Şimdi Ara

24 saat içinde z5500 alıyorum yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 24 saat içinde sipariş veriyorum ...

24 saat içinde z5500 alıyorum yardım...

Bulduğum en ucuz yer bu ikisi

http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=5415&categoryId=1022&path=1000:1015:1022&ref=007.1
    http://www.myshop.com.tr/asp/show_stock.asp?product=970115-0914

ama alttaki pek güvenilir değil gibi duruyor

daha ucuz yer biliyomusunuz nerden almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.........20-30 ytl kargo parası hesapladım bazı yerler kargo bedava veriyor....

yardım eden herkese teşekürler

• İlk açtığın topiği yöneticiler kilitlemiş, sen tekrar açmışsın.....
    Z-5500 topiğini görmüyor musun?
  • Vatan bilgisayarda 274$+kdv
  • quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

Vatan bilgisayarda 274$+kdv

374$+kdv yanlış yazmışsın ama fiyat güzel

world ve axess carda 550 ytl ye veriyor burdan alıcam sanırım beğendim fiyatı
  • hayırlı olsun,ne dielim
  • ama neden hala bunu alırsınız arkadaslar tamam cok guz<el sistemdir ama gelecege uygun degil 1 yıla kalmaz filmlerde oyunlarda hep 7.1 ses duzeni hakim olacak!!! tamam z5500 tipi sahane sesi sahane ama gelecekte cok fena rahatsız edecek sizi!!! ben olsam beklerdim ve gigaworks s750 falan alırdım!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: deliboran007

ama neden hala bunu alırsınız arkadaslar tamam cok guz<el sistemdir ama gelecege uygun degil 1 yıla kalmaz filmlerde oyunlarda hep 7.1 ses duzeni hakim olacak!!! tamam z5500 tipi sahane sesi sahane ama gelecekte cok fena rahatsız edecek sizi!!! ben olsam beklerdim ve gigaworks s750 falan alırdım!!

dostum geleceğin sistemi budur, adam gibi film seyredebilceğin, güvenle oyun konsolu bağlayabileceğin, tv ye bağlayıp ses sistemi olarak kullanabileceğin, gerektiğinde müziğini de dinleyebilceğin bi yer varmı bildiğin?
  • 5+1 bitti sıra 7+1'e mi geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupant

5+1 bitti sıra 7+1'e mi geldi.

5 taneyi zaptedemiyoz bide 7 tane olursa yandık
  • sistem eline geçince izlenimlerini bizimle paylaşırmısın arkadaşım bende almayı düşünüyorum ama kararsızım sadece pc de kullanacağım için bi de apartmanda oturuyorum sorun çıkarsın istemiorum olmadı g500 alacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftrzk

sistem eline geçince izlenimlerini bizimle paylaşırmısın arkadaşım bende almayı düşünüyorum ama kararsızım sadece pc de kullanacağım için bi de apartmanda oturuyorum sorun çıkarsın istemiorum olmadı g500 alacam

bende evde kullanacağım zaten 12-13 metrekare gibi bi odada kullancam... daha önce dinledim ses kalitesini beğendim ben

tekrar detaylı bir şekilde dinleyip yorum yazarım saat 4 e kadar elime geçer sanırım
  • quote:

ama neden hala bunu alırsınız arkadaslar tamam cok guz<el sistemdir ama gelecege uygun degil 1 yıla kalmaz filmlerde oyunlarda hep 7.1 ses duzeni hakim olacak!!! tamam z5500 tipi sahane sesi sahane ama gelecekte cok fena rahatsız edecek sizi!!! ben olsam beklerdim ve gigaworks s750 falan alırdım!!

Hem gelecekten bahsediyorsun hemde S750 al diyorsun.. DVD Playerlarda bile artık digital bağlantıya dönülmüşken digital girişi olmayan bir seti gelecekte nasıl kullanmayı düşünüyorsun ... Mantıklı olalım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 12 Temmuz 2008; 0:22:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

quote:

Hem gelecekten bahsediyorsun hemde S750 al diyorsun.. DVD Playerlarda bile artık digital bağlantıya dönülmüşken digital girişi olmayan bir seti gelecekte nasıl kullanmayı düşünüyorsun ... Mantıklı olalım lütfen

Ha tam da ben yazacaktım bu cevabı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.