Şimdi Ara

25 yaşındayım mühendislik son sınıftayım 2 3 sene saha tecrübem var geç kalınmışlık hissi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 21 Mayıs 2024; 10:16:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölüm ne hocam

• kesinlikle geç değil öyle düşünme. ben de makine mühendisiyim 27 yaşımdayım ilk girdiğim firmada çalışıyorum ve 2 yıl tecrübem var. 1 yıl hazırlık okudum, 1 yıl okulu uzattım, 1 yıl da işsiz kaldım. yani senin yaşlarında çalışmaya başladım. şu anki işimden, ekip arkadaşlarımdan, yöneticilerimden ve çalışma şartlarımdan çok memnunum ve daha iyisini hayal edemezdim. belki okulu daha erken bitirsem farklı bir yerde başlayacaktım ama şartlarımdan şimdiki kadar memnun olmayacaktım. eğer okulu dolu dolu geçirdiysen bence hiç de kötü düşünmene gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heidinindedesi -- 4 Mayıs 2024; 0:26:19 >
  • Çalışma tecrüben olduğu için sıkıntı olmaz. Kafaya takacak bir durum yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • heidinindedesi kullanıcısına yanıt

Sevindim adınıza umarım hep böyle ilerler tebrik ederim. İş bulma yönünden sorun yaşayacağımı sanmıyorum aslında daha şimdiden 2 firma ayarladım diyebilirim ama hep bir içimde geç kalınmışlık hissi gelecek kaygısı yaşıyorum

• .Ferrum. kullanıcısına yanıt

Hocam evet her ne kadar olsa da sürekli bir içimde geç kalınmışlık hissi var

• ripendis kullanıcısına yanıt

kısmet böyleymiş. çalışma hayatına benden daha ileri yaşlarda girip şu an çok iyi konumlarda olan kişiler de gördüm. önemli olan kariyer planlamanı doğru yapabilmek ve sevdiğin işi sevdiğin ortamda yapmak. bazen ben de birisine bakıyorum aynı yaştayız, o 22 yaşında mezun olup çalışmaya başlamış 5 sene tecrübesi var, benim 2 sene tecrübem var. aynılarını ben de aklımdan geçiriyorum. ama bazı şeyleri farklı yapsam şu an olduğum yerde olamayacaktım büyük ihtimalle.

• emat harbi zor ders

• Ben de YTÜ EHM mezunuyum, arayan soran yok sürekli başvuru yaptığım halde. 3.6 yıldır işsizim, biri beni işe alsın?🤓

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin yapıp sizin yapamadığınız nedir bulanlar nasıl buluyor

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt
    Ailem yok, etrafımda referans yok, doğru düzgün akrabam yok. Ben de en fazla 300-400 başvurandan biri olabiliyorum.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Birazcık bu durum ve kendimden küçüklerle okuyor olmam üzüyor ama zaten az kaldı 3 5 dersim ve bitirirmem kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ripendis -- 7 Mayıs 2024; 14:54:53 >
  • YTÜ Ehm kullanıcısına yanıt

Hiç sorma hocam ins geçeriz

• Guest-1B52C24DA G kullanıcısına yanıt

Üzüldüm durumunuza hiç mi iş bulamadınız cidden ya

• Up

• Bu durumda olan başka birileri ya da 25 26 yaşlarında oluo mezun olup güzel yerlere gelen?

Merhaba hocam, maaşınız ve firmanın katkı sağladığı şeyler nelerdir

• Kardeşim asla geç kalmadın, hatta bunun avantajları bile var.

En büyük kazancın, para ile asla satın alınamayacak tecrübelerin var. Bu önemli.

Yapman gerekeni sen de biliyorsun, derslere adamakıllı asılman lazım, bitir şu ayağına bağ olan dersleri. Benzer yollardan biz de geçtik:)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.