Şimdi Ara

211 TL Intel Pentium G3258 Soket 1150 3.2GHz 3MB Önbellek 22nm İşlemci (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

bb troll

Blok reklamci kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemcinin normal fiyatı bu zaten sıcak fırsat değil. Performansına gelirsek 2 çekirdekli i5 diyebiliriz. 2 çekirdek kullanan oyunlarda yakın performans sağlar oc ile birlikte. Çoklu çekirdek kullanan oyunlarda ise darboğaz oluyor. Ama bu fiyata gayet iyi performans veriyor diyebiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fb

211 TL Intel Pentium G3258 Soket 1150 3.2GHz 3MB Önbellek 22nm İşlemci

750ti ile darboğaz yapıyor bazı oyunlarda. Titan ile darboğaz yapmıyo diyenlere itibar etmeyiniz .

Edit: yazım hatası

750ti ile darboğaz mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 750Ti ile darboğaz yapıyor diyen birisi var. Yabancı forumlarda vs. Titan ile O.C. çalıştırdılar işlemci +%95 kullanımdaydı ama darboğaz olmadı. 750Ti nedir arkadaş. Ürün güzel ama yanına pahalı ekran kartı alıp O.C. yapmakta fena sayılmaz. Sizi belli bir süre idare eder.
  • GTA 5 te darboğaz yapıyor. Fifa15 takılıyor . Farcry4 te ve Crysis3 te anlık takılma yaşanabiliyor. 4.3 GHz te oynuyorum oyunları Hatırlatma:750ti overclocklu core Hızı 1350 MHz civarı boostla gta5 te 45 fps üstü pek mümkün değil yani akıcı bir deneyim elde edemiyorsun he dersen ki ben düşük fpsde oynarım sıkıntı yok buyur al işlemciyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fb -- 17 Temmuz 2015; 12:09:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu işlemciyle darboğaz ya da olay her ne ise oyundan oyuna değişiyor. mesela gta5e yetmiyor işlemci. genel olarak izlediğim çoğu test videosunda ekran kartının tam verimli çalışmadığı oyunun çok akıcı olmadığı görülüyor bu işlemci ile.

https://www.youtube.com/watch?v=ZbglcO1QFjM

özellikle videoda görüleceği üzere i3 ile bile arasında çok fark var. g3258 4.7 ghz çalıştığı halde can çekişiyor oyunda. sürekli ani fps düşüşleri oluyor. tabii bu test ne kadar doğrudur bilmiyorum. technopatta da bu işlemci ve gtx 750ti ile gayet iyi performans alıyorlar ama kullandıkları diğer bileşenler de epey iyi. belki de onların etkisi vardır.

• ÇİFT ÇEKİRDEK
  • Bu işlemci'nin, Vatan'da 180 TL olduğu zamanları hatırlıyorum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 24 Temmuz 2015; 21:18:15 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.