Şimdi Ara

2016 320i ED 40th year edition

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Allah kısmet etti de dün bir sıfır araç aldım uzun aradan sonra yalnız kafama takılan bir kaç bisi oldu

Bunların biri acil durum çağrı sistemi hatası ki bataryası değişecek mis 30km de ki aracımı geri almadılar ayrı mesele

İkincisi aynaların biri digerine oranla daha geç kapanıp açılıyor

Üçüncü ve benim icin en önemlisi araba 1 den 2 ye vitesi ararken sarsıntı yapıyor yanı sanki seni ileri atıyor gibi bir şey tam olarak

Merak ettiğim bunlar bu araçların hepsinde var mı özellikle su vites olayi

Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirsem çok memnun olurum

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimseden cevap yok mu bmw ahalisi

• 116d var bende yeni aldım bende ama dediğiniz o vites olayı bende yok aynalarda aynı anda kapanıyor

• Teşekkürler @powersky

Evet dostlar başka görüsü tecrubesi olan var mı salı günü servise vereceğim aracı duruma gore iadesi icin uğraşacağım baskı yapacagım

• F30 forumuna yazıcaksınız, hayırlı olsun ama 40. Yıl araç aldım diye başlık açmak nedir arkadaş? Hepsi F30 işte bunların 3 serisi yani. Aktif bir başlığı var oraya yazın gelir cevap. 40 yapar

• Arkadaş sorun yasadım yazdım ne bu agresiflik güzelce kardeşim yanlış yere açmışsın konuyu desen insanca olmaz mı ?

40.yil da bir ton farklılık var Jant süspansiyon vs bunlar açıkcası benim sorunumu tetikleyebilir yanlış mı??

• Up

• Vites sarsıntısı ne şartlarda oluyor bakmak lazım. Yüksek devirden geçiriyorsa titreme yapması normaldir ama yine de servise gösterin belki bir sorun vardır. Ayna ise çok çok Zaman farkı yoksa bence takılmamalı. Ama aracı daha yeni sıfır almışsınız aynı durum bende olsa ben de takardım baya yepyeni araç sonuçta. Son olarak üstteki arkadaşın da dediği gibi F30 ana konusuna yazarsanız çok daha hızlı ve yapıcı yorumlar edinebilirsiniz.

Edit:Ekleme.

Aynı araca sahip bir arkadaşımı aradım. 15model. Aynı vites sorunu onda da varmış ilk başta. Servise götürmüş ilk 3500-4000kmye kadar sert geçişler normalmiş. Ayrıca zaman zamane ekzosttan su atması da olabilmesi normalmiş. Haberiniz olsun. Ama yine de en iyi bilgiyi servisten alabilirsiniz. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meert. -- 27 Mart 2016; 18:42:37 >
  • Meert. kullanıcısına yanıt
    Cevap icin çok teşekkür ederim vites sorunu normal devirler de oluyor 1,5 gibi kendi vitesi atarken kalkış esnasında gerçekleşiyor diğer vitesler sorunsuz anlaşılmıyor ondan taktım zaten

F30 ana konuya da yazdım bakalım daha cevap gelmedi

Salı günü servis randevusu var aracın ama dediğim gibi yepyeni araç neden servise sokuyorum anlam veremedim

Tekrar teşekkürler.

• Vites olayi bendede vardi araca update yaptilar düzeldi ayna olayi bendede var ona bi çözüm bulamadim benim kide 101 km de daha
  • Nasıl bir update hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Nasıl bir update hocam

Hocam aracınızın garantisi var, buradan cevap bekleyeceğinize servise bir uğrasanız sanzımanı 2 saate çözerler. Ayna konusunda ise detaya çok takılmayın bence, çok rahatsız ederse onu da gösterin arıza teşkil ederse çözerler. Kısaca bahsettiğiniz şeyler servise uğrayak kolayca çözebileceğiniz şeyler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.