Şimdi Ara

2si1 'Şekli Yeten' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
1.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Mac Pro haberini halen vermediniz!

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Güzel program olmuş, teşekkürler. Bu arada bir şeyi düzeltmek istiyorum. Mesut Çevikin konuşmasında sanki Xbox Oneın 32 MB ESRAMin, PS4ün GDDR5den daha hızlı dediğini duydum. Veya ben de yanlış anlamış olabilirim. Anandtech verilerine göre Xbox Oneda kullanılan ESRAMin bandwith hızı 102 GB/sn. Öte yandan PS4ün GDDR5 hızı ise 176 GB/sn. Yani Xbox Oneın hızlı diye koyduğu ESRAMin hızı bile PS4ün normal sistem belleği hızının daha altında.
    2si1 'Şekli Yeten' Teknoloji ve Oyun Programı
    http://www.anandtech.com/show/6972/xbox-one-hardware-compared-to-playstation-4/2

sanırım yanlış anladın.ps4 ün daha düşük derken veri iletme süresi bakımından daha düşük yani daha kısa sürede çok daha fazla bilgi taşıyabiliyor demek istedi.çünkü daha önceki videolarda da bu şekilde belirtmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

Beyler nereye yazıyoruz sistemi neden istediğimizi? Bilen mesajımı alıntılayarak cevaplasın pls

Asus un sisteminden (bilgisayarımı ateşle`den) bahsediyorsan; http://donanimhaber.com/bilgisayarimiatesle/ buradan başvuru yapabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Güzel program olmuş, teşekkürler. Bu arada bir şeyi düzeltmek istiyorum. Mesut Çevikin konuşmasında sanki Xbox Oneın 32 MB ESRAMin, PS4ün GDDR5den daha hızlı dediğini duydum. Veya ben de yanlış anlamış olabilirim. Anandtech verilerine göre Xbox Oneda kullanılan ESRAMin bandwith hızı 102 GB/sn. Öte yandan PS4ün GDDR5 hızı ise 176 GB/sn. Yani Xbox Oneın hızlı diye koyduğu ESRAMin hızı bile PS4ün normal sistem belleği hızının daha altında.
    2si1 'Şekli Yeten' Teknoloji ve Oyun Programı
    http://www.anandtech.com/show/6972/xbox-one-hardware-compared-to-playstation-4/2

sanırım yanlış anladın.ps4 ün daha düşük derken veri iletme süresi bakımından daha düşük yani daha kısa sürede çok daha fazla bilgi taşıyabiliyor demek istedi.çünkü daha önceki videolarda da bu şekilde belirtmişti.

Yok orayı demiyorum ben.

11:51 - 12:05 arası. 128 MB dediği de 32 MB mış bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Haziran 2013; 19:43:18 >

• Şu videolar neden flash yada html5 ie yapılıyor ........televizyonum ve ipad ımde videonuza izleyemedim

• Talhaya daha fazla söz verilmeli bildiğinden daha azını söylüyor vvideolarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programın bazı yerlerinde gösterilen oyun videolarının kalitesi düşmüş gibi

• IOS7'yi iPhone 4'e çıkartıp,iPod Touch 4'e çıkarmayan Apple'dan tiksindim.

• ne zaman kendinizi öven başlıklara son vereceksiniz merak ediyorum.

sonraki başlık şu olmalı: türkiyenin en kendini beğenmiş kibirli 2si1 teknoloji programı...

videoyu izleyesim vardı o da kaçtı...hadi bana eywallah...

• note 2 ile izlenmiyor su anda...

• benim anlamadığım ios7 betada nası hata oluyor bunca yıl bu adamlar ne yapmış
  • Videoyu tam izleyeceğim Hangi sektörde çalışıyorsunuz diye anket çıkıyor ben öğrenciyim nasıl izlicem videoyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHERQUAN -- 16 Haziran 2013; 1:00:34 >
  • Şu Playstation'nun reklamı çok başarılı bir şey olmuş yav. Çok güzel bir yayındı teşekkürler.

• bu 23.dakikadan sonra oynadığı oyunun adını yazabilcek biri varmı ?

• Talha reyiz döktürüyor yine. Gerçekten şu harbici tavrı çok hoşuma gidiyor. Eksik olma abi.

• Önümüzdeki nesil çok güzel geçecek.

• Güzel program olmuş elinize sağlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 165mb olan mp4 versiyon çalışmıyor arkadaşlar

• Cuma gününden beri hem mobilden hem tabletten açmaya çalişiyorum açiliyor. İlgilenirseniz mem lnun olurum...

Sevgiler...

• Ya video ile ilgili bir sıkıntım var.Şimdi yüklediği kısımlar arasında bir yere tıklayınca izlemeye devam ettiriceğine ondan önceki yüklediği kısımlar gidiyor o yerden sonra tekrardan yüklemeye başlıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.