Şimdi Ara

2022 Fiat Egea fiyatları açıklandı: Egea Cross Wagon fiyatı da belli oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Çift kavrama DCT şanzımandan haberim var hocam. 1.6 mjet motorlarda daha önceleri de kullandılar. Yeni bişey değil. Benim demek istediğim EAT gibi tam otomatik şanzıman. Daha önce benzinli 1.6 etorq motor için tam otomatik kullandılar ama emisyona takılınca komple kaldırdılar. EAT veya CVT şanzımanı 1.0 ve 1.4 motorda kullanmaya kalksalar yine emisyona takılacak. Ya hadi tam otomatiği bırak tek kavrama Dualogic uygula, o da yok.

• burada egea (tipo) üretim amacı biraz engel oluyor. bu araç avrupa'da satılsa asıl pzar doğu avrupa, kuzey afrika ve türkiye gibi ülkeler olunca otomatik çok da önemli değil. bir şekilde satıyor.

otomatik talep sadece bizim ülkede var. bideki vergide diğer ülkelerde yok. çok kısır bir döngü var. otomatik gelse de araç ucuz olmuyor.

• arkadaş bu ne 10k maaş alsan 2 yılda araba alıyorsun ki oda en düşük model , garson 10 ayda bmw alıyor

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Evet ama satarkende aynı fiyatvfarkıştuzsşliuklijt..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea bile ulaşılamaz konuma ulaştı.

2 sene önce 100bin liraya Corolla Civic vardı.

• tokatli6061 T kullanıcısına yanıt

Kesinlikle, en sağlamları tork konvertörlü tam otomatikler (tercihen Aisin yapımı), hayvan gibi davranılmazsa ömürlük. Bu yüzden PSA grubunu takdir ediyorum. Umarım EAT8'den çok uzun süre vazgeçmez, şu saçma saatli bomba misali olan çift kavramalı furyasına kapılmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 11 Ocak 2022; 21:55:30 >
  • Dibin dibini gördük ya. 20 senedir AKP'ye muhalif biri olarak söylüyorum 4-5 sene önce bu hale düşeceğimizi bir muhalif söylese "hadi canım sen de!" derdim. Çok yazık...

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Vah vah... siz bi 500x'e binin daha sonra güvenilir mi güvenilmez mi anlarsınız.

• Geçen sene skoda octavia nın en dolusu 339bindi. Superb alabiliiyordun aynı paraya. Alsaydık keşke.

• Orta sınıf bir aile bile ulaşamayacak bunlara , yazık

• Ya lanet olsun arabasına da fiyatına da, şu klavyeye oturmuş gibi yorum yapmayı bırakın arkadaşlar lütfen. Ne oluyor öyle bütün harflere basınca çok mu havalı yorum atılmış oluyor nedir amaç?!?!?

• Bir arabanın fiyatı bu kadar mı yükselir.Ülke batmış ekonomi bitmiş yazıklar olsun nerden nereye geriledi ülke.Cumhuriyet tarihinde bu dönem kadar hiç fakirleşmedi bu ülke.

• Selamünaleyküm hayırlı akşamlar Fiat egea urban modeli varmı şuan hiç bir bayide bu araç yok bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.