Şimdi Ara

2015 Duster 110 beygir 1.5 dci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar almayı düşünüyoruz 4x2 110 beygir 1.5 dizelini alacağız .en fullünü multimedya,bluetooth ,park sensörü deri koltuk ve deri direksiyon kaplama yani tüm ek paketlerle 63000(sıfır)lira fiyat çıktı ne düşünürsünüz bu fiyat ve araba için ? bence tam f\p aracı oldu bu kadar dolu suv aracı hemde dizel bu kadar ucuza alabilmek mümkün değil diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaportası ve şanzımanı hakkında pek iyi yorumlara rastlamadım ama o fiyata da öyle olması normal gibi.

• 36Boys kullanıcısına yanıt
    ama hocam o yorumlar genellikle önceki duster hakkında yorumlar 2014 ten sonra çok düzeltti diye duydum 2011-2012 modelleri hakkında evet baya şikayet var

• En güzeli gidip denemek. Ama şahsen Duster'a 63.000 vermezdim.
  • Duster'a 63.000 lira verilmez hocam,o fiyata 2.el tertemiz o kadar cok model var ki.Duster'a hic bulasmayin

• Duster a o kadar para verilmez.

• Vay be teneke duster bile 63.000 olmuş. Vay benim dertli başım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parana yazık, oparaya opel honda toyota ford volksvagen skoda marka onlarca seçenek varken ,mesela yeti dizel manuel alınabilir.

• 59a sıfır 4 çekeri alınabiliyor.
    2 çekerine o para verilmez.
    Ben 2011de sıfır aldığım Duster dizeli kullanıyorum.
    20binde bir 380 tl tutan bakımları masrafsız oluşu, arıza çıkarmaması geniş hacim çekiş gücü öne çıkan özellikleri.

Ama şahsen şuan 60Kya araç alsam, 2 çeker Duster almazdım. 4 çeker ihtiyacınız varsa zaten Dusterdan daha hesaplısı yok.

• Dustera 63bin çok, Skoda Yeti bakin tipini severseniz iyi araç, kalitesi Dusterdan bir iki tik daha iyi, forumda liste fiyatindan 4bin tl indirim alan bir arkadas vardi, iki motorun performansida cok yakin, ama 1.5 dci daha uzun ömürlü.

• yeni duster oncekine gore daha kaliteli, test etmeden kalitesiz demek yanlis olur

• snmez13 kullanıcısına yanıt
    bunlara ek olmuşken 4x2 yerine 4x4 olsa ne kadar diyorlar 1-2 bilemedin 3 koyuyorlarsa üstüne tamam ama 4-5 istiyorlarsa salla 4x2 al.
  • Ben alirim.

4x2 alirim hemde. Ama kisi sert bir il ise yasadigim yer 4x4 alirim. Sadece sehir ici kullanim yapacagim icin 4x4'e ekstra para ve daha fazla yakit harcamaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

59a sıfır 4 çekeri alınabiliyor.
    2 çekerine o para verilmez.
    Ben 2011de sıfır aldığım Duster dizeli kullanıyorum.
    20binde bir 380 tl tutan bakımları masrafsız oluşu, arıza çıkarmaması geniş hacim çekiş gücü öne çıkan özellikleri.

Ama şahsen şuan 60Kya araç alsam, 2 çeker Duster almazdım. 4 çeker ihtiyacınız varsa zaten Dusterdan daha hesaplısı yok.

hocam ama arabayı zaten ablam şehiriçinde kullanacak dediğim gibi bayan kullanacağı için hiç öyle 4x4 isteği felan yok. birde hocam 60-65k ya ikinci el modeli yüksek 2008-2009 bmw 3.2 felanlar var onlarda tercih edilebilirmi onların yakıtı nasıldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Ben alirim.

4x2 alirim hemde. Ama kisi sert bir il ise yasadigim yer 4x4 alirim. Sadece sehir ici kullanim yapacagim icin 4x4'e ekstra para ve daha fazla yakit harcamaya gerek yok.

hocam elazığda oturuyoruz kışı serttir fakat sadece şehir içi kullacak şuan kullandığımız pego 206'yla bile çok sıkıntı çekmedik 110 beygirlik araçla sıkıntı yaşarmıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: different0606

bunlara ek olmuşken 4x2 yerine 4x4 olsa ne kadar diyorlar 1-2 bilemedin 3 koyuyorlarsa üstüne tamam ama 4-5 istiyorlarsa salla 4x2 al.

hocam fiyattan değilde zaten en boşu yani 40 küsütlerden başlayıp o olsun bu olsun derken 63 bin liralık full dizele kadar çıktık 3 lira daha yaralamaz ama ihtiyacımız yok 4x4 e yani arazide kullanılmayacak

• Duster kazalarını gördüm kaporta diye bişey yok arabada ben olsam bulaşmazdım.

• 65bine NİSSAN QASHQAİ satılıyor hocam. ne gerek var duster'a?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Duster kazalarını gördüm kaporta diye bişey yok arabada ben olsam bulaşmazdım.

hocam 60 bin liraya kadar yaşı büyük olmayan ikinci el olarak ne önerebilirsiniz 60-65 bin arası 3.2 bmw de gördüm ama yakıtından birde masrafından korkuyoruz geçenlerde tanıdığımız birinin bmwsi motor kilitledi 12 bin lira felan masraf çıktı

• Çarpışma testinden rezil rüsva olarak çıkmış ve malzeme kalitesi yerlerde sürünen sıfır Duster alacağıma, gider 2006-2009 CRV alırım:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-boyasiz-lpg-camtavan-derikoltuk-ilksahibinden-ciziksiz-211106850/detay

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.