Şimdi Ara

2013 s60 deri sıkıntısı hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2013 model eski kasa (makyajsız olan) s60'ımız var. Araç henüz 26bin km de. Sürücü koltuğunun kapı tarafındaki yanağında deri yıpranması var. Acaba bu yıpranma garantiye girer mi? Derinin garantisi ne kadar? Koşulları neler? Bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• gavurizmirli kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı araçtan var, deriler malesef çok narin.
    3 ayda bir deri bakımı yapılması gerekiyor. Bu da aracın teslimatında verdikleri bir föyde yazıyordu.
    Konuyla ilgili bir tecrübem olmamasına rağmen, 3 ayda bir deri bakımının yetkili serviste uygulanmış olmasını garanti koşulu sayarlar muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrakmn

Bende de aynı araçtan var, deriler malesef çok narin.
    3 ayda bir deri bakımı yapılması gerekiyor. Bu da aracın teslimatında verdikleri bir föyde yazıyordu.
    Konuyla ilgili bir tecrübem olmamasına rağmen, 3 ayda bir deri bakımının yetkili serviste uygulanmış olmasını garanti koşulu sayarlar muhtemelen.

Ah ah müşteriyi yolma taktiklerii... Yarın servise gideceğim bakalım ne diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavurizmirli -- 22 Haziran 2014; 13:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam servisten ne dediler merakla bekliyoruz..
  • Koltuk için servise gidecekken aracımın ön camını patlattılar hocam onun için uğraştım defalarca servise gitmeme rağmen unuttum koltuğu ama ilk gidişimde görüşeceğim hatırlattığınız iyi oldu (:

Ön camınız için de geçmiş olsun tekrardan.

Takipteyiz.
  • Merhaba arkadaşlar uzun süre oldu aracımızı 30.000 bakımı için Gaziemir Volcar'a bıraktım serviş danışmanı Önder beyle görüşme fırsatım olmadı dışarıdaydı ancak satış danışmanıyla görüşmem sonucu aldığım bilgiler; derinin garanti dahilinde kalabilmesi için deri bakımı uygulanması şartmış. O uygulama deriyi yumuşak tutup zarar görmesini engellediği gibi temizlenmesini de kolay kılıyormuş en azından şimdi bu bakımı yaptırmamın yıpranmasını geciktireceğini söyledi ancak gerek görmüyorum zaten şoför tarafında beli destekleyen kısmında çok hafif bi yıpranma var gerekirse değiştirtirim ilerde hepinize iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavurizmirli -- 19 Ağustos 2014; 11:12:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.