Şimdi Ara

26' LCD TV+PS3 mü yoksa 32' LCD TV+XBOX 360 mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AlpineRacer

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Online oyun için ps3 + harika ex leri.

Fanboyluk yapmak amacında değilim kesinlikle ancak Xbox un online ağ sistemi Xbox Live Playstation Network ten çok daha iyi.Hatta arada dağlar kadar fark var.Exclusive konusunda da sana katılmıyorum çünkü Xbox un exc. lerinin PS3 ten yana kalır yanı yok.Ancak grafik olarak PS3 daha üstün doğal olarak daha sonra çıkmış bir konsol :)

Exclusive anlamında Sony kadar bolluk yok.

Online sistem kime göre iyi? Açıkçası ben bedava sistemi tercih ederim. Oyun oynuyor muyum ? Lag var mı? bu sorunlar halledildiğine göre hiçbir sorunda yok.

PS3 mü Xbox360 mı online da daha iyi sorusunun cevabını LEVEL dergisini açsan bile görebilirsin güzel kardeşim :) Ayrıca ben PSN de sorun var demiyorum dikkat ettiysen (ki etmemişsin) Xbox Live ın online altyapısı daha iyi diyorum.Ayrıca dediğim gibi Xbox360 ın exclusive oyunları en az PS3 ünkiler kadar başarılı.Forza 3- GT5 karşılaştırmasından bile bu görülebilir.Forza 3 1 sene önce çıkmış olmasına rağmen çok daha iyi grafiklere ve performansa sahip.PS3 daha üstün bir konsol hatta.Neyse hocam zevkler ve renkler tartışılmaz

Bana teknik detay anlatmanıza gerek yok hocam. Yıllardır bu işin içindeyim. :)

PSN live sistemi önde diye bir şey söylemedim. Bedava olmasına karşın gayet yeterli bir sistem. Oyun parasına bir ton para yatırıyoruz zaten. Bir de online sisteme para yatırmak pek mantıklı gelmiyor bana. Sakın Live şöyle böyle diye yazmayın bana. Ben size 3 katı artılarını yazarım buraya. :)

GT5 ve Forza karşılaştırmasına giremeyeceğim. Çok konuştuk bu konuyu baydı artık.

Kardeşim bak ilk olarak şunu söyleyeyim sana.Arkadaş zaten alıcağını almış olay bitmiş.Daha uzatmanın bir anlamı yok ancak sana son bir kez söylüyorum.Çünkü anlamamakta ısrar ediyorsun.PSN e lafım yok.PSN yeterlidir ancak Xbox Live daha iyi bir online altyapıdır diyorum.Arkadaş online ı için PS3 demişti ben de PS3 ün online ının Xbox karşısında daha iyi olmadığını söylüyorum.PSN i kötüleyecek bir tek sözcük kullanmadım.Bu kadar şeyi anlamak için zeki olmak gerekmiyor.Bu kadar uzatmanda bir anlam yok.2 keredir söylediğim şeyi anlayamayacak zekaya sahipsin zaten hiç muhattap olmamam gerekirdi ancak yıllardır bu işlerle uğraşanın sadece kendin olduğunu zanneden tipler çok gördüm merak etme kardeşim yalnız değilsin.Son sözlerim de bunlar iyi forumlar herkese.murat20 kardeşim sana da hayırlı olsun iyi oyunlar diliyorum.İyi forumlar herkese

İkiniz de aynı seyden bahsediyosunuz, sakin olun.

• PS3 çünkü exclusive oyunları daha fazla ve genelde xbox oyunları 720p oynatırken ps3 çoğu oyunu özellikle exclusive leri 1080p oynatabiliyor size önerim ps3'dür
  • Xbox al,PS3 kullanıcısıyım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.