Şimdi Ara

2019 yılının en iyi filmleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
4
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmlerin hepsini izlemedim, bu nedenle oy veremeyeceğim de kesinlikle Endgame olmadığını biliyorum.
  • Kendi beğenmediği filme oy verenlere kültürsüz diyenler kendi kültürlerini gözden geçirmeliler.

• Maalesef vasat bir yıl aralarında en iyisi Joker ama o bile muhteşem değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yılın en iyisi Parasite. Joker de gayet iyiydi. Endgame ise bende ilk filmi gibi etki bırakmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 29 Aralık 2019; 10:44:20 >
  • John wick çöplüğünün bu liste de ne işi var hayretler içersin deyim 🙄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    Endgame değil de Joker'e oy verenler de mi kültürsüz? Buna sen mi karar veriyorsun sayın kültürlü izleyici.

• Akbell kullanıcısına yanıt
    Yazdığım yorumda Endgame ve Joker'e oy verenlerin kültürsüz olduğunu söylemedim. Beni biraz yanlış anlamış olabilirsin ya da ben tam doğru ifade edemedim. Demek istediğim, özellikle Joker çok iyi bir film ancak yazdığım filmler ile kıyaslamak bile pek doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 29 Aralık 2019; 12:9:4 >
  • Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    Joker olabilir.Çizgi roman filminden çok daha farklı tarzda bir film.Ama avengers diyenin kendine saygısı yoktur , zaten uyarlamasından çok daha farklı kötü bir film.Bu arada bence açık ara Irıshman en iyi filmdir bu sene

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Hahah bravo sana

• Marriege story bence.

• ızledığım fılmler ıcerısınden değerlendırme yaptım ve en son uc fılm arasında karar verdım The Irishman Joker Fordvsferrarı bu uc fılmın ıcınden The Irishman ve fordvsferrarı arasında kaldım otomobıl tutkumun ağır basması ve gercekten beğenerek ve sıkılmadan ızdeğımı dusunduğum FvsF oy verdım

• 1. The witch intikam (Kore filmi)
    2. Yükseltme

• quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

Endgame ve Joker'e oy verenler çok. Ülkemiz sinema kültür seviyesi ne kadar gelişmiş buradan azda olsa anlayabiliriz. Ayrıca neredeyse hiç bir eleştirmen yılın en iyi filmi bence bu filmdi şu filmdi demez. Haber içeriğinde bunu gördüm. Eğer kaynak verirseniz bakalım kimmiş o eleştirmenler :) Bu listedeki ve son yıllardaki en iyi filmler ise ; The Lighthouse, Parasite, Marriage Story ve The Irishman'dir.
    Joker biraz abartılıyor farkındayım ama kesinlikle kötü bir film değildi aksine bence yapılmış en başarılı ve kaliteli çizgi roman uyarlamalarından.

• Endgame bu listeye giriyorsa... bir de bunun üzerine sıralamaya giriyorsa... bu forumda kimseden film tavsiyesi almamak lazım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Endgame bu listeye giriyorsa... bir de bunun üzerine sıralamaya giriyorsa... bu forumda kimseden film tavsiyesi almamak lazım!
    Ne kadar sığ bir bakış açısı. 2020 yılına giricez ve bu dünyada bir tek siz yaşamıyorsunuz . Herkesin renk ve zevkleri farklıdır ve tartışılır. Herkes ağır psikolojik filmleri en iyi bulmak zorunda değil. Çoğu kişi filmleri biraz eğlenmek , keyifli vakit geçirmek için izliyor. Endgame de bunu fazlası ile sağlıyor . Herkesin iyi film kriterleri farklıdır bazıları güçlü bir senaryo arar bazıları da Oscar kıvamında oyunculuk. Bizim gibilerde filmi izlerken geçirdikleri keyifli vakte bakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

lighthouse ve irishman dışında film göremedim nedense..

joker ve avengers i abartan kitle genellikle ergen veya sanatsal kültürü gelişmemiş kişiler oluyor, bunlarla münakaşaya girmemenizi öneririm.
    İnsanların film zevkini küçümsemek sizin gibi kendini kültürlü sanan kişilerin aslında başkalarının tercihlerine hiç saygısı olmadigini gayet net kanıtlıyor. Herkes ağır psikolojik filmlerden zevk almak zorunda değil . Ben hem ağır ,dram ,sanatsal filmleri hemde süper kahraman filmlerini de keyifle izlerim . Ama kimseyi türk filmi izliyor diye küçümsemem. Herkesin en iyi film kriterleri farklıdır bunu unutmayın . Bazıları filmi senaryo oyunculuk için izler bazıları sadece eğlenmek için izler. Umarım artık olaylara farklı pencereden bakabilme açısı kazanabilirsiniz.

• Bir de üzerine Marriage Story i övünce... Hani 20 yıldır film izlemiyor olsak iyi film diye yutturacak....

Joker'deki yönetmenlik ve oyunculuğun %20 si yok o filmde. Gelmiş Joker e laf ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Kendi beğenmediği filme oy verenlere kültürsüz diyenler kendi kültürlerini gözden geçirmeliler.
    Konunun özeti bu aslında
  • lighthouse ve Parasite henüz izlemedim onları değerlendirmeye katmıyorum
    diğerlri arasında en iyisi Marriage Story
  • Joker'ı da The Irishman'i de soluksuz izledim. Bence; The Irishman, çok daha büyük bir yapım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.