Şimdi Ara

2015 EU - NA LCS Regional Qualifiers [Finaller][Anakonu] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Impactsiz, pigletsiz dünya kupasını ben ne yapayım?
    freenaction'u alın başınıza çalın

• 3. maç resmen nasıl lol oynanır dersi verdik. Buraya kadar gelmişken bırakmak olmazdı. Impact ve piglet olmadan nasıl wcs izlenir diyenleri fazla takmayın. Bu sene de en zevkli maçlar bizim olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odd Adden

3. maç resmen nasıl lol oynanır dersi verdik. Buraya kadar gelmişken bırakmak olmazdı. Impact ve piglet olmadan nasıl wcs izlenir diyenleri fazla takmayın. Bu sene de en zevkli maçlar bizim olacak.

3. Seed için çok iddialı olmuş bu. Özellikle 2. torbadan Avrupa takımı gelmezse c9 gruptan çıkamaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 1 Eylül 2015; 9:57:30 >
  • Forumdan tl'yi tutan bir tek bendim sanırım
  • C9 un 2 gündür 2-0 dan kazanması bence büyük başarı. Oynadıkları takımlarda ezik büzük takımlar değil yani, LCS de ne haldeydi şimdi 3. olup gittiler Hak ettiklerini aldıalr ona en çok sevindim.
  • TL'yi destekliyorduk ama olmadı. Curse zamanlarından gelen loserlığı bir türlü atamadılar üstlerinden. Yine 4. oldular maalesef
  • Sanmıyorum C9'un wcs'ye gidenler ile zevkli maçlar yapabileceğine, gruptan çıkmamaktan zevk alıyorsanız farklı tabii.

2015 EU - NA LCS Regional Qualifiers [Finaller][Anakonu]

• özet :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares. -- 1 Eylül 2015; 11:56:38 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.