Şimdi Ara

2016 Qashqai 1.6 dCI Xtronic Tekna mı SkyPack mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
15.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yıllardır bir astra kullanıcısı olarak Nissana çok yabancıyım. Her bir tavsiye altın niteliğinde benim için. 0 km araç almayı düşünüyorum. 1.6 dizel otomatikte karar kıldım. Paket olarak tekna mı almalıyım skypack mi? Hangisi 2. elde daha tutulur. Daha da önemlisi bu motor araba nasıldır?

Yardımcı olacak dostlara teşekkürler şimdiden(tanıdık bayi için pm atabilirsiniz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• errorinside kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende iki tane ayrı kasa astra kullanımından sonra araya bir dacia sokarak ve sonrasında 2013 - 2015 - 2016 model 3 tane Qashqai kullandım.
    Kısa bir özetleme yapacak olursam 2013 model 1,5 DCİ Tekna sport pack düz vites kullandım renk inci beyaz harika idi çekiş mükemmel,
    Bu aracı 2015 de satarak yeni kasa 1,5 DCİ Tekna sky pack düz vites inci beyazı renge geçtim, bu kasa zaten 2013 kasa arasında mükemmel bir fark vardı ek özellikler vs.
    2016 yılında bu aracımı da sattım, 2016 model 1,6 DCİ tekna tekna sky pack xtronick S&S gri renk aldım , bu aracı kullandığımda şu karar vardım, kullanmış olduğum bu 3 araç içinde en rahat olanı bu!!!!!
    Vites geçişleri çok yumuşak anlaşılmıyor bile, xtronick olması aracı kesinlikle geri kaydırmıyor istanbul trafiğinde dur kalk için otomatik en güzelidir.

İstanbul da nissan bayisi olarak Gülan oto birinci sıradan tevsiye edeceğim en kaliteli bayisidir.
    Burda aracı test edebilirsiniz. Belli bir rakama kadar da %0 faizli kredi ile alım yaparak zarar etmezsiniz.
    He bana şunu diyebilirsiniz neden sürekli değişiklik yaptınız şöyle açıklayayım, aracı ben düşük km de satarak zarar etmeden yaş yenileyerek sıfır araca biniyorum, yeni özelliklerin rahatlığnı keşfediyorum.

Şunu da hatırlatayım size ayrıca, sahibinden com dan da takip edin artık 2016 modellerin piyasaya düşme zamanı, buradan kelepir temiz bir araç da yakalarsanız hiç zarar etmezsiniz

İyi Günler

• habibhancer H kullanıcısına yanıt
    daha açıklayıcı olamazdınız beklemedeyim zaten şu an. 0 km tekna+navigasyon 110bin fiyatlı bu da bana yüksek geliyor. Yapabilirsem 15-16 model 1.6 xtronic alacagım 2. el

• Sizin nissan servisinde bir calisan olup olmadiginizdan emin degilim.
    Cunku qashqai forumlarinda satiş rakamlarini etkilemek icin bir grubun dahil oldugunu duydum da.
    Heryil qashqai alan nissan y.....z otoda calisan bir arkadasim var..heryil yeniliyor.test arabalarini uyguna alip kenara cekiyor

• errorinside kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Mat hoca nın yazdığına istinaden vermiş olayım yanıtımı;

Benim Nissan bayisi ile bir alakam yoktur.

2013 modeli aracımı Mercedes bayisinden 1.500 km de ikinci el aldım.
    2015 modeli Nissan Gülan sıfır km aldım.
    2016 modeli Kia bayisinden sıfır km de ikinci el olarak aldım.

Sizin bahsettiğiniz şekilde bayilerden uzaktan yakından bir alakam yoktur, Sahibinden com da yakalarım ve işi bitiririm.

Ayrıca Errorinside dostum, 2016 model kasko ve sigorta maliyeti de 2.650 TL ye toplam aklında bulunsun.
    Bu rakam geçen sene 2015 model için toplamda kasko ve sigorta 2.000 TL gelmişti, sadece takıldığım rakam bu rakam biraz daha uygun olsa hiç umursamayacağım.
  • habibhancer H kullanıcısına yanıt
    4 yaşındaki astra kasko + sigorta 1600 tuttu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.