Şimdi Ara

2015 Ygs Lys

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısaca özetliyorum. Ben 2012 mezunuyum. 2013-2014 eğitim yılında okuduğum bölümle alakasız bir ön lisans bölümüne başladım bazı nedenlerden dolayı ve isteksizlik yüzünden 1 sene boyunca gitmedim hala gitmiyorum. Ömrüm boyunca sevmediğim mesleği yapmak bana zor geldi ve aklımı başıma almam gerektiğini gördüm. 2015 yılında çok sıkı bir şekilde üniversiteye hazırlanamaya karar verdim ancak dershanelerin kapatılması ve sınav sisteminin tamamen değişmesi benim kafamı çok karıştırdı. Şimdi dershane sadece ismi değişir diye düşünüyorum yani gene özel olarak eğitim alabilirim ama sınavlar nasıl olucak ben hazırlanabilirmiyim girebilirmiyim çünkü lise ortalamasının önemide varmış vede parça parça yapılacakmış sınavlar tam olarak anlayamadımda bu konuda bilgisi olan veya 2015 üniversiteye hazırlanmayı düşünen mezunlar varmı acaba. Bu benim için çok önemli

• Valla hacim benim tuttu ama gitmedim ayni dertten muzdaripim ama bu sene giriyorum hazirlandim pazar sinav var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de meraktayım, görünüşe göre 2015'te bir daha gireceğim. Bilen biri varsa konuyu aydınlatsın.
  • Başarılar dilerim size.

Beklıyoruz bakalım 2015 te girecek olan mezunlar tarafından bu değişiklik iyimi kötümü olacak göreceğiz inşallah.
  • Tesekkur ederim umarim sizde biryerlere gelirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarımmm inşallahhhh :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.