Şimdi Ara

2015 YGS & LYS Kaynak Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok sevdiğim bir kardeşim için birkaç gündür forumlarda YGS ve LYS ile ilgili kaynak önerilerini takip etmeye çalışıyorum. Kafam gerçekten çok karıştı. O kadar çok kaynak var ki... Ve işin korkutucu yanı yetersiz bir kaynakla hazırlanıp sonunda hüsrana uğrama ihtimali de bulunuyor. Bulduğum hemen hemen bütün yorumları değerlendirdim ve kendimce bir liste hazırladım. Listedeki kitaplara ilişkin yorum yaparsanız ve varsa başka önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim. Hem bana hem de benim gibi kararsızlık yaşayan başka arkadaşlara yardımcı olacağınızı göz önüne alıp lütfen sadece kalitesinden emin olduğunuz kaynakları yazın. Şimdiden hepinize teşekkür eder, bu zorlu maratonda başarılar dilerim.

MATEMATİK (Matematik için öncelikle başlangıç düzeyinde bir sete ihtiyacımız var)

Antrenmanlarla Matematik- Birinci Kitap (Matematiği Öğrenmeye Yeni Karar Verenler).
    Antrenmanlarla Matematik- İkinci Kitap (Konuları Anlamakta Güçlük Çekenler İçin...).
    Antrenmanlarla Matematik- Üçüncü Kitap (Parabol, Trigonometri, Olasılık Problemini Halletmek İsteyenler İçin...).
    Antrenmanlarla Matematik- Dördüncü Kitap (Limit, Türev, İntegralde Problemi Olanlar İçin...).
    Fem YGS Matematik-1 Konu Özetli Soru Bankası.
    Fem LYS Matematik-2 Konu Anlatımlı.

TÜRKÇE

Altın Anahtar YGS LYS Dil ve Anlatım Türk Edebiyatı.
    Limit Yayınları LYS Edebiyat Soru Bankası.
    Anka Eğitim Yayınları - YGS Paragraf Deneme Sınavları (40X22 Soru) Ali Malik Kayabaşı.
    Karekök YGS-LYS Paragraf Soru Bankası.

TARİH

FDD YGS Tarih Konu Anlatımlı.
    Palme LYS Tarih Konu Anlatımlı.
    Palme YGS Tarih Temel Kavramlarla Soru Kitabı.

COĞRAFYA

Fem YGS Coğrafya Konu Özetli Soru Bankası.
    Karekök YGS Coğrafya Soru Bankası.
    Karekök LYS Coğrafya Soru Bankası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habzikabzi -- 11 Aralık 2014; 10:49:49 >

• Önerisi olan yok mu arkadaşlar?
  • Up
  • ant. mat tan sonra konu özetli ağır gelir benim tavsiyem ant. mat setinden sonra simetri mat seti.ondan sonra konu özetli.
  • BadN0t B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu tavsiyeni dikkate alacağım.
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.