Şimdi Ara

22 yaşındayım arkadaşlarım 17-26 arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Durum sizce anormalmi yaşı büyük insanlarla çok özet şekilde saygı çerçevesinde güzel anlaşabiliyorum
    Ama ergenlerdeki enerji espiri leri anlayıp verdikleri tepkiler neşeli dinamik eğlenceli halleride beni etkiliyor gidip 17 18 yaşında biriylede çok iyi arkadaş olabiliyorum tutup 24 yaşındaki adam bırak la çoluk çocukla ne işin var diyo ama bazısıyla iyi anlaşabiliyorum

durum sizce normalmi

• Bence normal reis kendini agir abi zannedip tum hayati kasinti bir bicimde yasamaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruhu gravatlı insanları sevemiyorum fazla normal olan belirgin özellikleri olmayan çok resmi çok düz adamları sevemiyorum takıldığım benden yaşça büyük insanlarda ruhuna gravat takmış tipler değil
  • Bizim normal dememizle normal olacak veya anormal deyince anormal olucak bir şey yok kendini nerde rahat hissediyorsan orası normal olduğu yerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Digitalix

Ruhu gravatlı insanları sevemiyorum fazla normal olan belirgin özellikleri olmayan çok resmi çok düz adamları sevemiyorum takıldığım benden yaşça büyük insanlarda ruhuna gravat takmış tipler değil

Başka nasıl olmaları gerekiyor peki

Mülakattayız sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen normal bir durum .
  • Yaş olarak fazla düşmüşsün sanki Gerçi iş yerinde ki stajyerlerle iyi anlaşıyorum severler beni keratalar

• kendinden büyük insanlarla konu?mak seni her zaman ileriye götürecektir samimlikten bahsediyorum tabiki yoksa 17 çocuklada konu?man normal ama çok yüz verme küçüklerine

birde bi söz vardy tam hatyrlamyyorum ?öyle bir ?eydi

Sadece daha akylly biriyle oynayarak akyllanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

kendinden büyük insanlarla konu?mak seni her zaman ileriye götürecektir samimlikten bahsediyorum tabiki yoksa 17 çocuklada konu?man normal ama çok yüz verme küçüklerine

Ama ben kendimden yaşça küçüklerdende bi şey öğrenicek akla sahibim güncellik önemlidir
  • 21 yaşındayım liselilerle arkadaşlık bi başka oluyor
  • Yaş cok da mesele degil. Her yastaki kişiyle anlasirim geri kafalı olmadigi sürece.

• gayet dogal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş çevresinin yaşı olmaz bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

kendinden büyük insanlarla konu?mak seni her zaman ileriye götürecektir samimlikten bahsediyorum tabiki yoksa 17 çocuklada konu?man normal ama çok yüz verme küçüklerine

Ama ben kendimden yaşça küçüklerdende bi şey öğrenicek akla sahibim güncellik önemlidir

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Digitalix

quote:

Orijinalden alinti: HIGHER

Ama ben kendimden yasça küçüklerdende bi sey ögrenicek akla sahibim güncellik önemlidir

tabi ö?renebilirsin ama labeli olma lakaik olma küçüklerinle yoksa seni tynlamazlar

• Sorun yok bende ayni senin gibiyim. Yanimdaki kisiyle iyi anlasiyorsam rahatsiz olmam
  • bundan daha normal ne olabilir ama hep 16-17 yaşında veya ondan küçüklerle takılırsan göze batabilir onun dışında ne kadar küçük olursa olsun ergenliğini atlatmış biriyle normalce takılabilirsin
  • Doğanın düzeni bu. Kimisi büyüklerle, kimisi küçüklerle daha iyi anlaşır sonr o ikisi arkadaş olur

• quote:

Durum sizce anormalmi yaşı büyük insanlarla çok özet şekilde saygı çerçevesinde güzel anlaşabiliyorum
    Ama ergenlerdeki enerji espiri leri anlayıp verdikleri tepkiler neşeli dinamik eğlenceli halleride beni etkiliyor gidip 17 18 yaşında biriylede çok iyi arkadaş olabiliyorum tutup 24 yaşındaki adam bırak la çoluk çocukla ne işin var diyo ama bazısıyla iyi anlaşabiliyorum

durum sizce normalmi

13-14 yaşındayken internet kafede 35-40 yaşındaki abilerle online oyun oynuyordum. Hemde çok iyi anlaşıyorduk her konuda. Kendi yaşıtlarımdan daha çok, benden büyük olan insanlarla daha iyi anlaşabiliyorum.
  • quote:

Durum sizce anormalmi yaşı büyük insanlarla çok özet şekilde saygı çerçevesinde güzel anlaşabiliyorum

durum sizce normalmi

Ben 17 yasindayim. Benim en iyi arkadaslarimdan biri 20 digeri 15 myasinda. Cokta iyi anlasiyoruz. Kendin ne istiyosan onu yap. Gayet normal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.