Şimdi Ara

2015 MEGANE HB 1.5 dCİ EDC 110BG DİZEL OTOMATİK 0.KM SUBAYDAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç satılmıştır, konu silinebilir, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleR -- 9 Mart 2015; 17:53:51 >

• Hocam şimdi Renault'un sitesinde dediğiniz özelliklerin bire bir aynısıyla bir araç yaptım 63.950 TL fiyat çıktı. Daha önce de aynı şekilde bir Clio IV tasarlamıştım ve bayiye fiyatı sorduğumda bire bir aynı fiyatı verdiler. Eğer sizin aldığınız fiyattan sonra fiyat buralara indiyse ve geç getirilecekse ilanınız hala çok mantıklı ama "Aracın bayideki peşin satış fiyatı son 66.700 TL’dir." ibaresini değiştirmeniz gerekebilir. Hayırlı satışlar.
  • Bir yanlışınız var, çünkü Renault'nun sitesindeki fiyat listesinde de 66.700 TL ve Bursa'daki iki farklı Renault bayisinden yeni teyit edilmiş olan fiyat da 66.700 TL, buna binaen o fiyat ve ibare yazılmıştır, teşekkür ederim yine de.
  •  2015 MEGANE HB 1.5 dCİ EDC 110BG DİZEL OTOMATİK 0.KM SUBAYDAN

hocam konfigüratör 63950 veriyor. proforma fatura vardır foto koyarsanız soru işareti bırakmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çohiyimiş -- 15 Şubat 2015; 2:12:19 >
  • kardeş merabalar, konfigiratörden ben de baktım şimdi, 63.950 TL 2014 model olanların fiyatı, 2015 modeller 66.700 TL.

Renault'nun sitesindeki fiyat listesinde ikisinin de fiyatını görebilirsiniz ve teyit edebilirsiniz. linki ve ekran alıntısını koyuyorum.

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/RenaultBinek_fiyat_listesi.pdf

2015 MEGANE HB 1.5 dCİ EDC 110BG DİZEL OTOMATİK 0.KM SUBAYDAN

• EagleR E kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlaşılmaya mahal verdiysem kusura bakmayın benim ifade etmeye çalıştığım şey belki şu an aracın sıfır fiyatı revize edilmiş olabilir şeklindeydi Mais'i aradım sizin aracınızın bire bir aynısı için onlar da anahtar teslim 66.700 TL fiyat verdiler ve aracın en erken Mart'ta geleceğini düşündüklerini söylediler. Konfigürasyonda o fiyat çıkınca sıfır km fiyatının düştüğünü düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok estağfurullah kardeşim, kötü bir niyetle söylemediğinizi biliyorum. Sanırım ilk etapta 2014'leri tüketmek istediklerinden konfigürasyona onun fiyatını koymuş olabilirler. Teşekkür ederim duyarlılığın için
  • quote:

Orijinalden alıntı: EagleR

Herkese merhabalar, iyi forumlar.

Araç Oyak kampanyasından alınmıştır ve şuan fabrikada üretimdedir.

Araç el değmeden Bursa Mais Renault bayisinden alan kişiyle beraber çıkarılacaktır. Aracın bayiden teslim tarihi Şubat ayı sonudur.

0 Km. 110 Bg, EDC otomatik vites, Dizel, Beyaz renk, Touch Plus paket olarak üretilmektedir.

Aracın bayideki peşin satış fiyatı son 66.700 TL’dir. Düşünen arkadaşlar için 63.000 TL'ye satışı yapılacaktır. Bir miktar pazarlık payı vardır.

Aklınıza takılan her türlü soru için iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler, iyi alışverişler. 0531.238.93.47 ilanın ayrıntılı linki aşağıdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2015-megane-hb-1.5-dci-edc-110bg-dizel-otomatik-0.km-subaydan-198893874/detay/

Mrb lar eger aracinizin rengini kırmızı olarak degistirme imkaniniz varsa sizin araca talip olabilirim.

• dt.ekrem D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, araç şu an üretimde olduğu için malesef değiştirme şansının olduğunu düşünmüyorum. ama bence en yakışan renk beyaz yine de yarın bayiye bir sorarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleR -- 15 Şubat 2015; 22:44:25 >
  • dt.ekrem D kullanıcısına yanıt
    Merabalar Ekrem bey, bayiye bugün sordum, malesef bu süreçte renk değişimi yapamıyorlarmış.
  • quote:

Merabalar Ekrem bey, bayiye bugün sordum, malesef bu süreçte renk değişimi yapamıyorlarmış.

Nasip degilmis artik su an ben Megane 3 dci edc kullaniyorum vede memnunum ama km yukseldigi icin degistirmk istedim esimde kırmızı renk istedigi icin size sordm. Saolun hanımı ikna edebilirsm yine sizle iletisime gecebilirim fiyat konusunda umarm anlasiriz

• Düşünürseniz fiyatta bir miktar ikram yaparım. Clio'nun kırmızısı güzel de, Megane'ınki daha koyu tam nasıl bilmiyorum. Beyaz, cam filmiyle çok güzel duruyor
  • güncel
  • Fiyat olarak en son ne yaparsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 62000 tl olur hocam.
  • quote:

62000 tl olur hocam.

arkadaşım nakit 60.000 tlye verirseniz alırım aracı.tamam derseniz pm den görüşelim.saygılar.
  • erceylan E kullanıcısına yanıt
    yok, malesef o fiyata olmaz.
  • quote:

yok, malesef o fiyata olmaz.

saygılar.hayırlı satışlar.
  • teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.