Şimdi Ara

2015 model şanzımanı değişmiş Golf alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracın dsg şanzımanı garanti kapsamında orijinali ile değişmiş fakat satarken zorlanılır diye düşünüyorum, daha evvel böyle bir deneyimi olan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurfsı -- 10 Eylül 2022; 16:2:16 >

• Ne zaman değişmiş araç ilk alındığı zaman mı, yoksa daha sonra mı? Fabrikada üretimde sorun olmuş olabilir , o yüzden değişmiş olabilir. Otomatik mi manuel mi?

Dışarda tamir yapılacağına orjinali ile değişmiş olması daha iyi bence.

• Önceki aracım Fiesta'nın şanzımanı da 2600km'de garantiden değişmişti. Kendi adıma bu durumu bir sorun olmak görmüyorum. Ben alırım.
  • Alınır
  • 2016 model Audi A4 aracımın şanzımanını garantiden değiştirmiştim satın alan kişi çok sevinmişti şanzıman sıfır diye. Arkadaşa a şanzımanı garantiden değişmiş 2015 model BMW F10 almıştık hatta alırken tercih sebebi şanzımanın sıfır olmasıydı.

• Golf ve satarken zorlanmak aynı cümle içerisinde geçmemeli.

Şanzıman yakın zamanda değiştiyse bence değerini arttırır.

• Deníz kullanıcısına yanıt
    2015 model dsg aracın şanzımanı 2 yıl içerisinde garanti kapsamında değişmiş, herhangi bir kaza sonrasında ihtiyaç duyulan bir değişiklik değilmiş. Araç temiz görünüyor sol çamurluk değişmiş sağ arka kapıda lokal boya var bunlara istinaden de 3.000 TL tramer kaydı var aracın. Lakin bu aracı senelerce binmeyi düşünmüyorum, belli sebeplerden ötürü satacağımdan dolayı araç kolay ve değerinde satabileceğim bir araç olmalı, tereddütte kaldım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurfsı -- 10 Eylül 2022; 15:57:27 >
  • plf P kullanıcısına yanıt
    Hala kullanıyor musun? Satma girişiminde bulundunuz mu ?
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Yani böyle düşünen kullanıcılar var belki ama piyasadaki alıcılar bu duruma nasıl bakıyor aslında öğrenmek istediğim bu.
    Bende alırım uzun yıllar kullanacak olsam lakin uzun vadeli alamayacağım aracı.
  • emres37 kullanıcısına yanıt
    Maksimum 5 yıl önce değişmiş şanzımanı.
  • Satarken zorlanmak mı tam aksine yenilendiyse daha rahat satılır hem yetkili serviste yapılmış.

• onurfsı kullanıcısına yanıt

Focus 4'ü alırken anlaşmamız gereğince Ford 2. El'e verdim. Onlar aracı 2 hafta içinde sattılar.

• Şanzıman kutusu mu yoksa mekatronik ünite mi değişmiş? Şanzıman dişlilerine zarar vermek biraz sürücünün işi, mekatroniğin değişmesi üretim hatalarıyla alakalı olabiliyor. Yetkili serviste değiştiyse, daha bir alınma sebebi bence. Çünkü elde ne zaman patlayacak korkusu olmaz, sonuçta yenilenmiş ekipman oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.