Şimdi Ara

2630 radyo problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün 2.telefon olarak 2630 aldım bir tane, her şeyi güzel hoş ama kulaklığını takıp radyosunu açmaya çalıştığımda "izin yok" yazıyor ve hiç bir şekilde radyo çalışmıyor... acaba sorun nedir?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Hatırlattığın iyi oldu o yoktu listede ekledim son firmware dosyasını yükle v6.82

http://nokia-firmware.blogspot.com/2008/12/nokia-dct-4-firmware_13.html
  • 2630 için firmware'i nasıl yükleyeceğiz ki? Ayrıca vermiş olduğunuz bağlantı şu an çalışmıyor.

Bizim telefonda aynı sorun olunca servise verdik. Bu sorunla beraber bluetooth bağlantılarda kimseyi görememe, pilinin çok hızlı tükenmesi v.s. gibi başka sorunlarımız da vardı. 25. günde yeni ürünle değiştirdiler. O gün radyoya girmeyi denedim ve girdi ben de tatmin oldum ama bugün radyo dinleme ihtiyacı hissettim ama hiçbir kanal çekmediğini farkettim. Sadece parazit sesi duyuyorum. Sanırım yeniden servise vereceğim. Allahtan garantisi sürüyor ;)
  • Merhaba ben de ikinci telefon olarak bir 2630 aldım. Alalı bir kaç gün olduğu için henüz bir şeyle karşılaşmadım.
    Sadece 6300 da kullandığım .aac uzantlı melodileri desteklemedi. Kendi zil seslerini de beğenmedim.
    Elimdeki güzel .aac melodilerini sizce nasıl kullanabilirim.Bazı modellerde zil sesleri hem mp3 hem de aac olarak var.
    Elinde Zenith.aac, Sunset.aac ve Seahorse.aac' nin mp3 dosyaları olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lerrassa

Merhaba ben de ikinci telefon olarak bir 2630 aldım. Alalı bir kaç gün olduğu için henüz bir şeyle karşılaşmadım.
    Sadece 6300 da kullandığım .aac uzantlı melodileri desteklemedi. Kendi zil seslerini de beğenmedim.
    Elimdeki güzel .aac melodilerini sizce nasıl kullanabilirim.Bazı modellerde zil sesleri hem mp3 hem de aac olarak var.
    Elinde Zenith.aac, Sunset.aac ve Seahorse.aac' nin mp3 dosyaları olan varsa paylaşabilir mi?

PC için converter programları var. Örneğin ''total video converter'' programı. Bu program ile aac formatlı sesleri mp3'e çevirdikten sonra telefona göndererek kullanabilirsin.
  • Çok teşekkür ederim total video converter işe yaradı. Kalite bozulmadan mp3 e çevirdi dosyaları.
    aac to mp3 programları ile denediğimde çok kalitesiz ve 1 mb' lık dosyalar yapmıştı.
  • total video converter bi çok telefonda sorunsuz bi şekilde oluyor bende iphone kullanırken onunla videoları dönüştürüyordum
  • uzun süre 2630 kullandım, radyosu hep sorun çıkardı.
  • Daha sadece bir kez kanal ayarlamayı denedim ve otomatik arama yaptırdım. Şimdi bu istasyonlardan kurtulamıyorum.
    Birde ilk başta 7 istasyon vardı ben tekini deneme yaparken sil dedim o da sağolsun komple 7.' yi sildi. Şimdi 6 tane kayıtlı fm olacak.
    Elle ayarlama yapmak için bildiğiniz pratik bir yol var mı?
  • bende kullanmıştm 1 ay falan sırf radyosu var diye almıştım...tekrar iade ettim.bence sen de geç kalmadan iade et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.