Şimdi Ara

25000 YTL ne alırsınız? Alfa, Honda, Bsınıfı,C sınıfı, Dizel...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kafayı yedim sayılır. Kafam 1 milyon oldu. Kredi kullanmadan 25000ytl ne alırdınız?

Benim çok uzun zamandır gönlümden Alfa Romeo 156 geçiyor. Daha bugün 35000km 2005 model bir 156'ya baktım(1600cc-2005 mart çıkışlı). Araba ilk sahibinden, çalıştığı şirket hem adama hem karısına dizel Focus vermiş, adam satıyor Alfa'yı. Arabayı şehir içi ve otobanda 30Km kadar sürdüm. İyi durumda, tertemiz,garaj arabası, orjinal 35000km'de. Bej renk, iç döşeme bej, hala sıfır gibi kokusu duruyor. Stepne hiç kullanılmamış, üstündeki lastikler fabrika çıkışı Firestone.

Pederle konuştum o fiyata sıfır alalım diyor,Clio,Megane,Astra falan bakalım diyor. Hatta dizel olabilir falan diyor, benim kafa 1 milyon olmuş durumda. Kendimi şartlandırdım galiba 156'ya, başka arabaları bi türlü sindiremiyorum.Bir ara 2005 Honda Civic ES olabilir diye düşünmüştüm, sonra ondan da vazgeçtim ama olabilir yine de.

Siz benim yerimde olsanız naparsınız? 2005 model 156'ya bu parayı verir misiniz, yoksa sıfır araç mı alırsınız? Yada dizel mi bakarsınız? B sınıfı , C sınıfı , benzinli, dizel, sedan , Hatchback her türlü model yelpazesinden bu fiyata hangi aracı alırsınız?

Biraz daha düşünürsem işin içinden çıkamayıp arabayı da marabayı da diyip vazgeçeceğim gibi geliyor artık. Tartışma yaratmadan görüş bildirirseniz sevinirim.

Bu arada bu forumda POLL yok mudur?

• ben alfa alırdım(zaten aldım da)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForteVeloce

ben alfa alırdım(zaten aldım da)
    Alfa iyi secenek ama ben olsam ford focus alırdım birazda ekler dizelini alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Atatürkcüyüm_

Alfa iyi secenek ama ben olsam ford focus alırdım birazda ekler dizelini alırdım

Alıntıları Göster
    bende senin gibi düşünüyordum. Gittim 0km bi yaris aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

bende senin gibi düşünüyordum. Gittim 0km bi yaris aldım.

Alıntıları Göster
    2 yıllık temiz focus derim km si az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Samuru

2 yıllık temiz focus derim km si az

Alıntıları Göster
    geçen gün sahibinden.comda bir alfa 147 vardı.siyah,2006,yeni kasa 24.750ytl idi.
    iki gün sonra araba yoktu.
    bence dışarıda bu fiyata belki daha aza alfa bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: stilll

geçen gün sahibinden.comda bir alfa 147 vardı.siyah,2006,yeni kasa 24.750ytl idi.
    iki gün sonra araba yoktu.
    bence dışarıda bu fiyata belki daha aza alfa bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    alfanın bej iş döşemelerri çok şık dışıda güzel bence alfa

• quote:

Orijinalden alıntı: profuzman

Alıntıları Göster
    bence alfa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profuzman

Alıntıları Göster
    O 156 progressive denilen düşük donanımlıdır büyük ihtimalle. Eğer distinctive denilen full donanımsa o fiyat az bile kaçırma. Zaten Alfanın yanında renault gibi markaları sayman hata. 0 meganea bineceğime 3-4 yaşında 156ya binerim ki biniyorum. O fiyata dizel focus zaten bulamazsın (yeni kasa 1.6).

• quote:

Orjinalden alıntı: Sportivo

Arkadaşlar kafayı yedim sayılır. Kafam 1 milyon oldu. Kredi kullanmadan 25000ytl ne alırdınız?

Benim çok uzun zamandır gönlümden Alfa Romeo 156 geçiyor. Daha bugün 35000km 2005 model bir 156'ya baktım(1600cc-2005 mart çıkışlı). Araba ilk sahibinden, çalıştığı şirket hem adama hem karısına dizel Focus vermiş, adam satıyor Alfa'yı. Arabayı şehir içi ve otobanda 30Km kadar sürdüm. İyi durumda, tertemiz,garaj arabası, orjinal 35000km'de. Bej renk, iç döşeme bej, hala sıfır gibi kokusu duruyor. Stepne hiç kullanılmamış, üstündeki lastikler fabrika çıkışı Firestone.

Pederle konuştum o fiyata sıfır alalım diyor,Clio,Megane,Astra falan bakalım diyor. Hatta dizel olabilir falan diyor, benim kafa 1 milyon olmuş durumda. Kendimi şartlandırdım galiba 156'ya, başka arabaları bi türlü sindiremiyorum.Bir ara 2005 Honda Civic ES olabilir diye düşünmüştüm, sonra ondan da vazgeçtim ama olabilir yine de.

