Şimdi Ara

2019 Ford Transit Connect 7 kişilik versiyonuyla tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MS4343

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Şu sonradan tablet takılmış gibi dokunmatik panel tipini sevmeyen tek ben miyim? partner varken tutunamıyor bu araç

Partner varken?Connect'in rakibi,Volkswagen Caddy'dir bence.

Connect ve Caddy aynı tasarım dilini konuşmuyor. Ayrıca Türkiye şartlarında Partner gözbebeğidir. Caddy yada Connect' o kadar para verene kadar D segment premium bir araç alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MS4343

quote:

Şu sonradan tablet takılmış gibi dokunmatik panel tipini sevmeyen tek ben miyim? partner varken tutunamıyor bu araç

Partner varken?Connect'in rakibi,Volkswagen Caddy'dir bence.

Connect ve Caddy aynı tasarım dilini konuşmuyor. Ayrıca Türkiye şartlarında Partner gözbebeğidir. Caddy yada Connect' o kadar para verene kadar D segment premium bir araç alınır.

Fiyat olarak 2'si de pahalı evet tasarımları farklı ama rakiplik açısından söyledim...Caddy pahalı olabilir ama tutan da bir araç.Bugün satmak isteseniz en az zararla,fazla beklemeden satabileceğiniz bir araç.

Partner'de güzel ama bir caddy kadar prim yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 14 Şubat 2018; 13:4:14 >

• trafikte görünce sakınılacak bir araç daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

trafikte görünce sakınılacak bir araç daha

Plaka ezberletir

• Yollardada görmedim hiç bizde 2012 deluxe var 90 ps courier titanium plus alıcaz sıfırı 96 bin lira mı neydi

• Courier in iyi satmasının ana nedeni fiyatı ve yakıt tüketimidir. Tourneo CONNECT başta epey iyi sattı. Ne zamanki üretimi Türkiye den alıp İspanya ya verdiler o zaman satış politikası değişti.. Şu an tekrar TR de üretimi olsa değil caddy, doblo yu satışta da piyasa da da geçer.

• Kimse söylememiş ama Rifter daha iyi gibi. Bayide inceledim güzeldi. GT-Line ve opsiyonel donanımlarla gayet dolu bir araç. C segmenti araçlar yerine tercih edilebilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.