Şimdi Ara

260 lira dolandırıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gün içerisinde uzun zamandır biriktirdiğim steam bakiyesini nakite çevireyim derken dolandırıldım.

Giden miktar çok yüksek olmasa dahi benim için önemli olan bi miktardı çünkü satıştan gelen 200 lirayla kız arkadaşıma hediye alacaktım...

Stres oldum uyuyamıyorum. Her zaman çok dikkatli bir kişi olmama rağmen, göz göre göre dolandırıldım. Bu da insana ağır gelen hislerden birisi sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalax -- 15 Ekim 2020; 5:11:18 >

• 25 dolar dolandirilmissin hocam abd ye git 2 saatte cikarirsin o parayi fazla dert etme ulkeyede geri donme :D

• Üzüldüm kardeşim

Aynı durum benimde başıma geldi ve 500 tl kaybettim

Steam usa müşteri hizmetlerinde çalışan tanıdık bir türk arkadaşım sayesinde paramı geri aldım

Seninle açık konuşacağım

Sen bana şimdi 50 tl at paranı alıncada gönlünden ne koparsa 10-20 tl atarsın

Bende arkadaşım ile iletişime geçip senin paranı kurtarırım

PM'den parapara no attım

• bistüri_ucu kullanıcısına yanıt

Sağ olun bugün yeterince dolandırıldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalax

Sağ olun bugün yeterince dolandırıldım :)

ne demek :)

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

Keşke öyle ha deyince gidebilsek  

• Geçmiş olsun ya dolandırılmak gerçekten çok kötü 50 kuruş olsa bile insana garip bir duygu veriyor. Daha dikkatli olmak lazım bundan bir 4 5 sene öncesine kadar alışveriş yaparken bu kadar dikkatli olmuyordum ama şimdi yüzyüze alışveriş yaparken bile bi tedirginim valla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.