Şimdi Ara

27 Bine Kadar Alınık Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum bu tür başlıklar çok fazla ama bir türlü karar veremedim.Arabadan da çok fazla anlamam.Şuan ki arabamı satıp birikimimi de ekleyince 27bine kadar çıkıyorum.

Fakat asıl sorun ne alacağım. 1.2 hb clio alsam, birçok olumsuz yorum var.

Gidip de eski model bir araba almak istemiyorum en az 2006-2007 olsun diyorum.şuan ki arabam zaten 99 model palio.

Ama piyasa da o kadar yüksekki fiesta düşünsem 2004 fiestalara bile 27-28 yazanlar var.punto desen öyle. yaris yada i20 bakayım diyorum benim fiyatımda hep hasarlılar var. işin içinden bir türlü çıkamadım ne olur yardım edin, bayrama kadar halletmem gerekiyor.

Not: Hb düşünüyorum sedan pek istemiyorum. Not2: uzun süre kullanmayı düşündüğüm için km düşük olsun istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasha10

Biliyorum bu tür başlıklar çok fazla ama bir türlü karar veremedim.Arabadan da çok fazla anlamam.Şuan ki arabamı satıp birikimimi de ekleyince 27bine kadar çıkıyorum.

Fakat asıl sorun ne alacağım. 1.2 hb clio alsam, birçok olumsuz yorum var.

Gidip de eski model bir araba almak istemiyorum en az 2006-2007 olsun diyorum.şuan ki arabam zaten 99 model palio.

Ama piyasa da o kadar yüksekki fiesta düşünsem 2004 fiestalara bile 27-28 yazanlar var.punto desen öyle. yaris yada i20 bakayım diyorum benim fiyatımda hep hasarlılar var. işin içinden bir türlü çıkamadım ne olur yardım edin, bayrama kadar halletmem gerekiyor.

Not: Hb düşünüyorum sedan pek istemiyorum. Not2: uzun süre kullanmayı düşündüğüm için km düşük olsun istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Hiç kafanı kurcalama bırak clioyu falan paran kısıtlı o rakamlara düzgün alabileceğin en üst seviye,yerli üretim,az yakan,yüksek modelli ve düşük kilometreli araç tartışmasız HB Megane 2'dir.Her ne kadar HB Megane'ın kasa yapısını sevmesem de Megane her zaman Megane'dır.
    Megane'ı 3 lira fazlasına 5 kuruş eksiğine her zaman da satarsın 1.5 dizel yada 1.6 16V benzinli yahutta LPG'li 2004-2009 arası bir dünya 100-150.000 km ve altında orijinal km kazasız,temiz Megane 2 HB kasa Authentique,
    Extreme,Sportway,Dynamique ve Privilege donanımlılarını 22-30.000 lira aralığında Türkiye'nin her yerinde bulabilirsin.Alternatif olarakta 2003-2004-2005 1.6-16V Laguna Privilege önerebilirim o da kasa itibari ile yarı HB sayılır,kalite olarak dediğim kasa Lagunalar Megane'ın abisi,Fluence'in da bir küçük biraderidir.😀😀😀 Gerçi en son kasa Laguna şimdi ki Fluence'ı her konuda 10'a katlamış vaziyette ve tartışmasız şu an üretimi dursa da en son kasa Laguna Renault'un Latitude'dan sonra gelen aracıdır,yanında Fluence hikayedir.Şu da bir gerçek ki uzun yıllar alacağın arabaya bineceksen ve konfor istiyorsan Laguna'yı almalısın kısa vadede satıcam dersen Laguna'yı kesinlikle alma Git Megane al çünkü Laguna'nın satışı Megane kadar hızlı değildir ancak meraklısı ve konforunu bilen gider Laguna alır.2003-2006 1.6 16V benzinli Laguna'ların fiyat ortalaması da 23-30.000 lira civarındadır.Ha hem harbiden HB hem de kaliteli bir avrupa araç olsun dersende kesinlikle 2002-2004 arası Comfortline 1.6 16V Golf 4'lere bakmanı öneririm onların da piyasası 24-27.000 lira arasıdır.En son çarede baktın olmuyor,gidip Active Plus 90'lık 1.3 dizel Punto alacaksın 2007-2011 model düsük kilometreli dizel puntolar da şu an ki piyasada 23-30.000 lira bandında satılmaktadır. Ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih3688 -- 29 Haziran 2015; 3:52:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyatlarda en optimum otomatik araç hangisidir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.