Şimdi Ara

2014 Nissan Qashqai Aux Ses Şiddeti Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Araçta Aux girişiyle müzik açtığımda Usb ile açılan şarkı arasında yüzde 50den fazla ses şiddeti farkı oluyor. Yani USB'de iken ses şiddeti gayet tatmin ediciyken Aux'da sonuna kadar açtığımda dinlenebilir seviyeye geliyor. Bu aracın eksikliği mi yoksa ayar yapılabiliyor mu? Kullanıcılar bilgilerini esirgemesin. Kafayı takmış durumdayım. Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki telefondaki ses seviyesi dusuktur, telefondan da yukseltmeyi deneyin ses seviyesini

• Aux ta çalarken benim araçtada öyle oluyor

• Crunch. kullanıcısına yanıt
    Aux ta ses seviyesini bagladiginiz ipod,telefon vs uzerinden en basta fulleyin sonra teypten seviye ayarlayin.

Usb deki gibi standart bir ses seviyesi ile baslamaz aux.Nasil telefona kulaklik takip ses ayari yapiyorsaniz ayni mantik var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracın ayarlarından Aux ses kademesi açılıyor . Ilk basta 1 deymis simdi 3 e aldım resmen kopuyor Aux ile

Benim de normal radyo sesi ve bass cok kotu dinleme zevki bırakmıyor

• Aux girişi ile iyiye yakın bir ses almak için, kaliteli bir kablo ve indirilenlerin de 320kpbs den aşağı olmaması lazım.

• Telefonun sesini açmamıştım direkt arabadan ayarlanır diye düşünüp. Deneyince yazarım buraya olup olmadığını. Teşekkürler yorumlarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Aux girişi ile iyiye yakın bir ses almak için, kaliteli bir kablo ve indirilenlerin de 320kpbs den aşağı olmaması lazım.

Aux altın uçlu dediklerinden aldım. Müziklerin yüzde 90ı 320kbps kalitesinde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.