Şimdi Ara

256 bit'lik ekran kartı? (limit 300$)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    256 bit destekleyen yeni bir ekran kartı almaya karar verdim. 300$ civarı bir parayı gözden çıkardım... tavsiyelerinizi bekliyorum.
    teşekkürler...

• 9800pro bulabilirsen al derim
    yoksa 9600xt hem biraz para da sana kalır
  • tek secenek 9800pro ama bulma ihtimalin biras dusuk.
  • 9600 XT 128 bit...
  • akrep kardeş [^] adam 300 dolar var diyor [bandt] sen 9600xt öneriyosun oldumu şimdi [byes]o paraya alınacak en kral kart 9800pro dur performans/fiyat olarak da hiç alternatifi yoktur yanlışım varsa düzeltin.
  • 9800pro bulamazsan 5900xt yede bakabilirsin.256bit bi kart ve 250-280 dolar falan.9800pro tabiiki daha iyi kart ama ucuza bitek sapphire marka var (300-330$ civarı) oda geldigi anda bitiyor.

http://www.andromeda.com.tr
  • yok ben öneride bulunmadım 865 sabonis e cvp yazdım :D
  • GeForce FX 5800 al :PPP
  • hoca 9800 pro al derim ama bulma ihtimalin baya bi düsük...

onun yerine 9600 XT Bravo Edition alabilirsin ...

overcloksuz da cok iyi performans verio ,iyi de overclock oluo performansini arttiraabilirsin...

bir miktar para da sana kalir...
  • 1-2 hafta bekle sahppiree 9800pro lar gelecek şu anda gümrüklerde problem var çoğu firmanın malı çakılı kalmış vaziyette. bende alcam beklersen 250-260+kdv civarına 9800pro sahibi olursun[^]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by 865pe</i>
    <br />1-2 hafta bekle sahppiree 9800pro lar gelecek şu anda gümrüklerde problem var çoğu firmanın malı çakılı kalmış vaziyette. bende alcam beklersen 250-260+kdv civarına 9800pro sahibi olursun[^]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

hadi ya bu olay ciddi mi?

ben hemen kapayim bir tane?

eger bir firma calisaniysan bana personal massege atabilir misin?

saygilar...
  • 5900 xt ya da 5900 de düşünebilirsin
    ama acelen yoksa yeni kartların piyasaya çıkmasını beklemen daha iyi olacaktır. Arkadasların bahsettiği fiyatlardan kart bulmazsan bekle derim ben
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by infsphinx</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by 865pe</i>
    <br />1-2 hafta bekle sahppiree 9800pro lar gelecek şu anda gümrüklerde problem var çoğu firmanın malı çakılı kalmış vaziyette. bende alcam beklersen 250-260+kdv civarına 9800pro sahibi olursun[^]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

hadi ya bu olay ciddi mi?

ben hemen kapayim bir tane?

eger bir firma calisaniysan bana personal massege atabilir misin?

saygilar...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> firma çalışanı değilim bende almayı düşündüğüm için 2 haftadır araştırma içindeyim kart hakkında fiyat vs. 8-9 tane firma ile görüştüm çoğu mal geldi ancak gümrükte problem var diyorlar. bu doğrudur. 1-2 hafta içinde bu gümrük meselesi çözülür merak etmeyin genel söylenen fiyat ise 250-265+kdv aralığıdır ben bu kartı almak isteyene 1-2 hafta bekleyin, yok diye başka kart alıp pişman olmayın derim. tabi bu size kalmış saygılar.

• Ce sorunu mu acaba.Gazetelerde yazıyordu en çok bilişim sekterünü etkileyecek diye.
    İntelin OEM işlemcileri geri dönmüş mesela... ekran kartlarıda mı aynı sorundan bekliyor acaba
  • nvidia: LEADTEK 128MB WinFast A350 TDH LX (FX 5900)
    ATI : HIS 128MB Excalibur Radeon 9800 Pro ICEQ

bu kartları nasıl bilirsiniz arkadaşlar? yoksa bir süre daha beklemeli miyim?
  • 9800pro iceq süperdir paran varsa ama fiyatı 330$+kdv civarı degilmiydi o kartın.bence bekleyebiliyorsan biraz bekle fiyatları düşecek deniliyor bütün kartların.bişey öğrenmek istiyorum bu arada,sapphire 9800pro alınca ona bide vga silencer takmamız gerekmiyormu,çok ısınıyor diye duydum.böylece fiyatı 285+kdv ye falan geliyor.his 9800pro iceq almak çok mantıksız degil o zaman diye düşünüyorum.his sonuçta hem daha kaliteli hemde daha iyi overclock oluyordur.
  • ya kardeş git LEADTEK 128MB WinFast A350 TDH LX gözü kapalı al.
  • Tornado FX5700XT 225$+KDV
    PowerColor R9800SE 179$+KDV (Soft mod ile pro olma ihtimali var)

bunları düşünebilirsin bence 300$ filan yerine 225$'a bi FX5900XT de iş görür...
  • S-Media FX 5900 alabilirsin.Bios update ile FX5950 ye döndürdüm problemsiz çalışıyo.Fiyatı 235$+KDV..(Bana o fiyata gelmedi ya neyse:)
  • murath76 kardeşim.his 9800pro çok iyi bir karttır ve hiç pişman olmazsın.bende winfast 5900lx tdh kartını kullanıyorum.enigma arkadaşımın dediği gibi bu karttan bulursan gözün kapalı alve unutma bu kart 5900xt ile aynı değil.5900xt hızlar default 390*700 iken 5900lx'in ise 400*700'dür.ayrca 5900lx'in çift fanı haricinde ram'leri üzerinde de soğutucu bulunduğu için bir bios değişikliği ile 5950ultra haline sorunsuz şekilde getirebilirsin ve 3D 2003 testinde kafadan +1000 puan alabilirsin.2 kartıda tavsiye ederim ama fiyata göre al.eğer lx'i uygun fiyata bulursan kaçırma.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.