Şimdi Ara

***~~ 2016 YILI MAHSULLERİMİZ SATIŞTADIR - GİRESUN ALUCRA ÇİÇEK BALI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
16
Favori
40.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beholder

1 kg petek alma imkanımız var mı. İşyerinde sordum soruşturdum benden başka bal almak isteyen yok. ee 3 kgde gerçekten fazla tek kişi için. Tamam derseniz hesap bilgilerinizi bekliyorum.

Arkadaşıma pm gönderilmiştir. Özel mesajda kendisine belirtmistım, konuya da yazayım. Maalesef 1kg petek balımız yoktur. En hafif petek bal ağırlığı 3,2kg ve uzeri ağırlıktadır.
    Ama suzme ballarımızı 1kg uzerı kılolarda yollayabiliriz.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 2,5 kilo bal sorunsuz ulaştı. Paketleme de gayet sağlam olmuş. Tadı da gayet güzel. Emrah Bey'e çok teşekkürler. Baldan pek anlamam ama evde de az bir miktar bal vardı tadını tam alamıyordum. Şimdiki ise gayet güzel.
  • 3kg süzme bal adık bizde üstaddan gayet güzel tavsiye edilir
  • hayırlı satışlar. güzel fiyat böyle güzel bi ürün için kaz dağından alıp stok yaptığımız ballar bitince rahatsız edebilirim bende

zeytin yağı ihtiyacınız olursa bende size yardımcı olmaya çalışırım
  • oh oh oh memleket balı

hayırlı satıslarrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: NescafeClassic

Emrah Beyden 3kg daha sipariş verilmiştir.

Balınız tekrardan afiyet olsun. Yorumunuz için teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: TARANTULA-MK

2,5 kilo bal sorunsuz ulaştı. Paketleme de gayet sağlam olmuş. Tadı da gayet güzel. Emrah Bey'e çok teşekkürler. Baldan pek anlamam ama evde de az bir miktar bal vardı tadını tam alamıyordum. Şimdiki ise gayet güzel.

Ben çok teşekkür ederim Mevlüt Bey. Sizinle alışveriş yapmak çok güzeldi. Sizlere bal konusunda yardımcı olmak bizim için bir keyif. Tekrar görüşmek üzere.

quote:

Orijinalden alıntı: yunuslar

3kg süzme bal adık bizde üstaddan gayet güzel tavsiye edilir

Teşekkür ederim Yunus Emre Bey. Tekrar başka bir alışverişte görüşmek üzere.

quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

hayırlı satışlar. güzel fiyat böyle güzel bi ürün için kaz dağından alıp stok yaptığımız ballar bitince rahatsız edebilirim bende

zeytin yağı ihtiyacınız olursa bende size yardımcı olmaya çalışırım

Pmyle de kendilerine cevap vermiştim ama buradan da tekrar teşekkür edeyim. Teşekkürer. :)) Düşünceleriniz bizi şereflendirdi. :)

quote:

Orijinalden alıntı: ayhandemiray

oh oh oh memleket balı

hayırlı satıslarrrrr

Çok teşekkür ederim.

Bize güvenerek alışveriş yaptıgınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
    Bal satışımız devam etmektedir. Sizlere yardımcı olmak için bizler için bir görevdir. Yorumlarını bizle paylaşan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Saygılarımızla...

• Masallah bal bitmiyor:) kac kovanınız var?
  • hocam kargo geldi şimdi..

akşam evde açarız artık...

bu senden ikinci bal alışım.. ilki kadar lezzetli olduğundan en ufak bir şüphem yok..

ücreti kalitesi 10 numara..

sadece küçük bir şey iletebilirmiyim..

içi jelatinli korumalı biliyorum ama bu dışına sardığın koruma kartonların üzerine kargocu bir poşet geçiremez mi? hani yurtiçi kargonun poşetleri var ya öyle bir şey... kartonları kesip çöpe atacağız doğru ama bir kaç kamyon değiştirdiği için dışı yağ lekeleri falan oluyor ve oldukça kirleniyor..

saygılarımla..

yeni sezon ballarınızı dört gözle bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

hocam kargo geldi şimdi..

akşam evde açarız artık...

bu senden ikinci bal alışım.. ilki kadar lezzetli olduğundan en ufak bir şüphem yok..

