Şimdi Ara

206 aksesuar Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni aldığım 206 hdi arabamın içinin güzelleştirmek için ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorum.

Kol dayama
    ön konsol kaplama
    vites topuzu
    veya aklıma gelmeyen bi kaç şekil değişkilik.

Ankarada bunları yapabileciğim bir yer veya yerler tavsiyesi varmıdır. Ankarada yeniyim nereye bakacağımı bile bilmiyorum.

Teşekkürler.

• Yok mudur bir tavsiyesi olan :(
  • arkadaşım bizim bi arkadasın 206sı var ön farlara led çektirmiş 40tlye çok güzel olmus 206ları güzel yapmak için ön farlarını siz+far zenon yap arka stopları değiştir birkaç krom kaplama ve tabikide çelik jant taktır süper olur (bnm düşüncem)
  • Aksesuracıları dolaşıcaksın.. Aksesuarcılar nerde dersen, Şaşmaz ve İvedik sanayide çoğu.. Bunun dışında hoşdere üzerinde bir aksesuarcı var, yıldız 4. cadde üzerinde var, dikmen öveçler'de bir iki tane var, bide yenimahalle ivedik caddesinde 3-5 tane var.. Bunlardan yakın birini seçebilirsin ama benim tavsiyem ivedik sanayine gitmendir.. Otomoda var ivedikte orda bahsettiklerini ve aradığın herşeyi bulacağına eminim, olmadı cancan oto falan var şaşmazda..

OTO Moda: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 21.Cadde No : 102 Ostim / Ankara
    Cancan Oto: Oto San. Sit. 1 Cad. 67. Sok. No:7 Şaşmaz / ANKARA Şube: Oto. San. Sit. 1.Cad. 9. Sok. No:1 Şaşmaz / ANKARA

Bunlar en büyük ikili Ankara'da.. Aradıklarını herhangi bir aksesuarcıdada bulabilirsin, fiyat olarak araştırman lazım birşey diyemem..

Kolay gelsin..
  • çok teşekkürler ...
  • iskitlere de bi uğra...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.