Şimdi Ara

23.000 TL Bütçem var Otomatik Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İlk aracım olacak 23 bin tl ye sadece ben ve eşim kullanacak bir araç arıyoruz. Yeni evliyim 2 kişiyiz uygun bir araç tavsiyesi ne olabilir parça sıkıntısı yaşatmayan uygun km si 200 bini geçmesin model yılı 2001 üstü hasar kaydı olmayan komple boyalı olmasın benzin ve lpgsi olan temiz kullanışlı bir araç tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

Birde benim beğendiğim modeller içerisinde Opel vectra 2000 modelleri Volkswagen Bora 1.6 16volt tercihim Honda civic 14.is 1999 üstü ben bunları beğendim ancak araçlarda komple boya mevcut bana bu ilerde satarken sıkıntı yaşatırmı birde bu üç araçtan hangilerini tercih edersiniz siz olsanız ilk aracım olacak o yüzden pişman olmak istemiyorum.
    Bu paraya bu modelleri tavsiye eder misiniz yoksa uzak mı durayım?

Tavsiyelerinizi Bekliyorum Teşekkürler...

• sorunsuz parçası ucuz bulabilirseniz belki aveo'lar 2006 ve üstü

kaloslarda da var sanırım
  • 2000 model 230.000 de 206 benzinli otomatik kullaniyorum.

Tutulan araçların pertlerine bakiyorsun hiç tavsiye etmiyorum.piyasada bu tür araçlara ekmeği yenmiş denir.

2000 model yillarinda 200.000 i gecmesin diyorsun.Kardeş elindeki parayı kaptırmak üzeresin

Bu paralara bildiğin temiz aracı al ne alırsan al.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-milenyum-kasa-lpg-li-degisensiz-otomatik-517951408/detay

Arkadaşlar ben bu aracı beğendim sizce bu araba alınır mı? Sakaryada bende sakaryadayım başka yerden alıp yol masrafı yapmaktansa bunu almak mantıklımı? Birde adamı aradım sordum 5000 tl şanzıman bakımı yapılmış sol ön çamurluk ve kaput sökülüp takılmış hasar kaydı 800 tl diyor tavan içini yenilemişler araç da değişen yok sadece boya yapılmıs ama komple boyanmismi onu sormadım bu araca güvenilir mi sizin fikriniz nedir tşkler.

• Palio önerririm ya da marea sorun olmaz o fiatt boraymış golfmüş zooor üzer lada vega da iyi gider
  • Chevy bak
  • bütçeyi biraz daha arttırman iyi olacaktır. 23 yerine biraz bekleyip 30 koysan daha derli toplu bir şeyler bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

bütçeyi biraz daha arttırman iyi olacaktır. 23 yerine biraz bekleyip 30 koysan daha derli toplu bir şeyler bulabilirsin.

Bu yolun sonu sıfıra gider.
    Demedi deme.
  • matgab kullanıcısına yanıt
    Sene 2011 ford focus alacağız sıfır, cebimizde 30bin lira var, showroom'a gittik opsiyonları falan ekleyin dedi dayım boş almayın dedi. Araba oldu 35bin. Ardından dediler ki madem 35 e çıktınız 40'a dizelini alın :D 1 saatte 10bin borca girip çıktık showroom'dan :)

Diyeceğim o ki dünyada güzel bitmiyor. Tutulan, km'si yüksek, kazalı araba alacağınıza temiz bir kalos tarzı araba almak daha mantıklı. İyi forumlar. :)
  • RedNeX kullanıcısına yanıt
    Hocam sence galeri 5000 liralık bakım yapar mı

Ne belası vardı kim bilir aracın
  • Kalos tavsiye ederim şiddetle 4 sene kullandık çok memnun kaldık. 2006 1.4 sx otomatik modeli vardı (makyajlı eski aveo kasa) gecen ay sattım 27.5 iyi fiyata gitti ama arabam full orjinal lpg li ve 125 binde idi. Fiyat olarak 25 civarı iyi kalos lar denk gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matgab

quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

bütçeyi biraz daha arttırman iyi olacaktır. 23 yerine biraz bekleyip 30 koysan daha derli toplu bir şeyler bulabilirsin.