ücreti kalitesi 10 numara..

sadece küçük bir şey iletebilirmiyim..

içi jelatinli korumalı biliyorum ama bu dışına sardığın koruma kartonların üzerine kargocu bir poşet geçiremez mi? hani yurtiçi kargonun poşetleri var ya öyle bir şey... kartonları kesip çöpe atacağız doğru ama bir kaç kamyon değiştirdiği için dışı yağ lekeleri falan oluyor ve oldukça kirleniyor..

saygılarımla..

yeni sezon ballarınızı dört gözle bekliyorum..

Öncelikle balınız afiyet olsun. Bu zamana kadar dediğiniz şekilde hiç gönderi yapmadım. Özenli bir şekilde sardık, paketledik ama sarma, paketlemeden sonra poşetin içine koymamıştık. Tabiki böyle bir şekilde kargoya verilebiliyorsa istediğiniz şekilde paketlemeden sonra poşetin içine de koyabiliriz.

Yeni sezon ballarımız ağustos sonunda gelecek ama ballarımız hala ilk günkü tazeliğini korumaktadır.

Saygılar bizden. Tekrar görüşmek üzere.

quote:

Orijinalden alıntı: civalı sokak lambası

Masallah bal bitmiyor:) kac kovanınız var?

Allah'ın izniyle bizde bal bitmez hocam. Doğa ana ve arılarımız yapıyor. Biz de uğraşıyoruz.

• hocam bal

emeği geçenlere teşekkürler...

kg ı biraz torpilli mi olmuş ne... helal edin artık..

kesip tencereye bir güzel yerleştirdim.. kare.. kare... sabah da devirdim şöyle bir kalıp.. hakketen de marketlerde satılan balparmak- balçiçek-binboğa falan filan yanında şurup gibi kalıyor.. en son cebel süzme almıştım.. artık o da uzun bir süre rafta bekler...

bir de dilaver beyden süzme çiçek balı ile marmaristen süzme çam balı siparişi de verdim.. onlar da sağolsunlar.. dilaver beyinkini de çok beğenmiştim...hazır param varken ve sizlerde bal varken alayım..

siz daha iyi bilirsiniz.. en güzel nasıl saklarız??? ne kadar süre ile dayanır sizce bu ballar 19 derece oda sıcaklığında...???
  • Merhaba hocam. Mesajınızı yeni gördüm.
    Güzel yorumunuz icin teşekkür ederim. Balı yine begenmenıze cok sevindım. Balı dolaba koymayınız ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
    Eğer tekrar isterseniz memnuniyetle yardımcı olurum. Tekrar görüşmek üzere.

Saygılarımizla...

• Hayırlı satışlar hemşerim

Çamoluk - Yusufeli (Hüsep) köyünden...

Petek balını herkese öneririm, her sabah aç karnına bir kaşık alın, hasta falan olmazsınız çivi gibi güne başlarsınız.
  • Ben 3 kg küsür petek aldım dün elime ulaştı.
    yenmesi güzel , yedikce yiyesiniz geliyor,lezzetli bal benim ilk görüşüm .
    denemek isteyen deneyebilir rahatlıkla balı.
    selamlarla
  • Emrah arkadaştan 2. defa süzme bal aldım oldukça güzel herkese tavsiye ederim süzme yoğurtun üstüne döküp yemeye de doyamıyorum
  • Mp3Delisi arkadaşım,

3 Kg Süzme balın kargo ücreti istanbula ne kadar tutuyor.
    5 kg süzme balın kago ücreti ne kadar tutuyor.

Birde,şunu sormak istiyorum,yeni sezon balları ne zamandan itibaren satılmaya başlanıyor.

Kargo fiyatın içinde ama ben kargo ne kadar tutuyor merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Mp3Delisi arkadaşım,

Birde,şunu sormak istiyorum,yeni sezon balları ne zamandan itibaren satılmaya başlanıyor.

Ptt kargoda da yeni zamlar yapıldı. 3Kg bag 5Tlye + - ve 5kg bal da 6ile 8Tl arası bir fiyata gönderiliyor.

Yeni sezon balları ağustos sonundan itibaren satışa çıkacaktır.

• arkadaştan 1 kg kavanozda bal aldım, çok sağlam paketlenmiş olarak 2 günde elime ulaştı. lezzetli, kolay yenebilen bir bal. arkadaşa teşekkürler.
  • şu an bal var mı yoksa ağustosu beklemek gerekli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Mp3Delisi arkadaşım,

Balımız yılın her günü mevcuttur. Süzme ve petek tüm ballarımız hala mevcuttur.

• Şimdiki ballar geçen seneden kalmamı geçen seneden kalma ise ağustos sonu çıkacak bal ile farkı oluyormu?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.