Şimdi Ara

2020 Tyt verilen 30dakika nereye gidecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paragraf sorularının uzun geliceği malum.ancak zorluk ne seviyede olur sizce

• Bence bir şey değismeyecek
  • Türkçe matematiğe girerler
  • Niye 30 dk versinler zorlaştıracak olsalar...
  • Matematiğe gidecek. Tr 35-40 dk da bitiyor genelde, fen ve sosyal en fazla 30-35 dk diye tahmin ediyorum kalanı matematiğe

Edit : böyle yazdım diye sınavda yamulmam inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugs Bunny. -- 22 Haziran 2020; 18:27:0 >
  • Fen soruları uzadikca uzar daha cok yorum olur sosyal soruları uzar mat sorulari tr soruları ayni kalir
    30 dkyi ordan cikarirlar
  • 30dk vermelerinin sebebi sınav zorlaştıracaklarından değil

ayt de önemli konular çıkınca tyt nin önemi baya bi arttı bu önemi biraz azaltmak için süreyi arttırdılar
  • Şöyle bir şey var bazen kendi kendime soruyorum ulan bu adamlar bizim lehimize 30 dakika vermediler mi? Lan niye zorlasinlar o zaman dalga gecer gibi ama bana da zor olacak gibime geliyor (bu benim dusuncem)
    Ama 30dk verip cok zorlarlarsa gercekten fiyasko olacak o zaman vermeseydin kardesim derler adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliemre34 -- 22 Haziran 2020; 19:43:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitapyazanyazar

30dk vermelerinin sebebi sınav zorlaştıracaklarından değil

ayt de önemli konular çıkınca tyt nin önemi baya bi arttı bu önemi biraz azaltmak için süreyi arttırdılar
    Tamamen siyasi bir olay hocam
    1 milyon tweet'e karşi sinavi erteleyemediler böyle bir yola başvurdular.
    Sinav bu mantiğa göre zorlaşmayacak bana kalirsa (bana göre zor gelecek ama olaya boyle bakinca zorlamayacaklar)
  • Zorluğu değil uzunluğu artırırlar sorularda.Öncüllü soru sayısını arttırabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipola

Niye 30 dk versinler zorlaştıracak olsalar...
    belli olmaz.

osym gecenlerde avantajli sinav tabirini kullandi. Ne kadar kolay ne kadar zor olur kimse bilemez.
  • forumun cengaverleri 2.denemeyi yazacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.