Şimdi Ara

2si1 'Olağan dışı' Teknoloji ve Oyun programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • apple yeterli bütçe yok diye fatih projesinden cıkarıldı diye biliyorum

• Bi öğrenci olarak eğitim sistemiyle ilgili kunuştuklarına katılıyorum

• Valla ben zamanında parayı pasıp Valve Complete Pack almıştım ama Oyunun bedava dağıtılmasına çok sevindim. Hem Parası olmayan kardeşlerimiz oyuna erişebildi hem de Valve'ın bu hareketi ,bence, oyuncuları orjinal oyuna teşfik etmek için güzel bir hamle.
  • Apple, Fatih Projesi'nden elendi
    Apple, FATİH (Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) Projesi kapsamında 10,6 milyon adet tableti kapsayan ihaleden elendi.http://www.memurlar.net/haber/442866/

• kender K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Fatih projesinde bir çok kez ihaleye çıkıldı ve geri dönüldü. Son gelinen noktada tabletler farklı üreticilerden parça parça alınıyor. Yani bir çok ihale söz konusu tek seferde toplu alım yapılmayacak.

Apple'ın 2 milyon tableti kapsayan ihale için geleceği konuşuluyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014'te 2k ya da 4k monitör, televizyon görelim de telefon görmeyelim lütfen!!!

• Sen 4 milyar $_$ 500 milyon.. sen milyar. Sen ne yaptın?

• Forumda terör estiren Citi, Mesut Çevik kimi banlıyorsan banla dediğinde "hepinizi banlayacağım olm görürsünüz siz!" diyemedi ya. Artık gözümde bir hiç

• Abi ilaç gibisiniz. :D:D:D

• 20mbit internetim var allaha şükr ama yarım saattirli dönüyo :(

• Çorlu Belediyesinin cep telefonu uygulaması sayesinde çevrenizde gördüğünüz şikayet gerektiren konuları fotoğraf çekip gps konumu ile birlikte belediyeye gönderebiliyorsunuzhttp://goo.gl/kuj7MB Bizzat denedik. Her şey çok güzel fakat tek bir sorun var belediyede konu ile ilgilenenler şimdilik çok az yada yok. Burada programın daha birkaç aylık olması önemli bir etken bence yoğun bir kullanım olursa program belediyede çok daha ciddiye alınacaktır.

• şerefsizm açıldı :)

• Sonunda bu ekip xbox one a kavuşacak hem eğlenceli hem de full detay bomba bir inceleme olacak.Mesut yokken Gökhan gelse ya 2si1 lere ne güzel olur.

• Konuyla alakası yok ama bir şey söyleyeceğim .BSC den Erdinç İyikul gitti ya resmen sitenin ruhu gitti..Siteye giresim bile gelmiyor..Lütfen biraz farklılık...

• Harikasınız
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Mesut bey, bahsettiğiniz su soğutma yaklaşık 30db seviyesinde ses vermekte yani pompası ve fanı baya sessiz çalışıyor. Sadece aleti ilk kez çalıştırdığınızda su sesi oluyor ama o kadar sonra o ses gidiyor ve öyle kalıyor. Bendeki sıcaklığı 40 derece düşürdü ayrıca.

Ve notebooklardaki çözünürlüğe gelince gerçektende hala daha 1360x768 notebooklar var piyasada hemde bir sürü.. biraz açık göz olup 1920x1080 res. sahip olan bir notebook istemek lazım satın almada.
  • kardeşlerim ben doğuda öğretmenim öyle doğu batı fark var falan... konuşmayla olmuyor buyrun gelin misafirim olun ortamı görün sonra söylediklerinizi yeniden değerlendirelim.

• öğretmenleri çok hamasi eleştirmişsiniz. öğretmenelere gelene kadar özellikle şu süreçte eleştirebileceğiniz bir çok meslek grubu var. bi kesimi tenzih etmek asıl niyeti gizlemez.

• Mesut:"Sözünü kesiyorum"

Talha: "Hayır"

• Aksiyon filmleri.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.