Şimdi Ara

3.000 tl.ye kadar buzdolabi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En az 600 lt brut hacimli gardrop tipi veya kombi buzdolabi bakiyorum
    Boschla mahkemelik oldugumuz icin bu grup disinda tavsiye edeceginiz dolaplar nelerdir.samsung sharp electrolux g.e olabilir cevaplariniz icin tesekkurler simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap verebilecek kimse yokmu:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size tavsiyem SHARP alın derim..

İlle gardırop tipi olsun derseniz 4 kapalı SJ-F75PS-SL modeli var Toplam net hacim 605 Lt (Hibrit soğutma, nano koku giderici hatta Plasmacluster Iyon Sistemi (küf mantarı vb.sporların oluşmasını engeller)) ama benim size tavsiyem aynı özelliklere sahip premium modeli SJ-PT69R-HS Modelidir.

Aynı şekilde Hibrit soğutma, nano koku giderici ve Plasmacluster Iyon Sistemi özellikleri mevcuttur.

4 kapılı SJ-F75PS-SL modeli----4000 tl civarı
    2 kapılı premium SJ-PT69R-HS ---2100 Tl civarı

Bence bu özelliklerde bir Bosh-Arçelik-vestel-siemens-samsung vb..buzdolaplerının fiyatlarına bakın birde buna.
    Ayrıca en önemli nokta Sabancı distribütörlüğünde İKLİMSA güvencesi altında satılıyor.
    Annemlere aldık 2-3 yıldır kullanıyorlar.Tek şikayeti dolabın kapağını çık sık açıp kapatamıyorsunuz.
    Kapattıgınızda kapı yapıştırıyor kendini bırakmıyor hemen.
    Ayrıca yazın aşırı sıcaklarda çok sık açıp kapatırsanız No-frost biraz sesli bir şekilde "Buz Kırma" işlemi diye tabir edilen işlemi yapıyor.

Gözünüz kapalı alın derim.

• samsung'un RSA1NTSL diye bir modeli vardı o tavsiye ediliyordu bir bakın derim
  • Samsung RF67VBPN almayı düşünüyorum ben de. Biraz daha uygun fiyat bulursam alacağım. Genelde 2.200 TL civarında satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepedeninme -- 23 Temmuz 2012; 20:35:04 >
  • Hocam Bosch'un XL ve XXL modellerini tavsiye ederim. LG üretimi olan modellerdir ve Miele ile kıyaslanacak kalitededir. Sharp kesinlikle önermiyorum.
  • Bunu tavsiye ederim suan kampanyamızda LG GR-B802GSPW Buzdolabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ay_tech -- 25 Temmuz 2012; 14:39:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.