Şimdi Ara

2200 TL Sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farklı sitelerden olabilir arkadaşlar, tek tek alacağım parçaları. Eğer sizin için çok mühim değil ise, 5 dakikanızı ayırıp toplayabilirmisiniz ?

•  2200 TL Sistem tavsiyesi
  • patren kullanıcısına yanıt
    2200 dedim ve farklı sitelerden istemiştim ama neyse. Sağol genede.
  • SpunkyTR kullanıcısına yanıt
    Bütçeye monitör dahil mi?Oyun için mi?
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Oyun için evet hocam, monitör ise ayrıyeten alacağım. Yani bütçeye dahil değil.
  • Parçaların isimleri böyle, farklı sitelerde fiyatlarına bakabilirsin herhangi birinin daha ucuzu için

2200 TL Sistem tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meniz -- 24 Eylül 2015; 14:56:53 >

• www.teknofiyat.com dan kurucağın sistemden en ucuza parça bulabilirsin.
    Sana tavsiyem crossfire yapabileceğin bir ekran kartı alman. Önemli olan belli değil aktarım hızıdır o sonuçta cpu veya ramden destek alacaktır.
    İkinci olarak cpubenchmark dan fiyat performansa bakman ben i5 veya i7 alacağıma amd fx serisini tercih ediyorum yok çok ısınıyor ediyor falan diyenlerede 4-5 ayda bir termal macun sürmesini tavsiye ediyorum. Güzel bir işlemci fanıyla işi götürürsün. Kasa olarak Zalman ve Güç kaynağı olarakda Corsair seçebilirsin tavsiyem 550 veya 600w 80plus alman çok sağlıklı olur. Anakartta güncelleme özelliğiyle Gigabyte ve Msi çok beğeniyorum. Msı 970 civlarına bakabilirsin. Crossfire için 2 PCI-E slotu olsunda. Ramler için ilk tercih tabiki kingston bütcen varsa 2*8 ram 1600mh çok güzel olur. Hdd gelecek olursak 1tb 7200rpm olduğu sürece istediğini alabilirsin. Partionları çabuk eriyen hdd modelleri seçmemen dileğiyle :)Zalman kasa alacağın içinde ayrıyetten iki tane fan alıp kasa içi sürkilasyonu da sağladınmı işlem tamamdır. Sen kendin araştır içine sinmeyen bir sistem kurma derim. Hdd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0kan1 -- 24 Eylül 2015; 15:42:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.