Şimdi Ara

2016 Nissan Navara Almak Delilik Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bir araç beğendim. 2016 model 30.000 km civarında. Biraz da modifiyeli, kilometrede 70 kr civarı yakıyor. Yıllık vergisi 6000₺ civarı. Bu aracı almak delilik mi olur?

• Renault alaskan öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Renault alaskan öneririm

Türkiye'ye gelmemiş henüz hocam :)

• Gerçekten ihtiyacınız varsa işinizi görecekse 70 kuruş yakması önemsizdir. Çünkü araç sizin işinizi görecek elbet bi yerden kar edersiniz.

Ama zevkine alıyorsanız gülü seven dikenine katlanır.

Macera arıyorsanız afrikaya safari yapmaya gidin. 6000 vergi çekilecek dert değil.
  • Kilometrede 70 kuruş neymiş öyle yahu. 50 kuruş üzeri yakacağına pek ihtimal vermiyorum. Ama yıllık mtvsi adamın belini büker. İş amaçlı almıycaksanız hiç bulaşmayın bence. Konfordan da ödün vermeniz gerekiyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

Kilometrede 70 kuruş neymiş öyle yahu. 50 kuruş üzeri yakacağına pek ihtimal vermiyorum. Ama yıllık mtvsi adamın belini büker. İş amaçlı almıycaksanız hiç bulaşmayın bence. Konfordan da ödün vermeniz gerekiyor çünkü.
    Lastikler daha kalın dağ lastikleri ile değiştirilmiş o yüzden sanırım hocam. Kaba bir araba arıyorum muadillerinin de vergileri daha yüksek ve daha çelimsiz duruyorlar. Nedendir bilmiyorum diğer arabalar gözüme çok küçük gözüküyor, büyük arabaları çok seviyorum sanırım.
  • Daha eski modellerden alsanız? Hem alış fiyatı hem vergisi daha düşük olur.
  • yıllık 6000 güzel para
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    İyi trolsun hocam.Ban kalktı herhalde.Yakında uçak almak isteyene de Renault önereceksin.😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😚😚😁😁😁😁😁😁😁😄😄😄😄😁
  • Vergisi çok ben almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demage -- 28 Temmuz 2018; 0:33:37 >
  • Kirsali bol olan bir yerde oturmuyorsaniz cok cabuk sikilirsiniz. Hele sehir ici gitgel yapacaginiz vakit cok yorucu olacaktir. Biraz modelli 2.0 arkadan itis amaroklara bakin bence. Otomatikleri zf, dort ceker olmayacagi icin kamyonet olarak vergi verirsiniz, vw oldugu icinde kolay satarsiniz ilerde.
  • Bende 2016 4x4 otm platinum navara var şiçi konforlu.motor ve çekişi c sınıfı bir çok popiler hatchbacki geride bırakır ş.içi 8 9 lt arası şdışı 120 cc açık 6 6.5 arası yakar kullanım kolay.iç kabin konforlu.donanım çok iyi.arazide çok iyi işler çıkarıyor.şiçinde suv dan farksız. vergisini kafaya takacak bir bütçeye sahipseniz bu tür araçları tercih etmeyin. Bu araçla birlikte b8 passat aracımda var karşılaştırmasını passatforumdan okuyabilirsiniz.
  • Bende 2016 4x4 otm platinum navara var şiçi konforlu.motor ve çekişi c sınıfı bir çok popiler hatchbacki geride bırakır ş.içi 8 9 lt arası şdışı 120 cc açık 6 6.5 arası yakar kullanım kolay.iç kabin konforlu.donanım çok iyi.arazide çok iyi işler çıkarıyor.şiçinde suv dan farksız. vergisini kafaya takacak bir bütçeye sahipseniz bu tür araçları tercih etmeyin. Bu araçla birlikte b8 passat aracımda var karşılaştırmasını passatforumdan okuyabilirsiniz.
  • Yıllık 6 bin mtv yi bana ver bana neyse tövbe estağfurullah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.