Şimdi Ara

2015 104.00 km SKODA FABIA 1.0 greentech

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 model Skoda Fabia 1.0 Greentech Ambition pakettir.

Aracımı çok temiz kullandım. İlk araba olunca insan adeta gözü gibi bakıyor.

Kitapçıkları ve yedek anahtarı mevcuttur. Yedek lastiği vardır. Hatta köşesinde etiketi bile duruyor.

İlk bakımı yetkili servisinde yapılmıştır. Servis fiyatlarının yüksek olmasından dolayı (yaklaşık 3 katı fiyat talep ediyorlardı.) Sonraki bakımları, yetkili servis yerine özel servisi tercih ettim.

-Yıllık bakımlarını 2 ay önce yaptırdım. Bu bakımda; Motor yağı – Yağ filtresi – Hava filtresi- Polen Filtresi – Balatalar ve fren disklerini değiştirdim.

-Yaklaşık 96.000 km’de Triger Set değişimi yapıldı.

-102.000 km de debriyaj baskı balata değiştirdim. Şuan debriyaj, sıfır aldığım ilk günkü gibi oldu.

-Akü 2020/Mart ayında değiştirdim.

- 4 Lastik 2020/Nisan ayında değiştirdim.

Bu yazdıklarımın yaklaşık maliyeti 6500 lira civarında.

*Eğer 90.000 km üstü bir araç alacaksanız mutlaka bu bakımların, yenilemelerin yapılıp yapılmadığına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Maliyeti az değil.

Aracın yakıt tüketimi oldukça azdır. Motoru LPG uyumludur. Ancak LPG ye gerek yoktur. Motor sağlığınıza yazık edersiniz.

Uzun yolda sakin bir kullanımda en düşük 3.6 L/KM, trafikte ise 5 – 6.2 L/KM olarak bir yakıt tüketimi mevcuttur.

Yokuş kalkış desteği vardır. Yaklaşık 5 saniye boyunca geriye kaydırma yapmaz.

Yorgunluk algılama özelliği vardır.

Muayenesi yenidir, Mayıs ayında yaptırdım. 28.05.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Herhangi bir borcu yoktur. Alan arkadaşımın bir sonraki bakımına kadar herhangi bir masrafı olmayacaktır.

*** Aracımın farklı tarihlerde olan;

04.02.2020 /// 25 TL

06.04.2018 /// 3747 TL

20.01.2016 /// 401 TL

Tutarlarında hasar kayıtları mevcuttur.

-Sağ arka kapıda çok ince lokal boya vardır. (Park ederken duran araca sürtmüştüm.)

-Şoför kapısı değişmiştir. (Durağan haldeyken kapıyı açmamla yandan gelen araç dokundurdu. Kapının sadece uçlarında hasar mevcuttu. Fakat tamiri mümkün olmadığı söylenip değişim yapıldı. Kapının kaza fotoğrafı mevcuttur)

Bu dediklerimin dışında boya ve değişen bir parçası bulunmamaktadır.

Kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaması adına tüm detayları yazmak istedim. Telefon yolu ile ya da site üzerinden mesaj ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

0532 733 3816

Aracim sari sitede ilandadir emsallerinden uygun tuttum. Issiz kaldigimdan dolayi satmam gerekiyor

• 113.000 TL emsallerinin 10.000 tl altına acil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.