Bu yolun sonu sıfıra gider.
    Demedi deme.

yok hocam o bütçe ile ben çok araç baktım, biraz bütçeyi arttırınca dişe dokunur modellere ulaşılabiliyor.
  • hakim bey kullanıcısına yanıt
    şanzıman bakımını galeriye satan önceki sahibi yaptırmış zaten galeriden araç alınmaz mış bir çok senaryo dönüyor başıma bela almak istemem bu araç dışardan mükemmel gözüküyor ama çok büyük sıkıntı olduğu belli satıp kurtulmak istiyor ilanı 8 ocakda vermis 20 gündür araç satılmamış bu her şeyi açıklıyor fazla söze gerek yok vectradan uzak durmak lazım ayrıca 2.0 motor var verigisi yüksek senelik 500 tl üstüymüs aman uzak dursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Hocam sence galeri 5000 liralık bakım yapar mı

Ne belası vardı kim bilir aracın

şanzıman bakımını galeriye satan önceki sahibi yaptırmış zaten galeriden araç alınmaz mış bir çok senaryo dönüyor başıma bela almak istemem bu araç dışardan mükemmel gözüküyor ama çok büyük sıkıntı olduğu belli satıp kurtulmak istiyor ilanı 8 ocakda vermis 20 gündür araç satılmamış bu her şeyi açıklıyor fazla söze gerek yok vectradan uzak durmak lazım ayrıca 2.0 motor var verigisi yüksek senelik 500 tl üstüymüs aman uzak dursun.
  • 1997-98 model Volvo S40 2.0i automatic benzinli lpgli güzel araçtır 1 yıl kullandık bi sorun yaşamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Kalos tavsiye ederim şiddetle 4 sene kullandık çok memnun kaldık. 2006 1.4 sx otomatik modeli vardı (makyajlı eski aveo kasa) gecen ay sattım 27.5 iyi fiyata gitti ama arabam full orjinal lpg li ve 125 binde idi. Fiyat olarak 25 civarı iyi kalos lar denk gelir.

Arkadaşım Chevrolet marka aracla ilgili yorumlar okudum lpg hic takılmamıs olanının almak lazımmıs benzini su gibi içiyormuş 2014 yılından itibaren sıfır arac üretimi durmuş araç da 2020 yılından sonra yedek parça sorunu çıkıcakmıs sen bu aracı 23 bin tl aldıysan 2020 yılında 10 bine zor satarsın 10 mılyarı çöpe atmış oluyorsun araç güzel ancak bu marka avrupaya yüzünü kapatmış gerekli yazıyı sizede atacağım illaki alacaksınız benzinli olanı alın ve lpgyi siz taktırın diyor. Asıl konu şu bu araç ucuz olduğu için avrupa markalı araçlara rakip olduğu için bence bıraktı üretimi bence benim aklıma bu geldi kendi fikrim durduk yere neden bıraksın 2014 yılında bırakmışlar şu anda bu araçlar o yüzden ucuza gidiyor.2024 yılından sonra yedek parça üretimide duracakmis kalan araçlar mevta olacak açıkcası.

GEREKLİ AÇIKLAMA BURADA https://www.arabam.com/otomobil-haberleri/danisman/chevrolet-alinir-mi-alinmaz-mi/301672

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedNeX -- 29 Ocak 2018; 19:24:31 >

• Bu fiyata istediğiniz model km de bulmanız çok zor. 98 polo belki. Yada palio speedgear.
  • RedNeX kullanıcısına yanıt
    Tavsiye bizden karar sizden hocsm. Araba konusunda tecrübem şunu gösteri markadan ziyadr kullanım tipi çok önemli örneğin benim kalos eğer Manuel olsa zor satılırdı ama otomatik olunca sadece 17 saatte ilan kaldırdım. Çünkü hb otm temiz 30 un altına çok seçenek yok bayan kullanımı için çok tercih ediliyor ki ben de eşim için aldım , sattığım kişide eşi ile beraber kullanmak için aldı.
  • 17 bin civarina golf 3 bulabilirsiniz,babam kullaniyo,memnunuz
  • Volkswagen polo 1999 model temizini bulursam alacağım karar verdim Volkswagen kullanan arkadaşım var çok memnun bügün arabasına bindim çekiş vs.. çok güzel

Mesela bunun gibi https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tam-otomatik-mukemmel-durumda-polo-524181575/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedNeX -- 30 Ocak 2018; 21:14:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.