Şimdi Ara

25.000 TL YE KADAR ARAÇ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle araç kesinlikle otomatik olacak bunu belirteyim.

2000 Model polo classic 1.6 100'lük otomatik vites kullanıcısıyım. Aracımdan memnunum fakat artık satmaya karar verdim. Model yükselteceğim.

25bine kadar bütçem var ve o paraya alabileceğim en iyi sedan(Bagajı geniş olursa hb'de olabilir) aracı almak istiyorum. Yazın çok kez yola gideceğim.

Öncellikle şanzımanı sorunsuz olmalı aynen şu an ki polomun ki gibi
    Polo classic iç mekan olarak gerçekten dar bir araç bence poloda biraz daha geniş olmalı.
    Çok seri olmasına gerek yok ancak beni uzun yolda, araç sollarken vs üzmemeli özellikle araç dolu olduğunda bayılmamalı
    Fiyatına göre konforlu olmalı

Bulunduğum yerde ve şu an burada iki tane honda civic 2005 model otomatik ls, bir tanede 2004 astra enjoy sedan var. ancak civiclere 27.000 civarında istiyorlar astraya ise 25.000

Araçlar temiz civicler 100 bin kmde astra ise 93.000 kmde. Bu araçları tavsiye eder misiniz yada başka tavsiyeleriniz var mı bir hafta içerisinde araç almalıyım teşekkür ederim şimdiden

• Honda Civic olabilir otomatik şanzıman olarak sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum araç olarakda zaten pek sıkıntı çıkartmayan bir marka alternatif olarak Ford Focus tavsiye ederim tam otomatik olduğu için kullanımı zevklidir.Genelde onlarında otomatik şanzımanı pek sıkıntı çıkartmaz.
  • Bir kerede yardım edin arkadaş fikir oluşturun
  • Honda civic'in ses aldığı söyleniyor doğru mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.