Şimdi Ara

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi (TCL) ## Ana Konu ## Tie Breaker Maçları (2 Mart) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
2
Favori
14.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Bu trix bence hic iyi bir jungle degil rek sai disinda bir sey oynamiyor

Yanlız Trixus şuan ligdeki en iyi junglerlar arasında. Reksai konusuna gelirsek ben reksai oynayım demiyor. Koçları belirliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Avenue parçaladı resmen hatrixx'i. Mid laner diye Riven otp alırsan mide böyle olur işte

Otp ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Avenue parçaladı resmen hatrixx'i. Mid laner diye Riven otp alırsan mide böyle olur işte

Otp ?

One trick pony
  • DP neden LB aldı bilmiyorum.Late te iş yapamıyor bence.Alistar da var karşıda.
  • KillerEs Ağır çöp

Kaç tane maç öne geçti hiçbirşey yapamadı.Flashı atmaya korkuyor.
  • Ulan güzelim kız gelmiş güzel güzel sorular soruyor bizim asosyaller değişik değişik davranıyor
  • elyson gerçekten oyunbuc fılan degıl saçma sapan pickler yapıyor . Yasuo ,zed üstelik oynayamıyor bıde bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus

Ulan güzelim kız gelmiş güzel güzel sorular soruyor bizim asosyaller değişik değişik davranıyor

Ne bekliyon haci 16 saat oyun oynarsan günde böyle yabani olursun
  • Bu Kaan Kural ve Noeldayı maç anlatırken ben yoruluyorum.
  • reach türkiye ligindeki en iyi jungler olabilir... eğer düzgün bir mid ve solo alırlarsa GG çok rahat her takımı ezebilirler reach in oyun sitili karşısındaki jungleri çıldırtıyor olmalı
  • thaldrin bitmiş

////

tt gene sattı . resmen şike var ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorduSs -- 21 Şubat 2016; 17:55:34 >
  • TT güzel sattı
  • tt baya iyi sattı
  • Abi Thaldrin Fencer a giriyor ulti patlatıyor ben diyorum ki bu adam niye qss basmıyor önceden mi basmış aradan 10dk geçtikten sonra Kaan Kural-Euphony ikilisi Fencer qss almış bundan sonra sıkıntı olmaz diyor bu kadar anlattığı oyuna uzak sunuculardan maç dinliyoruz ya.
  • LongB TT'deki en büyük sorundur net. Arkadaş sadece BJK'ye karşı galip gelebiliyorlar (Zirve takibindeki takımlar arasında). Normal oyunda bile 5 skor alınca fark 1 veya 2 k olur altında. Kazze maç sonuna doğru 100 farm fark yedi Achuu'dan şaka mı bu? Ortalama bir Viktor oyuncusu bile LongB kadar farm yapıp çok daha güzel oynayıp & hasar çıkarabilir bu derece iddialıyım. TT skor almaya değil ligde kalmaya baksın artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT güzel sattı

Abi kog'maw gorebilcek miyiz? Bjk vs nr1 maci aciktaydi secmediler bende sinirlendim kapattim abi kalista almis erif kitle kogmawi bas w ya tikla kalistaya arkaya yaslan kesersin anlamiyorum bu seviyedeki oyuncularin tum sampiyonlari oynayabilecek psikolojide olmasi gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: 47thief

Abi Thaldrin Fencer a giriyor ulti patlatıyor ben diyorum ki bu adam niye qss basmıyor önceden mi basmış aradan 10dk geçtikten sonra Kaan Kural-Euphony ikilisi Fencer qss almış bundan sonra sıkıntı olmaz diyor bu kadar anlattığı oyuna uzak sunuculardan maç dinliyoruz ya.

Çünkü oyun boyu Fencerda qss yoktu son item olarak aldı :) Bence sen izledigini anlamamışsın.Dilersen akşam youtube kanalına yüklenecek olan maçın tekrarını izle

• Yalnız super massive in gelecek hafta hwa ve team aurora ile maçı var haftaya iki mağlubiyet birden alabilirler, bence 5. sırada kapatıcaklar ligi.
  • Biliyorum ama hep nede rek ? Baska bir sey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Evet oyle suna bakarmisiniz supun yendigi takimlar

Cilekler 7.sirada

Nr1 8.

Tt 6.

Birde aurorayi yendilerki bence haftaya yenilirler bu sup takimi 1tane buyuk mac alamadi play offda Dp veya bjk Supa yolu gosterir bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.