Şimdi Ara

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
44.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmit'te teknosalarda varmı acaba turuncu indirim arkadaşlar?
  • 42 lw570s 2399'dan ucuza satılırsa kahrolurum.
  • dolar düşüyor fiyatlar inecektir.
    Bu arada vatan bilgisayar da mutlaka 29 ekimde bir güzellik yapar
  • dolar iyice düştü zaten indirim yapmaları lazımdı.güzel bi indirim olsada faydalansak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanmadnan

dolar düşüyor fiyatlar inecektir.
    Bu arada vatan bilgisayar da mutlaka 29 ekimde bir güzellik yapar

vatan her bayram yaparda.

1500 TL lik birşeye 1650 tl damgasını koyar kdv bizden diye. sonra %20 indirim le 1550 yapar.
  • vatan sitede gördüğünüz taksit seçeneklerindeki en yüksek fiyat üzerinden % indirimi yapıyor
    e millet de salak değil tabii
  • Ben çok şey alcam sayim
    Xperia Neo
    LCD TV
    PS3
    Edit:Birde pahalı satmasa iyice düşerdi fiyatlar teknosa neden kazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayGlock -- 27 Ekim 2011; 18:15:42 >
  • bende xperia neo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

quote:

Orijinalden alıntı: arifim

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

Arkadaslar samsung 46d7000 veya 8000 almam lazım. Acaba gecen indirimde ne kadara düştü? Veya bu indirimde ne olur?

Geçen indirimde bu fiyattı,bu indirimde bindirmezler inşallah.
     29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim

Arkadaşım sana zahmet, bir de 8000'in fiyatını paylaşsan harika olurdu benim için.
    Herhalde bindirmezler, 2011 bitiiyor, yeni tvler gelecek; dolar düştü. Çok ayıp olur

fiyat bilgisi yok su an elimde ama fiyatlar icin sabah acılıstan once fiyat bilgisi atabilirim. o saatte kalkmıs olan varsa verebilirim.

Bindirim olacağını sanmıyorum....

bu fiyat geçenkinde değil bir önceki turuncu indirimdeydi. eylüldekinde yani. ekim 15 indeki 3599 yada 3699 tl idi 46d7000 bende bunun peşindeyim. kampanyaları takip ediyorum. haberin olursa bana pm at bende sana

46D7000 in 46D6500 den ne farkı var?

ben de düşünüyorum samsung un bu modellerinden birini..

• birinde local dimming var öbüründe yok. biri 400mhz öbürü 800mhz. çerçeve farkı var gerçekten d7000'nin süper. birde 7000 seri altındaki serilerde belirtilen full hd olayı gerçek değilmiş. d serisi 2011 de ayrıntılı olarak anlatmış biri. samsung kullanıcılarını kandırıyor diye.

ben 40d6500 almıştım. 40d7000 araştırıyodum ve görevlinin gazıyla 6500 aldım. ama sonra yarın öbürgün içimde kalmasın diye geriye verdim d7000 almak için. bi kusurunu görmedim gerçeken çok güzel tv ama işin içine girdikçe anlaşılıyor galiba. 40d6500 bende 2 gün kaldı bu arada.

şimdi hem 46 hemde 7000 peşindeyim. 3000'e yaklaştığı an alacağım:)

http://forum.donanimhaber.com/m_44778887/mpage_45/f_/key_//tm.htm#52866708 bu konuda ayrıntıları bulabilirsiniz.

• İnşallah adamakıllı bir indirim yaparlar da herkes istediği ürünü alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

42 lw570s 2399'dan ucuza satılırsa kahrolurum.

vallaha ben 2200 cıvarına dusmesini bekliyorum tv nin sen almıssın madem iyi niyetli düsün bizede faydası olsun:) bu arada 2399 a yeni almışssan tv yi sanırım 7 gün yada 14 olması lazım tam emin değilim o aldığın fiyatın altına düşerse hediye çeki veriyolar tutar kadar tabi nerden aldığında önemli bir araştır öyle durum varsa

2200e kadar düşsün yanında birde tv sehpası var kampanyalı 150 yede onu alıp 2350 ye razıyım yani ps3ün fiyatını baya ucuz yazmılar o buradaki yazılan gibiyse 1tanede ps3 alıp bu yıl teknolojik ürün hakkımı doldururum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

geçen indirimde bir şey çıkmadı

Daha önceki indirimde bişey çıkmadımı 100liraya 1,5TB toshiba Hard Disk aldık. 3^d led tvlerde deli indirim oldu. Teknosa gibi indirim yapabilen biryer yok iyice gezip görmek lazım katolokla sınırlı kalmıyorlar.
  • Panasonic 42-E30E 200 HZ, ips-alpha panel, internet bağlantısı, LED tv (daha bi sürü özellik) acaba bu seferki turuncu indirimde 1399 liraya yeniden düşecekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpantin

quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

quote:

Orijinalden alıntı: arifim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

Arkadaslar samsung 46d7000 veya 8000 almam lazım. Acaba gecen indirimde ne kadara düştü? Veya bu indirimde ne olur?

Geçen indirimde bu fiyattı,bu indirimde bindirmezler inşallah.
     29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim

Arkadaşım sana zahmet, bir de 8000'in fiyatını paylaşsan harika olurdu benim için.
    Herhalde bindirmezler, 2011 bitiiyor, yeni tvler gelecek; dolar düştü. Çok ayıp olur

fiyat bilgisi yok su an elimde ama fiyatlar icin sabah acılıstan once fiyat bilgisi atabilirim. o saatte kalkmıs olan varsa verebilirim.

Bindirim olacağını sanmıyorum....

bu fiyat geçenkinde değil bir önceki turuncu indirimdeydi. eylüldekinde yani. ekim 15 indeki 3599 yada 3699 tl idi 46d7000 bende bunun peşindeyim. kampanyaları takip ediyorum. haberin olursa bana pm at bende sana

46D7000 in 46D6500 den ne farkı var?

ben de düşünüyorum samsung un bu modellerinden birini..

6500 400hz
    7000 800hz
    herz farkları var

• daha onceki indirimleri takip eden arkadaslar,
    galaxy s2'de indirim oldu mu hic? eger olduysa sabah 8de orada olacagim
  • cuma sabahımı açıklanıyo acaba?
  • Ps3 bu fiyata düşsün hemen alırım
  • Arkadaşlar bu indirimler internet mağaz satışlarında geçerli mi?
  • olsa ne olur adamlar daha site kurmayı bilmiyor geçen turuncu indirimde internet mor olmuştu şikayette bulundum
    bana geri döndüler aynen şunu dedim kardeşim siz magzada satın internet degil dedim siz siteyi günceliyene kadar zaten gün bitiyor olan bizim gibi enayilere oluyor akılıyız ya sabah sırada beklemizcez netten alıcaz ahhahhahaa buna gülerler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.