Şimdi Ara

250 Bin Bandında Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 250 bin TL'ye kadar en mantıklı "Otomatik" vites araç seçimi nedir acaba şuanda?

Sıfır zaten yok, sarı siteden vs. en iyi alternatif ne olabilir.

Edit: Kriter olarak tek kriterim, temiz bir araç olması. Tercihen maksimum 60-70bin km. Boyalı değişen olabildiğince az, trameri düşük. Tabi ufak tefek şeyler olucak paranında kıymeti kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLaxp -- 28 Kasım 2021; 13:13:26 >

• Az önce malum siteye bir göz atayım dedim,resmen dudağım ucukladi.Fiyatlar resmen uçmuş size yapacak bir tavsiye bulamıyorum üzgünüm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Egea 1.6 mjet dct
    Koşa koşa almanız lazım ama haftaya alamazsınız

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-acil.fiyat-dustu.sahibinden-sifir-ayarinda-space-star-974151709/detay

• Maalesef öyle gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt

Hocam 100bin km altında yok maalesef, 2-3adet var ağır hasarlı.

Nerddyse tamamı 160-200bin kmlerde

• Clio icon

• 0.9 tce sembol ' ler 2 ay öncesine kadar 140 bin liraydı. Sıfır km 2020 model.

Ama şimdi girin bakın en ucuzu 232.500

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik olması hariç kriter yok mu? Yani b segment görece yeni bir araç da alabilirsin bu bütçe ile, ya da biraz eski ama c segment bir araç da alabilirsin.

• AtesHırsızı kullanıcısına yanıt

Aslında gerçekten başka kriterim yok hocam.

Sadece temiz, 100bin üstü km aramıyorum.

2015 Focus-Astra bakıyor idim son günlere kadar baya arttılar çünkü.

B sınıflarının boş paketleri kaldı genel olarak, öyle düşünce 2-3sene eski temiz C sınıfı daha mantıklı geldi

• Az çok otomobile meraklı biri piyasayı bilirdi öneri verirdi fakat şuan isin suyu çıktı önerecek araç yok gerçekten. Valla hocam temiz bir i20 alın bence bulunabilir şuan. Mayis ayında 145bine 2017 model 60bin km de style paket hatasız otomatik almıştık kardeşime. Güzel araç yedek parçası bol ustası bol kronik problemi yok. Tek çocuk varsa yeterli gelecektir.

• Sıfır bulabilirsen micra i20 var o fiyatlara. Mazda 3 skyactiv power donanım bulurdun 2 hafta önce ama artık bulmak zor, alt paketleri takip etmek lazım. Toyota corolla bulursun. Focus şanzımanı çok iyi değildir ama güzel araba beyaz renk şirket çıkması hariç bulursan düşünülebilir.

• fakiramaseksi kullanıcısına yanıt

Öyle valla. Dün baktığım arabaya bugün 10 bin tl ekliyorlar. Her gün soruyoruz bunun sonu nereye gidiyor diye ama sonu gelmiyor. 2000 model doğanlara bile 100 bin tl üzeri yazıyorlar  Biri yüksek fiyat yazınca herkes daha yükseğini yazıyor.

• erarslan1081 kullanıcısına yanıt

Ne olacak böyle 250.000 TL usta az uz para değil normal geliri olan için yılların birikimi ama sen bu paraya doğru düzgün araç alamıyorsun .

• Elinizi çabuk tutun b segment sıfırlar bile 300 ü geçti. Buda demek oluyorki 200 ün altına 15 yaşında bile araba kalmayacak. Bulduğunuz en temiz jazzı alın geçin 1 2 hafta önce 3. Nesil jazz alabilirdiniz şuan 2.nesil alabilirsiniz.

• erarslan1081 kullanıcısına yanıt
    Vavacars şöyle bir baktım o paraları veren çıkıyormu bilmiyorum ama resmen düşeni düşürürler gibi fiyatlar acilen bu işin çözülmesi şart

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-hatasiz-85-binde-977832980/detay

Yıl başına o 160-200 bindekileride bulamazsın benden demesi

• Bende sizin gibi 230 bin bandındaki otomatik araçlara bakıyorum gerçekten alınacak hiçbir şey yok. Şaka gibi olmuş piyasa.

• 2 ay önce sıfır Vw Polo 1.0 otomatik Life 251.000 fiyat almıştık bayiden. Şimdi 350.000 bandında ve 250.000e araç bulamıyoruz. Gerçekten yazık.

• bulabiliyorsan touch(bulabiliyorsan icon..) paket dizel oto megane 4 kesinlikle kullanıyorum 4 ay oldu cidden çok iyi bir araç yakıt vs harika şu ortadam üzmüyor

alternatif olarak 1.6 dizel oto egea olabilir bu fiyat bandında bunlar temiz bulunabilir

bendeki megane 4 140 binde şuan tramer hasar boya vs yok touch paket paket içeriği tatmin ediyor benim ki 2017 model 6 ileri olanlardan bulabiliyorsan 7 ileri almanı tavsiye ederim sürüşte hisstiriyor

bu arada megane'ı aldığımda ilk beğenmedim continental 225 50 r17 lastik taktım araba d segmenti araç oldu gibi lastik çok fark ediyor konfor ve sessizlik tatmin ediyor fazlasıyla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.