Siz benim yerimde olsanız naparsınız? 2005 model 156'ya bu parayı verir misiniz, yoksa sıfır araç mı alırsınız? Yada dizel mi bakarsınız? B sınıfı , C sınıfı , benzinli, dizel, sedan , Hatchback her türlü model yelpazesinden bu fiyata hangi aracı alırsınız?

Biraz daha düşünürsem işin içinden çıkamayıp arabayı da marabayı da diyip vazgeçeceğim gibi geliyor artık. Tartışma yaratmadan görüş bildirirseniz sevinirim.

25.000 ytl ye sıfır megane mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hassimendifer

O 156 progressive denilen düşük donanımlıdır büyük ihtimalle. Eğer distinctive denilen full donanımsa o fiyat az bile kaçırma. Zaten Alfanın yanında renault gibi markaları sayman hata. 0 meganea bineceğime 3-4 yaşında 156ya binerim ki biniyorum. O fiyata dizel focus zaten bulamazsın (yeni kasa 1.6).

Alıntıları Göster
    niye hep bir ithal ve spor olduğu için isim yapmış arabayı öneriyorsunuz.. çok yanlış birşey yapıyorsunuz

zaten türk halkının durumu belli ve ayırdığı bütçeye faydası en çok olan arabayı seçmesi daha matıklı olur kanımca.
    o yüzden en ideali önce dizel modellere bakman, eğer bütçen izin vermiyorsa 0 benzinlilere yönelmelisin.

ayrıca arabayı almakla da bitmiyor. ithal arabanın yedek parça ve bakım gideri pahalı oluyor. hele alfa ise ve bunun yetkili servisleride azsa durum daha kötü...

ben işletmeci olduğum için direk fayda/maliyeti ne bakıyorum. felsefem bu

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

Arkadaşlar kafayı yedim sayılır. Kafam 1 milyon oldu. Kredi kullanmadan 25000ytl ne alırdınız?

2003-2004 vectra 1.6 comfort

2004 -2005 bora comfortline

2005 yeni kasa focus trend

DİZEL bi şeyler istersen:

fusion fiesta 307 cordoba

alabilirsin

alfaya hiç bulaşma

• quote:

Orijinalden alıntı: eradnan

2003-2004 vectra 1.6 comfort

2004 -2005 bora comfortline

2005 yeni kasa focus trend

DİZEL bi şeyler istersen:

fusion fiesta 307 cordoba

alabilirsin

alfaya hiç bulaşma

Alıntıları Göster
    C segment biraz zor 0 olarak, B segmenti ise clio, seat ibiza, chevrolet lacetti gibi model olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassimendifer

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hassimendifer

Yok dostum, araba Distinctive. Cruise controll+Bose var. . Dual otomatik klima, ASR ve 6 hava yastığı.Deri ve sunroof yok

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

Dostum istersen polimek yaratma. Yazılanları iyi oku, arada virgül var. Hiçbir yerde sıfır Megane lafı yok. Merak etme mühendisim matematiği senden iyi bildiğime eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sportivo -- 6 Haziran 2007; 20:22:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

C segment biraz zor 0 olarak, B segmenti ise clio, seat ibiza, chevrolet lacetti gibi model olabilir...

Alıntıları Göster
    civic diyorum bende 2005es çok rahat bulunur o fiyata..bence alfa kdr güzel bir görünüşü ve karizması var hondada tarz araba sonuçta..0 clio alacağıma 2005 civic es alırım kesinlikle ve kesinlikle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

civic diyorum bende 2005es çok rahat bulunur o fiyata..bence alfa kdr güzel bir görünüşü ve karizması var hondada tarz araba sonuçta..0 clio alacağıma 2005 civic es alırım kesinlikle ve kesinlikle..

Alıntıları Göster
    Vectra Comfort
    Civic
    Bora

araştırırdm bn olsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Professional

Vectra Comfort
    Civic
    Bora

araştırırdm bn olsam...

Alıntıları Göster
    ALFA ROMEO 156 al bence karizamsı yeter bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: twincharged

ALFA ROMEO 156 al bence karizamsı yeter bile...

Alıntıları Göster
    Performans dert değilse aşağıya yazacağım 2 araca bak derim :)

Vw Passat Executive 1.6(bu fiyata bulamassan comfortline da olur)
    Opel vectra 1.6 elegance(bulamassan comfort)
    Fiyatına göre çok iyi araçlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

Performans dert değilse aşağıya yazacağım 2 araca bak derim :)

Vw Passat Executive 1.6(bu fiyata bulamassan comfortline da olur)
    Opel vectra 1.6 elegance(bulamassan comfort)
    Fiyatına göre çok iyi araçlardır

Alıntıları Göster
    bence honda citynin sıfırlarına bak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.