Şimdi Ara

2013 Toyota Corolla 1.33 Benzinli Deneyen Süren Var mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
133
Cevap
5
Favori
76.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: beraay

6 vites 80 km de araclarınzıda hafıf bir sanzıman ugultu sesi oluyormu 80km nın ustune cıkınca ses kayboluyor bir dikkat edebilirmisiniz

Bence şanzıman yeter diye bağırıyor kardeş
  • Kullanmadim ama piyasada 1.2 atmosferik motor araba dolu hemde 50 binlira ustu 1.33 motorun ihtiyaca gore yetecegini dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans gayet yeterli geldi bize. Geri görüş, dokunmatik ekran, çelik jant vs, 53500 e geldi. Bu fiyata daha iyisi yok gibi

• quote:

6 vites 80 km de araclarınzıda hafıf bir sanzıman ugultu sesi oluyormu 80km nın ustune cıkınca ses kayboluyor bir dikkat edebilirmisiniz

80 km hızda 6. vitese atmandaki amaç nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbenlekal

quote:

80 km hızda 6. vitese atmandaki amaç nedir ?

vitesi yükselt uyarsı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceza76

Performans gayet yeterli geldi bize. Geri görüş, dokunmatik ekran, çelik jant vs, 53500 e geldi. Bu fiyata daha iyisi yok gibi

hayırlı olsun aracınızı nerden aldınız
  • Murat Olca kullanıcısına yanıt
    Pardon. Geçen seneki fiyat buydu. Yazmayı unutmuşum. Şuan 57 den başlıyor zaten.

• şu an 53900 fiyat veriyorlar
  • bu aracı almak üzere yorumları okuyayım dedim konuya girdim. 75hb fabia kullanıcısıyım. ya arkadaş hızlanmıyor diyenler bence siz demek istediğinizi iyi anlatamıyorsunuz yazınızı okuyanlar bu aracı gitmiyo9r zannederler. 4 gün önce mersin niğde otobanındaydım nasıl dik yokuş bir otoban olduğunu bilen bilir. devrini kullanmayı bilirseniz civiclerle yarışırsınız. 140 130 civarında çıktım o yokuşu ha şua birşey demiyorum turbolu araba olsa yada dizel olsa bu kadar devre gerek kalmaz her devirde basar torku ortaya dökeriz ama bu atmosferik motor zaten gücünü 60000dd de ortaya koyuyor. ee devirde çevireceksiniz. 220 de gitsin bir zahmet benim fabia 2001 model 140 ile yokuş çıkıyorsa. ki zaten arabamın limitinide oyolda gördüm 140 dan sonra titriyordu basmadım. ki zaten 130km den fazlası zarar.
  • 1.2 turbo benzinli gelicek kasımda. Hem yeni teknoloji motor. Hemde vergi avantajı olacak. Beklemedeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mydonose2 M kullanıcısına yanıt
    Mrb Hocam,
    Bende 2006 astra HB var. Jetta yada golf bakıyorum fakat tavsiye üzerine fikrim değişti gibi. Aracımı değiştirip üzerine cüzzi miktar ekleyip 2.el 1.33 düşünüyorum. 40-45 bin gibi hangi yıl model tavsiye edersin. İyigünler..
  • huseyin_elk kullanıcısına yanıt
    Hocam 45 bine yeni kasa bulmanız zor bende 2011 1.33 var sorunuz olursa cevaplayabilirim

• huseyin_elk kullanıcısına yanıt
    Merhabalar benim aracım 2012 model istanbulda yakıt tüketimi ortalama 7,5 yazın düşüyor kışın çıkıyor. şimdi şöyle anlatayım 2012 kasa corolla ve 2013 kasa corolla arasında farklar mevcut 2012 de katlanır ayna sis farı far yıkama 4 hava yastığı mevcutken 2013 lerde yok fakat onlarda esp yokuş kalkış desteği full hava yastığı mevcut görüntü olarak ben benim kasamı daha çok beğeniyorum. ayrıca aurise gelecek olursak 2012 model için corollalardan farklı çelik jant dijital klima full hava yastığı mevcut 2013 aurislerde esp yokuş kalkış vs gibi özelliklerde ekleniyor görüntü olarak 2013 kasa bence daha iyi şimdi şöyle söyleyeyim 2012 corolla 2012 auristen biraz fazla yakıyor bunuda aurislerdeki çelik jantlara bağlıyorum yarım litreye kadar fark olabiliyor. heleki yaris düşündünüzmü hep performanslı hemde corollaya göre 1 -1.5 litre arası daha az yakıyor ama daha küçük bir araç yaris düşünüldüğü taktirde bütçenize göre otomatiğinin bile alabiliyorsunuz 2015 model gibi ama ben astradan sonra auris veya corolla öneririm yüksekte oturup araç kullanmaktan keyif alıyorsanız 2012 auris derim bu arada aurisler biraz daha uygun fiyat örnek linler atıyorum şimdiden hayırlı olsun aklınıza takılan olursa cevaplarım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-temiz-degiseni-yok-419527049/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-sifir-ayarinda-kazasiz-benzinli-corolla-422287578/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2012-ilksahibinden-57-bin-km-de-makyajli-kasa-tamamen-orjinal-411526593/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-satilik-auris-422932900/detay
    bu üsteki araç biraz pazarlıkla 42 veya 43 alınırsa güzel bence:)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-degisensiz-tamamen-orjinal-409536067/detay
    bu araçta iyi 43,5 44'e verirse olabilir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.