın zamanda bir araç almayı düşünüyorum inşallah. pek karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. istanbulda yaşıyorum. günde 80km yol yapıyorum haftada 5 gün tabi. limitim 75-80 bin tl. ama 75 tercihimizdir. 3 araç arasında feci şekilde kaldım. bmw 320d 2010 model km 50bin-80bin civarı, mercedes c220cdi 2008-09 model ve km 120bin-150bin civarı, golf 7 2012-13 model 15bin-30bin km. en az bulunan mercedes, sonra golf ve en çok olan da tabiki 320d. aracın dizel olması lazım. bu 3 araç da birbirinden güzel. ben arada kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim sebebini de söylerseniz çok güzel olur şimdiden herkese teşekkürler... (Arkadan itis bi araci ozellikle bmw yi kisin hic kullanmadim)

Lütfen bunun bir şaka olduğunu söyle. VW Golf ile Diğer seçenekleri aynı cümlede yazarken hiç aklından "acaba" gibi bir geri çekilme olmadı mı? Golf- Leon -i30 arasında kaldım rahatlığında 320 , c220 gibi araçlar arasında kalman gülünç doğrusu.

• Bu ülkede dizel golf testinden sonra 2 gün sahibi olduğu BMW M5'nin yüzüne bakmadığını yazan sözüm ona test editörleri(!) olduktan sonra böyle konular açılır tabi.
  • Selamlar oncelikle.
    Hocam bende ayni ikilemde kalmistim. Sonrada milletin eskittigi arabayi almak yerine golf 7 aldim sifir km.100bin km civari bir arabanin basina neler gelmis bilemezsin.bizim ulkede malesef ikinci el araclar haddinden fazla pahali. O dedigin bmw lerin kralinin ikinci el fiyati almanyada 17-18 bin eur. Golfun sifiri ise 32bin eur.

• adam golf demiş bitanesi de jetta daha bi rakip olur demiş :D kafalarınız çok güzelmiş beyler, güle güle kullanın.
  • Hiç dusunmeden golf 7 derim. Cunku azcik dusunursem bmw derim.

• Golfü c serisi ve 3 serisiyle kıyaslamak golfe ağır hakarettir ve dava sebebiyetidir.

Madem arabalardan anlamıyorsun ne diye yazıyorsun ? Golf ün rakibi mercedeste cls ve s class , bmw de 4 ve 7 serisi'dir.

İşçilik , kalite , konfor , SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ , yol tutus , teknoloji , PERFORMANS (özellikle 1.6 tdı 105 lik olan ) , yalıtım olarak yukarıda saydıklarımdan aşağı kalır yanı yok.Hatta aynı desek bile yeridir.105 lik golfü bir de chiplersen varya oooofffff..Yokuşta , kalkışta s63 amg ve m4 ike kafa kafaya gidersin

Hiç düşünme golf al.Dsg + uzatılmış garanti ile 4 sene kafan rahat olur.Hiç değilse diğerleri gibi 2 yıl sonra direksiyonu soyulmaz.

• Omerguzel O kullanıcısına yanıt
    Golf 7 diğer iki araçla karşılaştırılamayacak bir prestij,kalite ve teknoloji abidesidir. Yanlış sormuşsunuz

Doğru Soru; BMW 3.20 D mi Mercedes C220 cdi mi yoksa POLO mu? olmalıydı.

Doğru Cevap ; Hiçbiri. UÇAN DAİRE alınmalıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Hiç dusunmeden golf 7 derim. Cunku azcik dusunursem bmw derim.

• Golfü gözünde bu kadar neden büyüttün anlamadım zaten cok komik duruyo diğer iki aracın yanında:))) ben olsam 320 derim hem sedan hem performans:))

• Konfor arıyorsan Golf, sürüş vs için 3.20 kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: the.professor

Bu ülkede dizel golf testinden sonra 2 gün sahibi olduğu BMW M5'nin yüzüne bakmadığını yazan sözüm ona test editörleri(!) olduktan sonra böyle konular açılır tabi.

İmza ve nokta.Konudan ilgili model çıkarılabilir.
  • Merso ve bmw golfden daha konforsuz demek

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Merso ve bmw golfden daha konforsuz demek

Mercedesin o modelini bilmediğim için ona yorum yapmadım.

BMW 3.20 ye gelince evet GOLF daha konforlu. Bunu her 2 aracın sahibi olarakda söylüyorum. Dikkat et BMW genel konuşmuyorum 3.20 için konuşuyorum.

Saygılar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.