Şimdi Ara

230km hız ıle radara girdim (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
3
Favori
9.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zicoss

işi saglama alcan yavas gecicen Trafikte sevdigim şeylerden biri ilerde trafik varsa o tarafdan gelen insanın sellektor yapması

aynen arabam yok fakat kiralayınca falan yada temin edince şehirler arası falan sellektör yapmak
    b-a2 Ehliyetim var lakin burda ehliyeti olmayan insanlar var motorlarda bu sayı çok daha fazla kask ehliyet kontrolü sık yapılmakta motorsiklettede düdük çalarak veya işaret parmağımızla polis işareti yapmak gerçekten işe yarıyor(kask taktırıyor ,yol değiştirtiyor veya ehliyetli biri dreksyona geçiyor)

• yalnizkimse Y kullanıcısına yanıt
    bizde bu konuda yardımlasma ust seviyede
  • En az 1000 TL gelir inşallah , gideceğin yere 5 dk geç git , 230 nedir ya!
  • quote:

bizde bu konuda yardımlasma ust seviyede

http://www.youtube.com/watch?v=uvYxXBMqEOM&index=38&list=WL
    hakiki gezici radar Sonunda polisede yapıyor

• Hocam şunu anlamıyorsunuz, otoyollarımız 130-140 üzeri yapmaya kesinlikle uygun değil. Hele duble yollar, 110 üzeri kesinlikle tehlike. Anında karşınıza yol çalışması çıkabiliyor, yetersiz tabelalarla.

Yoksa yollarımız düzgün ve şoförlerimiz insan olsa isterseniz 300 km hızla gidin ne diyeyim.
  • daha onceden izlemmiştim zaten ama polis alsa ne yapıcak ki
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    bazı yerler var basılcak ama cok az mersin tarafı falan cok guzel otobanlar var
  • Arkadaşlar konu sahibinin aracının BMV olduğunu doğru tahmin ettim. 230 km hız yaptığı ve bu duyguyu bedelini ödemeyi göze aldığı için şoförlük bakımından takdir ediyorum.
    Konu ile alakalı olmayacak ama acaip merak ettiğim başka bir husus var bilenlerin cevaplamalırını rica ediyorum. Dün Erzurumda abarth egzoz takmış bir şahin max 20 km hızla yanımdan geçti,
    abooovv o ne ses öyle... Uçak kalkıyor sandım. Bu araç 80-120-140 km hızlarda ne kadar ses çıkarıyor, hıza göre ses de doğru orantılı mı artıyor?
  • Erzurum lu E kullanıcısına yanıt
    devire göre, 1. viteste dip gaz yapmıştır
  • quote:

aa tabi motorda plaka yoktu on kısımda unuttum

Gezici radarlar zaten yanından geçince yazar oda arka plakayı okuyup yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa duydum gezici radarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5955

quote:

Orijinalden alıntı: Erzurum lu

Arkadaşlar konu sahibinin aracının BMV olduğunu doğru tahmin ettim. 230 km hız yaptığı ve bu duyguyu bedelini ödemeyi göze aldığı için şoförlük bakımından takdir ediyorum.
    Konu ile alakalı olmayacak ama acaip merak ettiğim başka bir husus var bilenlerin cevaplamalırını rica ediyorum. Dün Erzurumda abarth egzoz takmış bir şahin max 20 km hızla yanımdan geçti,
    abooovv o ne ses öyle... Uçak kalkıyor sandım. Bu araç 80-120-140 km hızlarda ne kadar ses çıkarıyor, hıza göre ses de doğru orantılı mı artıyor?

140 yapiyomu bi onu öğrenelim önce

Her şahin yapamaz ama 140 rahatlıkla yapabılen çok var. Bu araçların hastaları var ve modifiyeli şahinler için 140 km hiçbir şey.

• iyi etmişsin ,inşallah bir gün bu hızla bir direğe çarpıp dikey geçiş yaparsın
  • Ben duble yolda 145 yaptım Ceza falan gelmedi
  • bin lira yazsalar da yaptığın şeyin ciddiyetini anlasan.
  • 356TL idi en son zam gelmediyse.. 15 gün içinde ödersen %25 indirimli ödüyorsun o da 260TL mi öyle bir şey oluyordu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.